Şafak Başa Haberleri

Şafak Başa haber, Şafak Başa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şafak Başa 26.10.2018
Teski'den Enerji Tasarrufu Yatırımı
Yapılan çalışma hakkında konuşan TESKİ Genel Müdürü Şafak Başa, TESKİ olarak yoğun bir şekilde çalışmaları sürdürdüklerini aktararak, şunları kaydetti: "Enerji maliyetlerimiz oldukça yükseldi.
Şafak Başa 6.10.2018
Teski ve Nkü Arasında Protokol İmzalandı
TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Genel Müdür Yardımcısı İ.
Şafak Başa 4.9.2018
Çerkezköy'de Değerlendirme Toplantısı
Albayrak, buradaki konuşmasında, Çerkezköy'ün büyüyen ve gelişen bir ilçe olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Bütün ilçelerimizde olduğu gibi Çerkezköy ilçemizde de söz verdiğimiz hizmet ve yatırımları büyük oranda tamamladık. Henüz devam eden projelerimiz var. Bu devam eden projelerimiz de tamamlandığında Çerkezköy, daha modern ve daha yaşanabilir bir yer haline gelecektir. Çerkezköy ilçemiz, günden güne büyüyen, nüfusu sürekli artan bir ilçemiz. Biz de nüfus artışı ve fiziki büyümeyi göz önünde bulundurarak hizmet ve yatırımlarımızı geleceğe göre şekillendiriyoruz. Görev süremizin sonuna dek Tekirdağ için çalışmaya devam edeceğiz." Toplantıya, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya ile TESKİ Genel Müdürü Şafak Başa da katıldı.
Şafak Başa: Teski'ye Bayramda da Durmak YokŞafak Başa 18.8.2018
Şafak Başa: Yaralı 3 Leylek KurtarıldıŞafak Başa 12.8.2018
Şafak Başa 6.8.2018
Teski, Haylrabolu'daki Yatırımlarını Tamamlıyor
Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak Başa'yı makamında ziyaret etti.
Şafak Başa 3.8.2018
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Değerlendirme Toplantısı
Toplantıya, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Şafak Başa, Genel Sekreter Yardımcıları Mehmet Zeki Gürcün ve Fatih Ünsal ile daire başkanları katıldı.
Şafak Başa: Su Ücretine İndirim MüjdesiŞafak Başa 13.7.2018
Şafak Başa 12.6.2018
Tekirdağ'ın Çorlu İlçesindeki Su Sorunu
Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü Şafak Başa, Çorlu ilçesinde yaşanan su sorununa ilişkin olarak, "20 yıllık ve eskimiş PVC boru hattında yaşanan patlaktan dolayı suyun kesik olduğu bölgede gerekli müdahale yapıldı.
Şafak Başa: Kapaklı'nın Su Sorunu OlmayacakŞafak Başa 29.5.2018
Şu an buradasınız: Şafak Başa Haberleri | Şafak Başa Kimdir - Haberler - Şafak Başa haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şafak Başa kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'nin Kalesi İzmir'de Buğra Gökçe Sürprizi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 02:53:10. #1.15#
title