TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI HABERLERİ

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Haberleri

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı haber, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 21.11.2021
TİSK'in "Ortak Yarınlar" ödüllerinde oy verme süreci başladı
400'den fazla çocuğun eğitimine katkı sağlandı Sosyal sorumluluk esası ile yürütülen programda, başvuru yapan tüm kurumlar, ürettikleri projelerle Türkiye'ye değer katarken, ortak yarınlar için bir faydaya daha imza attı. Başvuru sahipleri yaptıkları bağışlarla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Ortak Yarınlar Birlikte Mümkün bağış kampanyasına destek olarak, 400'ü aşkın çocuğun bir yıllık eğitimine katkı sağladı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 12.11.2021
Yapı Kredi'den World'ün 30. yılına özel "Vadaa NFT Koleksiyonu"
Yapı Kredi, World'ün 30'uncu yılı dolayısıyla Türkiye'nin sevilen maskotlarından Vadaa ile bir ilki gerçekleştirerek NFT dünyasına giriş yaptı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 27.10.2021
"Çorlu Aysel Öğücü-Lila Öğrenim Birimi" Açılış Töreni Gerçekleştirildi
Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfi arasında imzalanan 28. 12. 2018 tarihli protokolün 4. maddesinde; "Öğrencilerimizde ve toplumda milli ve kültürel değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencilerimizi hayata hazırlamak, kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunmak için Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) arasında il/ilce Milli Eğitim Müdürlükleri ve bunlara bağlı eğitim kurumlarının yürüteceği işbirliğinin çerçevesini belirleyerek TEGV'in Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen temel eğitime destek ve katkı sağlamaya yönelik programlarını ve etkinliklerini, il/İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri koordinasyonunda, ülke sathında kurduğu Eğitim Parkları, Öğrenim Birimleri ve Ateşböceği Öğrenim Birimlerinde, çalışanları ve gönüllüleri aracılığı ile ilköğretim çağındaki çocukların istifadesine sunmaktadır.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 16.10.2021
Basketbol camiası BİDEV'in organizasyonunda buluştu
Arat: "Müthiş bir kombinasyon oluştu" Yönetim kurulu başkanı Hasan Arat ise Türkiye için iyi bir şey yaptıklarına inandıklarını belirterek, "İki gün fevkalade çalışmalar yaptık. Burada profesyonel basketbol oynamış, bilim insanları, çok önemli iş insanları var. Emekçiler var. Müthiş bir kombinasyon oluştu. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile önemli proje başlattık.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 13.10.2021
Akkök Holding'den eğitime destek
EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ 14 BİN 125 ÖĞRENCİYE ULAŞTI Akkök Holding'in ortaya koyduğu projelerle, ilkokul öğrencilerinden meslek liseleri ve üniversitede okuyan gençlere kadar Yalova'nın gelecek kuşaklarının her kademede nitelikli eğitim almaları hedefleniyor. Akkök Holding desteğiyle Yalova'da da 2009-2014 yılları arasında, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın Türkiye genelinde yürütülen Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimi Projesi kapsamında kentteki 18 ilkokulda eğitim gören toplam 14 bin 125 öğrencinin geleceğe donanımlı hazırlanmalarında katma değer sağlandığı bildirildi.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 16.09.2021
Gelin birlikte temizleyelim!
KURUM VE KURULUŞLARDAN DESTEK Etkinliğe çevre gönüllülerinin yanı sıra Kocaeli Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Kocaeli Liman Başkanlığı, Kocaeli Deniz Ticaret Odası, Çevre Mühendisleri Odası, TÜRÇEV Ulusal Mavi Bayrak Koordinatörlüğü, Nicomedia Su Sporları ve Su Altı Avcılığı Spor Kulübü Derneği, Kocaeli Sportif Olta Balıkçılığı ve Doğayı Koruma Derneği, Kocaeli Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği, TEMA Vakfı, KOBİDOS, Türkchopper Kocaeli Motosiklet Kulübü, KOMEK Medya, Turizm ve Doğal Yaşam Alanları (İzci Grupları), Sağlık ve Sosyal Hizmetler (Kadın ve Aile Grupları), Kocaeli Ekolojik Yaşam Derneği, Tütünçiftlik Sahili Koruma ve Güzelleştirme Derneği, Kandıra Babalı Çevre ve Doğal Hayatı Koruma Ve Yaşatma Derneği, Kartepe Doğal Hayatı Koruma Kültür ve Turizm Derneği, Orman Çevre Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği, Türk Eğitim Vakfı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, Genç Kocaelililer Derneği, TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı), Ensar Vakfı, Kocaeli Öncü Gençlik ve Spor Kulübü, Akademi Lise, Bilgievleri gibi kurum ve kuruluşlar katılım sağlayacak.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 27.08.2021
