TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI HABERLERİ

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Haberleri

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı haber, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 27.10.2020
Suna ve İnan Kıraç Vakfı'nda yeni görevlendirme
Suna ve İnan Kıraç Vakfı'nda, vakfın kuruluş tarihi olan 2003 yılından bu yana Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapan Erdal Yıldırım, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren Chief Governance Officer (CGO) ünvanını da üstlenecek.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 26.10.2020
Trendyol'dan "Sepette İyilik Hareketi" projesi
Trendyol, sosyal sorumluluk projesi "Sepette İyilik Hareketi" ile sivil toplum kuruluşlarını desteklemeye devam ediyor.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 23.10.2020
Son dakika haber... "Yeni Dünya Kampanyası"nda ilk tabletler çocuklara ulaştı
Son dakika haber: Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile Eski Arçelikliler Derneği'nin (EAD) uzaktan eğitime erişimi kısıtlı öğrenciler için başlattığı bağış kampanyası kapsamında ilk tabletler Beykoz'daki iki köy okulu ve Siirt/Kurtalan'daki bir köy okulundaki öğrencilere dağıtıldı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 21.9.2020
TEGV ve Arçelik'ten uzaktan eğitime erişim için seferberlik
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Arçelik ve Beko yetkili satıcıları ile uzaktan eğitime erişimi kısıtlı öğrenciler için bir bağış kampanyası başlattı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 16.9.2020
Suna Kıraç, son yolculuğuna uğurlandı
Suna Kıraç'ın Türkiye'nin parlak geleceğine inanan, bu istikamette cesaretle sorumluluk almaktan çekinmeyen vatansever bir iş insanı olduğunu belirten Çakıroğlu, şunları kaydetti: "Cumhuriyet'in değerlerine sıkı sıkıya bağlıydı. Ülkemizin sanayileşmesine, eğitim, kültür ve sanat alanlarında gelişmesine daima hatırlanacak büyük katkılar yaptı. İş yaşamı boyunca Koç Holding'in gelişmesi, büyümesi ve kurumsallaşması için büyük çaba harcadı. Başta Koç Üniversitesi olmak üzere Koç Okulları, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ve eğitim alanındaki diğer girişimleri hayata geçirirken, ortaya koyduğu vizyonu, cesareti ve kararlılığıyla bu alanda da örnek oldu ve binlerce gencimizin hayatını değiştirdi.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 15.9.2020
Güler Sabancı'dan iş insanı Suna Kıraç'ın vefatına ilişkin açıklama Açıklaması
Kıraç'ın ailesine ve Koç Topluluğu'na başsağlığı dileyen Sabancı, şunları kaydetti: "Koç Grubu'nda çok önemli ve başarılı sorumluluklar üstlenen bir yöneticiydi. Kadınların çalışma hayatına katılması ve sorumluluk alması konusunda hepimize örnek olmuştur. Sosyal duyarlılığı çok yüksek olan, özellikle çağdaş eğitimle ilgili vizyoner çalışmaları sayesinde başta Koç Üniversitesi, Koç Okulları ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı olmak üzere birçok değerli kurumu hayatımıza kattı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 15.9.2020
Son dakika... Suna Kıraç hayatını kaybetti
Açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Cumhuriyetimizin değerleriyle yetişmiş, gerek iş gerekse toplumsal hayatta başardıklarıyla ülkemizin sanayi, eğitim, kültür ve sanat alanlarında gelişmesine önemli katkılar sunan, Topluluğumuzun kuruluş yıllarından 2010'a kadar çeşitli liderlik görevleri üstlenen, Koç Üniversitesi, Koç Okulu ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın kuruluşuna öncülük eden Sayın Suna Kıraç'ı kaybetmenin büyük üzüntüsü içindeyiz.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 14.8.2020
Ergin Ataman'ın hayatını anlatan "Zafere Giden Yol" kitabının tanıtımı yapıldı
