ÖZGÜRLÜK PARTİSİ HABERLERİ

Özgürlük Partisi Haberleri

Özgürlük Partisi haber, Özgürlük Partisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özgürlük Partisi - 14.01.2021
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç gündemi değerlendirdi Açıklaması
Oluç, İnsan ve Özgürlük Partisi'nin 2018 yılının mayıs ayında kuruluş dilekçesini İçişleri Bakanlığına verdiğini, aradan geçen zamana rağmen alındı belgesinin verilmediğini ileri sürdü.
Özgürlük Partisi - 11.12.2020
Avusturya'da ilkokullarda başörtüsü yasağının anayasaya aykırı bulunması Müslümanlar tarafından memnuniyetle karşılandı
Açıklamada, alınan kararın ırkçılık karşıtı mücadele yürüten oluşumlar için önemli bir dönüm noktası ve Müslümanlara yönelik baskıcı kararları hayata geçiren dönemin iktidarı merkez sağ Avusturya Halk Partisi (ÖVP) ve aşırı sağcı Avusturya Özgürlük Partisi (FPÖ) koalisyon hükümetinin savunduğu yaklaşım için büyük bir yenilgi olduğu vurgulandı.
Özgürlük Partisi - 11.12.2020
Son dakika haberleri... Avusturya'da aşırı sağcı hükümeti deviren "İbiza görüntülerini" kaydettiği iddia edilen kişi yakalandı
Edinilen son dakika haberine göre Avusturya'da geçen yıl merkez sağ Halk Partisi (ÖVP) ve aşırı sağcı Özgürlük Partisi (FPÖ) koalisyon hükümetinin devrilmesine yol açan ve dönemin Başbakan Yardımcısı aşırı sağcı lider Heinz Christian Strache'nin bütün görevlerinden istifa etmesine neden olan "İbiza skandalına" ait...
Özgürlük Partisi - 04.11.2020
Avusturya'daki terör saldırısına yönelik yeni bilgiler paylaşıldı
İstihbarattaki sorunu çözmek için "komisyon" önerisi İçişleri Bakanı Nehammer, istihbaratta yaşanan sorunun aydınlatılmasına ilişkin bağımsız komisyon kurulmasını istediğini vurgulayarak, kendinden önceki aşırı sağcı Avusturya Özgürlük Partisi'nden (FPÖ) eski İçişleri Bakanı Herbert Kickl'in istihbarat birimine "kalıcı hasarlar" verdiği suçlamasında bulundu.
Özgürlük Partisi - 28.10.2020
Son dakika haberleri: Erdoğan: Peygamber efendimize yapılan saldırılara karşı durmak, şeref meselemizdir (2)- Yeniden
'KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZİ SÖYLEDİK' Minsk Üçlüsünün 30 yıl boyunca Ermenistan işgali altındaki Azerbaycan toprakları ile ilgili bir çözüm geliştiremediğine dikkat çeken Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile dün yaptığı telefon görüşmesi ile ilgili şu bilgileri verdi: "Kendileriyle buradaki süreci etraflıca ele aldık, değerlendirdik. Dedik ki 'artık bu işe Kafkaslarda gelin bir son verin'. 'İstersen bu işi birlikte çözeriz. Siz Paşinyan ile görüşmeleri yapın, ben İlham kardeşimle bu görüşmeleri yapalım ve bu işi artık şöyle tatlı bir yere bağlayalım. Heyetinizi gönderin, heyetimizle görüşmeler yapsın. Dışişleri bakanlarımız birbirleriyle görüşmeler yapsın, ama bir şeye karar vermemiz lazım. Bu işi çözecek miyiz çözmeyecek miyiz? Biz samimiyiz. Ben sizin de samimi olduğunuza inanıyorum. Bu adımı atalım'. Güzel bir görüşme oldu, temennim odur ki inşallah bunu neticelendiririz. Tabi kırmızı çizgilerimizi de söyledik. Kırmızı çizgilerimiz aşıldığında da hiç kimse kusura bakması babamızın oğlu olsa gözümüz görmez. Daha bize diyorlar ki 'Siz Ortadoğudan, Suriye'den, Azerbaycan'a asker gönderiyorsunuz. Şu anda Ermenistan 2 bin civarında istihbari olarak tespit ettiğimiz PKK'lıları, YPG'lileri 600 dolar maaşla oraya aldı, orada savaşıyorlar, yabancı savaşçı olarak bunlar orada. 'Benim onlardan haberim yok' dedi. 'Ben şimdi size haber veriyorum' dedim. Yani bunun üzerinde durmanız lazım ve buna göre adımlarımızı atmak gerekiyor. ve bu PKK'lılar, YPG'lilerin Suriye'den oraya ithah edildiğini söyledim. Bu konuda da dayanışmamız lazım. Özellikle tabii Sayın Putin'in bu PKK, YPG, bunlara böyle yüz vereceğine ihtimal vermiyorum. Ama Paşinyan'a bunu söylemesi lazım, aksi takdirde gereği yapılır." 'MÜSLÜMANDAN TERÖRİST OLMAZ' Erdoğan, "Peygamber Efendimize hakareti de düşünce ve fikir özgürlüğü kılıfı altında meşrulaştırmaya çalışıyorlar. Hollanda'da bir müsvedde var ya, adı da güya Özgürlük Partisi.