Hepsiburada'nın ilk 6 ayda toplam platform satışları 10,4 milyar TL oldu
Emirdağ, şunları aktardı: "1,5 yıl okullarından ayrı kalan çocuklarımız 6 Eylül'de eğitim-öğretim yılının başlamasıyla okullarına pandemi koşullarının elverdiği ölçüde yeniden kavuşacak. Bizler de Hepisburada olarak eğitimi desteklemek adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile 2 bin 500 çocuğumuzun 1 yıllık eğitim giderlerini karşılamak üzere bir protokol imzaladık.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 25.08.2021
Elektronik atıklar eğitime katkı sağlıyor
Petgaz AŞ, yaklaşık 1,7 ton elektronik atığını, çocukların nitelikli eğitim desteği almasına katkı sağlamak için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfına (TEGV) bağışladı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 24.08.2021
Migros'tan yapılan kırtasiye alışverişleri eğitimin geleceğine katkı sağlıyor
Migros, 26 Ağustos-22 Eylül'de yapılan 200 TL ve üzeri kırtasiye alışverişlerinin bir kısmını Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na (TEGV) eğitimin geleceğini desteklemek amacıyla bağışlıyor.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 09.07.2021
Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonunun "Ortak Yarınlar Ödülleri" için başvurular başladı
Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonunun (TİSK), kurumsal sosyal sorumluluk projeleri ile örnek uygulamaları ödüllendirmek için geleneksel olarak düzenlediği "Ortak Yarınlar Ödül Programı"na başvurular başladı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 08.07.2021
3. Avrupa Spor Festivali, 10 Temmuz'da Şanlıurfa'da başlayacak
Festivalin ilk günü Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı sahasında balon futbolu oynanacak ve ikinci gün Şanlıurfa Bisiklet Turu yapılacak.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 02.05.2021
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı, "Basketbol Gönüllüleri" sözleşmesi imzaladı
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile Basketbol İçin Destek ve Eğitim Vakfı (BİDEV), basketbol aracılığıyla eğitime destek amacıyla iş birliği yaptı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 22.04.2021
Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı'dan anlamlı etkinlik
Taylan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) çocuklarıyla beraber kutladı.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 21.04.2021
Toplumsal risk farkındalığını artırmayı amaçlayan Allianz Teknik çocuklarla buluşuyor
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin dört bir yanındaki ilköğretim çağı çocuklarını nitelikli eğitim desteğiyle buluşturan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliğiyle gerçekleştirilen "Allianz Teknik Çocuklarla Buluşuyor" projesi, 10 yaşın üstündeki çocuklarda deprem farkındalığını artırmayı amaçlıyor.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 20.04.2021
Pandemide eğitimleri yarım kalan 140 çocuğa destek
Çocukların eğitim-öğretim ve sanat hayatında başarılı olmaları için önemli projelere imza atan Yorglass, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın Hakkari Sihirli Çan Öğrenim Birimi'ne işletme sponsoru oldu.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı - 20.04.2021
Çocuklar 23 Nisan'da çevrim içi koşuda yarışacak
Eker, organizasyonu Adım Adım oluşumu ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile düzenlediklerini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Haberleri | Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Haber - Haberler - Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı haberleri, son dakika türkiye eğitim gönüllüleri vakfı haber ve gelişmeleri burada. Trendyol, Paylaşma Günü'nde herkesi iyilik hareketine davet etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 01:27:38. #1.15#

title