Uğur Yıldız Haberleri

Uğur Yıldız haber, Uğur Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uğur Yıldız - 10.04.2021
Son dakika... Kırklareli'nden kısa kısa
Gün, İlçe Emniyet Amiri Uğur Yıldız ve polis ekiplerine görevlerinde başarılar diledi.
Uğur Yıldız - 25.11.2020
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Kaymakam Mehmet Fatih Kılıç ile beraberindeki Belediye Başkanı Recep Gün, Emniyet Amiri Uğur Yıldız, Jandarma Komutanı Ahmet Kartal, Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan standı ziyaret etti.
Uğur Yıldız - 11.05.2020
Vahşi vaşağı 'pisi pisi' diye çağırdı- Köy sakini gördüğü nesli tükenmekte olan vahşi vaşağı "pisi...
- Vahşi vaşağı 'pisi pisi' diye çağırdı Köy sakini gördüğü nesli tükenmekte olan vahşi vaşağı "pisi pisi" diyerek çağırdı SİVAS - Köy sakini gördüğü nesli tükenmekte olan vahşi vaşağı "pisi pisi" diyerek çağırdı. Yıldızeli ilçesi Kiremitli köyünde fark edilen Vaşak şaşkınlığa neden oldu. İlk kez vaşağı gören köy sakini Uğur Yıldız hemen cep telefonuna sarıldı.
Uğur Yıldız - 11.05.2020
Sivas'ta vaşak görüntülendi
Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde görevli memur Uğur Yıldız, hafta sonu anne ve babasının yaşadığı Yıldızeli ilçesine bağlı Kiremitli köyüne gitti.
Uğur Yıldız - 29.09.2019
Sivas'ta, işitme engelli ailelerin çocuklarına eğitim desteği
'AKŞAMLARI DERS YAPMAMIZ ZOR OLUYORDU' Anne ve babası işitme engelli olan Sudenaz Yıldız (10), verilen ödev desteğinin okulda eğitimine katkı sağladığını belirterek, "Bu kurs benim için ve arkadaşlarım için büyük katkı sağlıyor. Gün içerisinde burada ödevlerimizi yapıyoruz. Farklı etkinlikler de yapıyoruz" dedi. Sudenaz'ın babası Uğur Yıldız ise, "İşitme engelli olmak çok zor.
Uğur Yıldız - 29.09.2019
Dha yurt bülteni-7
'AKŞAMLARI DERS YAPMAMIZ ZOR OLUYORDU' Anne ve babası işitme engelli olan Sudenaz Yıldız (10), verilen ödev desteğinin okulda eğitimine katkı sağladığını belirterek, "Bu kurs benim için ve arkadaşlarım için büyük katkı sağlıyor. Gün içerisinde burada ödevlerimizi yapıyoruz. Farklı etkinlikler de yapıyoruz" dedi. Sudenaz'ın babası Uğur Yıldız ise, "İşitme engelli olmak çok zor.
Uğur Yıldız - 05.07.2019
KOTO'da perakendeciler için önemli seminer
Tüketici Hakem Heyetleri nasıl karar veriyor? İlginin yoğun olduğu seminerde perakende sektörü temsilcilerine tüketici hakem heyetlerinin karar verme süreçleri ve perakendeci hakları konularında kapsamlı bilgiler verildi Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli Ticaret İl Müdürlüğü işbirliğinde, "Tüketici Hakem Heyetleri Süreçlerinde Perakendecilerin Bilinçlendirilmesi Semineri" düzenledi. KOTO Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Efe, Murat Barış, Meclis Katip Üyesi Sema Kalafat, Meclis Üyesi Cafer Kozluca, KOTO Genel Sekreteri Mert Anlıpak, 10. Meslek Komitesi Başkanı Ahmet Sefaoğlu ve Komite Üyesi Abdurrahman Yıldırım'ın birlikte ev sahipliği yaptığı programda, Ticaret İl Müdürlüğü Kocaeli Tüketici Hakem Heyeti Başkanı Necip Fazlı Karabacak, İl Tüketici Hakem Heyeti Raportörü İsmail Sevim, İzmit İlçe Hakem Heyeti Raportörü Aslı Şahin, Gölcük İlçe Hakem Heyeti Raportörü Gürkan Yıldız, Körfez İlçe Hakem Heyeti Raportörü Uğur Yıldız ve perakendeci iş insanları yer aldı.
Uğur Yıldız - 01.06.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
İftara, Emniyet Amiri Uğur Yıldız, Orman işletme müdürü Nihat Yıldız, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cem Ünsur, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler ile sivil toplum örgütleri temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Uğur Yıldız - 25.05.2019
Demirköy'de iftar programı
Demirköy Orman İşletme Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen programa, Demirköy Kaymakamı Kerem Yenigün, Belediye Başkanı Recep Gün, Garnizon Komutanı Taşkın Sorkun, Emniyet Amiri Uğur Yıldız, İğneada Jandarma Komutanı Harun Demir, işletme müdürlüğü personeliyle aileleri katıldı.