Kitapta 24 yıllık başantrenörlük kariyerinin anlatıldığını belirten Ataman, "Benim için sürpriz oldu. Böyle bir niyetim yoktu. Yılbaşına doğru, yıllardır beni takip eden basketbol yazarı Gökhan German aradı. Hikayemi Hamit Turhan ile kitap yapmak istediklerini söylediler. Bu fikir hoşuma gitti. Kitaba onur verici bir ön söz yazan değerli hocam Aydın Örs'e şükranlarımı iletiyorum. Bu kadar yoğun bir dönemde böyle bir kitap yazabildik. Bu kitabı ticari bir amaçla yayınlamadık. Hiçbir zaman böyle bir düşüncem olmadı. Beklentim bu kitaptan elde edilecek gelirin büyük kısmının Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfına (TEGV) bağışlanması.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 13.8.2020
GittiGidiyor'dan "Bir İyilik Olsun" projesi
"Bir İyilik Olsun" sayfasında Bir Dilek Tut Derneği (Make a Wish), Gülmek İyileştirir Derneği, İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı, Temel İhtiyaç Derneği, Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri Vakfı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği, Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı ve Yeşilay yaklaşık 250 ürünü GittiGidiyor üzerinden tüm Türkiye'ye sunuyor.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 12.8.2020
Enpara.com'dan yeni sosyal sorumluluk projesi
Enpara.com yine sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında müşterilerinin doğum günlerini de onlar adına Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) aracılığıyla çocuklar için kitap bağışı yaparak kutluyor.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 12.8.2020
Trendyol'dan sivil toplum kuruluşlarına "Sepette İyilik Hareketi" ile destek
Trendyol'un başlattığı dayanışmaya katılmak isteyenler Çocuk Eğitim Derneği (ÇED), Givin, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD), Tohum Otizm Vakfı, Toplum Gönüllüleri vakfı (TOG), Türkiye Eğitim Gönüllüleri vakfı (TEGV) ve Yeşilay'ın ürünlerinden satın alarak Sepette İyilik Hareketi'ne destek verebilecek.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 8.6.2020
Kurumsal Yönetim Ödülleri sahiplerini buldu
"Kurumsal Yönetim Endeksinde Son Bir Yılda Notunu En Çok Artıran Şirket" ödülünü ise 2,99 puan artışla Otokar Otobüs Karoseri Sanayi AŞ kazandı. "En Yüksek Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notuna Sahip İlk 3 STK" kategorisindeki ödülleri de 96 puanla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 95,40 puanla Darüşşafaka Cemiyeti ve 93 puanla Türkiye İç Denetim Enstitüsü paylaştı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 4.6.2020
Elektronik atıklar çocukların eğitimine katkı sağlıyor
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) iş birliğiyle hayata geçirilen "Atma Bağışla" projesiyle elektronik atıklar çocukların nitelikli eğitim desteği almasına katkı veriyor.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 18.5.2020
Umuda Pedal Ekibi 19 Mayıs'ta eğitim için pedallıyor
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının (TEGV), 25.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 23.4.2020
23 Nisan 100. Yıl Çocuk Koşusu evlerde yapıldı
Yapılan açıklamaya göre, Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF), Adım Adım ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının (TEGV) destek verdiği koşuya 12 yaş ve altı 703 çocuk katıldı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 22.4.2020
23 Nisan 100. Yıl Çocuk Koşusu
Yapılan açıklamaya göre, Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF), Adım Adım ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının (TEGV) destek verdiği koşuya 12 yaş ve altı çocuklar katılabilecek.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 17.3.2020
TEGV Runatolia Maratonu'nda Eğitim için Koştu
TEGV "Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin" kampanyası kapsamında 1 Mart 2020 Pazar günü yılın en büyük Yardımseverlik Koşularından biri olan Runatolia Maratonu'nda yerini aldı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 2.3.2020
Uğurlu öğretmenler RUNATOLIA Maratonu'nda TEGV için koştu
