YÜKSEK HIZLI TREN HABERLERİ

Yüksek Hızlı Tren Haberleri

Yüksek Hızlı Tren haber, Yüksek Hızlı Tren son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yüksek Hızlı Tren 9.8.2020
Bakan Karaismailoğlu bayram dönemindeki yolcu ve araç trafiğini değerlendirdi Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kurban Bayramı süresince hava yoluyla 1 milyon 202 bin 174, yüksek hızlı tren (YHT) hatlarında 27 bin 923 yolcu taşındığını, otoyollardan da 3 milyon 194 bin 394 araç geçtiğini bildirdi.
Yüksek Hızlı Tren 29.7.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kırıkkale'de nakliyecilerle bir araya geldi...
Karaismailoğlu daha sonra basına kapalı gerçekleştirilen programda, Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattı Yahşihan şantiyesinde yetkililerden brifing aldı.
Yüksek Hızlı Tren 29.7.2020
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, Ankara-Sivas YHT Projesini helikopter ile havadan inceledi
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, Ankara-Sivas YHT Projesini helikopter ile havadan inceledi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yapımı devam eden Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Projesini havadan inceledi.
Yüksek Hızlı Tren 29.7.2020
Bakan Karaismailoğlu Ankara-Sivas YHT hattını bu yıl bitirmeyi hedefliyoruz
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yozgat'ın Yerköy ilçesinde Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren (YHT) şantiyesinde incelemelerde bulundu.
Yüksek Hızlı Tren 29.7.2020
Bakan Karaismailoğlu, Ankara-Sivas YHT Yerköy şantiyesinde inceleme bulundu Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattı Yerköy şantiyesinde incelemelerde bulundu.
Yüksek Hızlı Tren 29.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Bakan Karaismailoğlu: Ankara-Sivas YHT hattını bu yıl bitirmeyi hedefliyoruz ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yozgat'ın Yerköy ilçesinde Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren (YHT) şantiyesinde incelemelerde bulundu.
Yüksek Hızlı Tren: Kurban Bayramı'nda YHT'ler ek sefer yapacakYüksek Hızlı Tren 29.7.2020
Yüksek Hızlı Tren 29.7.2020
YHT'lerde Kurban Bayramı'na özel ek seferler düzenlenecek
Kurban Bayramı dolayısıyla artan yolcu talebini karşılamak üzere "Ankara-İstanbul-Ankara" hattında ek Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferleri düzenlenecek.
Yüksek Hızlı Tren 29.7.2020
Kurban Bayramı'nda YHT'ler ek sefer yapacak
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanlığı, Kurban Bayramı'nda artan yolcu talebini karşılamak üzere Ankara-İstanbul-Ankara hattında ek Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferleri düzenleneceğini duyurdu.
Yüksek Hızlı Tren 29.7.2020
YHT'ler Kurban bayramı için ek sefer yapacak
Kurban Bayramı dolayısıyla artan yolcu talebini karşılamak için Yüksek Hızlı Tren (YHT) sefer sayıları arttırılarak, 3 binin üzerinde ilave kapasite sunulacak.
Yüksek Hızlı Tren 28.7.2020
YHT'ye tuvalet ve atık su vakum sistemleri üreten fabrikada yangın
YHT'ye tuvalet ve atık su vakum sistemleri üreten fabrikada yangın Dumandan etkilenen 4 işçi hastaneye kaldırıldı Sakarya'nın Erenler ilçesinde bulunan ve Yüksek Hızlı Tren tuvalet ile su vakum sistemlerini üreten elektromekanik fabrikasında çıkan yangında dumandan etkilenen 4 işçi...
Yüksek Hızlı Tren 17.7.2020
Ankara'daki yüksek hızlı tren kazası davası
Ankara'da 13 Aralık 2018'de 3'ü makinist 9 kişinin hayatını kaybettiği, 107 kişinin yaralandığı yüksek hızlı tren (YHT) kazasına ilişkin 10 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Yüksek Hızlı Tren 14.7.2020
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK TRENİ İSTANBUL'A GELDİ
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Treni, ilk seferinde Ankara'dan hareket ederek İstanbul-Söğütlüçeşme Tren Garı'na geldi.  TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğünce giydirme yapılmış yüksek hızlı tren (YHT), ilk seferini yapmak üzere Ankara YHT Garı'ndan saat 10.
Yüksek Hızlı Tren 14.7.2020
'15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Treni' yola çıktı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz görseliyle giydirilen '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Treni'nin Ankara Yüksek Hızlı Tren (YHT) Garı'ndan İstanbul'a hareketi öncesi tören düzenlendi.
Yüksek Hızlı Tren 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Treni, ilk seferinde Ankara'dan hareket etti
TCDD Taşımacılık Genel Müdürlüğünce giydirme yapılmış yüksek hızlı tren (YHT), ilk seferini yapmak üzere Ankara YHT Garı'ndan saat 10.
Yüksek Hızlı Tren 13.7.2020
"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Treni" yarın yola çıkıyor
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, söz konusu yüksek hızlı tren (YHT) Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Ankara-İstanbul, İstanbul-Konya ve Ankara-Eskişehir arasında 2 ay boyunca sefer gerçekleştirecek.
Yüksek Hızlı Tren 11.7.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Bu uygulamalardan birinin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı yüksek hızlı tren (YHT) idaresi tarafından yürürlüğe koyulduğunu savunan Piroğlu, YHT'de engellilerin yasal düzenlemelerle kazandığı ücretsiz ulaşım hakkının askıya alındığını dile getirdi.
Yüksek Hızlı Tren 2.7.2020
Gebze OSB-Darıca Sahil Yolu Metrosu 2023'te hizmete girecek
Gebze OSB-Darıca Sahil Yolu Metrosu şantiyesinde incelemelerde bulunan Karaismailoğlu, Yüksek Hızlı Tren (YHT) hatlarıyla şehirleri birbirine bağlarken, şehir içi metrolarla da hızlı trenlerin buralarla olan entegrasyonlarını sağladıklarını söyledi.
Yüksek Hızlı Tren 21.6.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 2
Marmaray Maltepe Trafik Yönetim Merkezi Gebze-Halkalı arası banliyö, yük ve yolcu trenleri, yüksek hızlı tren trafiğinin tek elden yürütülmesi, planlanması için oluşturuldu, Merkez 24 saat 4 vardiya halinde aktif olarak çalışıyor.
Yüksek Hızlı Tren 21.6.2020
MARMARAY TRAFİK YÖNETİM MERKEZİ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ
Marmaray Maltepe Trafik Yönetim Merkezi Gebze-Halkalı arası banliyö, yük ve yolcu trenleri, yüksek hızlı tren trafiğinin tek elden yürütülmesi, planlanması için oluşturuldu, Merkez 24 saat 4 vardiya halinde aktif olarak çalışıyor.
Şu an buradasınız: Yüksek Hızlı Tren Haberleri | Yüksek Hızlı Tren Haber - Haberler - Yüksek Hızlı Tren haberleri, son dakika yüksek hızlı tren haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber | Bakan Karaismailoğlu, bayramdaki yolcu ve araç rakamlarını açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 15:30:56. #1.15#
title