Uğur Yıldız - 08.11.2018
Fatih Terim'e 7, Fenerbahçeli Jailson'a 8 Maç Ceza
Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK) derbide yaşanan olayların ardından Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e 7, yardımcı antrenör Hasan Şaş’a 8, oyuncular Badou Ndiaye’ye 5, Garry Rodrigues 3, Ryan Donk 6, Fenerbahçe oyuncular Roberto Soldado’ya 6 ve Jailson 8 maç ceza verildi.
Uğur Yıldız - 08.11.2018
Pfdk, Derbinin Faturasını Çıkarttı!
Fatih Terim: 7 maç menHasan Şaş: 8 maç menBadou N'diaye: 5 maç menRyan Donk: 6 maç menGarry Rodrigues: 3 maç menJailson: 8 maç menSoldado: 6 maç menİSTANBUL - Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan olaylı derbinin cezalarını açıkladı.
Uğur Yıldız - 06.11.2018
Fenerbahçe ve Galatasaray Pfdk'ye Sevk Edildi
Galatasaray'da ayrıca kulüp görevlileri Uğur Yıldız, Fahri Yılmaz, Eray Sözen ve Hande Sümertaş'ın talimatlara aykırı hareketi nedeniyle tedbirsiz olarak PFDK'ye sevk edildikleri ifade edildi.
Uğur Yıldız - 24.10.2018
Vergi Müfettişine Fetö Üyeliğinden Hapis
Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliği nedeniyle yargılanan eski vergi müfettişi Uğur Yıldız'a, 6 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası verildi.
Uğur Yıldız - 29.09.2018
Kilis'te Suriyeli Çocuklara 'Sınırsız Şenlik' Etkinliği Düzenlendi
Buradaki etkinliğe UMHD Başkanı Uğur Yıldız, Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, İHH Kilis Ofisi Koordinatörü Serkan Ökten, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ile diğer yetkililer katıldı.
Uğur Yıldız - 29.09.2018
Dha Yurt Bülteni 18
Buradaki etkinliğe UMHD Başkanı Uğur Yıldız, Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, İHH Kilis Ofisi Koordinatörü Serkan Ökten, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ile diğer yetkililer katıldı.
Uğur Yıldız - 16.07.2018
Kahramankazan'da Meşale ve Bayraklarla Yürüdüler
15 Temmuz darbe girişimi gecesinde Akıncı 4'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı'ndan kalkarak sivil halkı, TBMM, Özel Harekat Daire Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve devlet kurumlarını bombalayan F-16'ları engellemeye çalışırken 9 şehit, 92 gazi veren Kahramankazan'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerine Kaymakam Engin Aksakal, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, şehit yakınları ve gaziler ile binlerce vatandaş katıldı. Etkinlik kapsamında Başkent Mehteran ekibi eşliğinde meşaleli ve Türk bayraklarıyla düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yürüyüşü, Kahramankazan Kent Meydanı'nda son buldu. Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından mehteran ekibinin gösterisi burada da devam etti. Kent meydanında düzenlenen etkinliklere ise Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici de katıldı. Destici, 15 Temmuz gecesi hainlerin açtığı ateşte yaralanan vatandaşlara müdahale eden Kahramankazan Devlet Hastanesi eski Başhekimi Uğur Yıldız ve sağlık çalışanlarına teşekkür plaketi takdim etti.
Uğur Yıldız - 16.07.2018
15 Temmuz'un İkinci Yılında Kahramankazanlılar Meydanlara Akın Etti
Meydanda düzenlenen etkinliklere Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici de katıldı. Destici, 15 Temmuz gecesi yaralanan vatandaşlara müdahale eden Kahramankazan Devlet Hastanesi eski Başhekimi Uğur Yıldız ve sağlık çalışanlarına teşekkür ederek protokol ile birlikte çiçek verdi.
Uğur Yıldız - 16.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Destici ve protokol üyeleri, 15 Temmuz gecesi Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi'nde görev yapan Başhekim Uğur Yıldız, doktor ve diğer sağlık çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı çiçek verdi.
Uğur Yıldız - 14.07.2018
Durumu Daha Ağır Olan Vardır" Diyerek Yaralarını Gizlemişler
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin merkezi konumundaki Akıncı Hava Üssü'nde yaralananların getirildiği Kahramankazan ilçesindeki Hamdi Eriş Devlet Hastanesinin o günkü başhekimi Uğur Yıldız, 15 Temmuz gazilerinin o geceki kahramanlıklarını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Uğur Yıldız Haberleri | Uğur Yıldız Kimdir - Haberler - Uğur Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Uğur Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika... Kırklareli'nden kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 02:02:43. #1.15#

title