Yardımseverlik bilincinin geliştirilmesine öncülük etmek için düzenlenen RUNATOLIA Maratonu'nda Uğurlu öğretmenler TEGV için koştu. Uğur Okulları'ndan yapılan açıklamaya göre, Antalya'da gerçekleşen RUNATOLIA Maratonu'na Uğur Okulları Batı Akdeniz Bölgesi Ortaokulları Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimi öğretmenleri ve gönüllü öğretmenler katılarak destek sağladı. Öğretmenler, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın "Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin" projesi kapsamında dezavantajlı bölgelerde yaşayan çocuklara nitelikli eğitim desteği için iyilik peşinde koşarak adımlarına anlam kattılar.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 2.3.2020
TEGV'in tasarım ve beceri atölyesi açıldı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Antalya Suna-İnan Kıraç Eğitim Parkı'nda kurulan tasarım ve beceri atölyesi açıldı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 25.2.2020
"Teknoloji ile Üretelim" platformu kuruldu
Lenovo'nun girişimiyle kurulan "Teknoloji ile Üretelim" platformunun tanıtım toplantısı Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu, Futurebright Kurucu Ortağı Akan Abdula, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Genel Müdürü Sait Tosyalı, İTÜ Arı Teknokent Genel Müdürü Doç.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 19.2.2020
Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi'nde gönüllülük anlatıldı
Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki zirveye, Türk Kızılay, TEMA Vakfı, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), Türkiye Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV), Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) temsilcileri, gönüllüleri ile üniversite öğrencileri katıldı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 12.2.2020
TEGV Kocaeli'de tasarım ve beceri atölyesi açtı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) tarafından Kocaeli'de 8-14 yaş grubu çocuklara yönelik Tasarım ve Beceri Atölyesi açıldı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 28.1.2020
"Maylo Resim Şöleni" sergisi Rahmi M. Koç Müzesi'nde açıldı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ve Maylo birlikteliğinin 10. yılı, "Maylo Resim Şöleni" sergisiyle kutlandı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 24.1.2020
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı 25. Yaş gününü kutluyor…
Kurulduğu 1995 yılından bu yana eğitim aşkıyla çocuklarımızın geleceğini aydınlatan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 25. yaş gününü Pera Müzesi'nde düzenlediği organizasyonla kutladı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 23.1.2020
TEGV'in 25. kuruluş yıl dönümü Pera Müzesi'nde kutlandı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının (TEGV) kuruluşunun 25. yıl dönümü, Pera Müzesi'nde gerçekleştirilen etkinlikle kutlandı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 23.1.2020
Yapı kredi topluma değer katan eğitim projelerine devam ediyor
Banka, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliği ile 9 bini aşkın gönüllü ile 14 yıldır gerçekleştirdiği, 310 bin çocuğa ulaştığı "Okuyorum Oynuyorum" projesinin yan etkinliği olarak Renkli Kalemler projesine devam ediyor.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 20.1.2020
İŞ VE EKONOMİ DÜNYASININ GÜNDEMİ
İstanbul Mobilya ShowTarih : 21-24 OcakYer : WOW OtelSaat : 09.30-18.00CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya FuarıTarih : 21-26 OcakYer : CNR Expo İstanbul Fuar MerkeziTÜGİAD Genel Merkez basın toplantısıTarih : 22 OcakYer : TÜGİAD Genel Merkezi- MaslakSaat : 10.00ACE of M.I.C.E.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 19.1.2020
ING All-Star 2020
Ergin Ataman'dan TEGV için etkinlik Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) için, ING All-Star 2020'de anlamlı bir etkinlik düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Haberleri | Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Haber - Haberler - Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı haberleri, son dakika türkiye eğitim gönüllüleri vakfı haber ve gelişmeleri burada. Suna ve İnan Kıraç Vakfı'nda yeni görevlendirme.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 17:40:07. #1.15#
title