Özgürlük Partisi - 27.10.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten MKYK toplantısı sonrası önemli açıklamalar
"Bunun fikir özgürlüğü ile ilgisi yoktur" Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V)'e yönelik saldırılar ve Hollanda Özgürlük Partisi Genel Başkanı Geert Wilders'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik paylaşımı gibi konuların, Avrupa demokrasileri üzerinde hassas olan herkesin titizlikle izlemesi ve takip etmesi gereken konular olduğunu vurgulayan Çelik, "Bu kavramların arkasına Avrupa'ya çok büyük acılar çektirmiş olan faşizmin yeni bir türünü saklıyorlar.
Özgürlük Partisi - 27.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Geert Wilders hakkında suç duyurusu
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, kendisine yönelik hakaret içerikli sözleri nedeniyle Hollanda aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Geert Wilders hakkında suç duyurusunda bulundu.
Özgürlük Partisi - 27.10.2020
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Geert Wilders hakkında suç duyurusu
Son dakika gündem haberine göre CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, kendisine yönelik hakaret içerikli sözleri nedeniyle Hollanda aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Geert Wilders hakkında suç duyurusunda bulundu.
Özgürlük Partisi - 27.10.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Irkçılık, İslamofobi ve Türk düşmanlığının yaşlı kıtaya karargah kurduğunu belirten Bahçeli, Hollanda Özgürlük Partisi'nin "soysuz" Başkanı'nın, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'na "terörist" diyecek kadar alçaldığını, gerçek manada teröristin, caninin, faşistin ve barbarın kim olduğunu gözler önüne serdiğini söyledi.
Özgürlük Partisi - 27.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Wilders hakkında suç duyurusu
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hollanda aşırı sağcı Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders hakkında, "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan suç duyurusunda bulundu.
Özgürlük Partisi - 27.10.2020
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Wilders hakkında hakaret içerikli paylaşımları nedeniyle suç...
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Wilders hakkında hakaret içerikli paylaşımları nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
Özgürlük Partisi - 27.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Wilders hakkında hakaret içerikli paylaşımları nedeniyle suç duyurusunda bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Wilders hakkında hakaret içerikli paylaşımları nedeniyle suç duyurusunda bulundu.
Özgürlük Partisi - 26.10.2020
Litvanya'da parlamento seçimlerinin galibi muhalefetteki Hristiyan Demokratlar oldu
Litvanya'da dün ikinci turu düzenlenen parlamento seçimlerinin galibi muhalefette yer alan muhafazakar Vatan Birliği-Litvanya Hristiyan Demokratlar (TS-LKD) partisi oldu. Oyların yüzde 98'i sayılan ülkede 141 üyeli Litvanya parlamentosuna TS-LKD 49 milletvekili göndermeyi başarırken, mevcut koalisyonun ortaklarından Yeşiller ve Çiftçiler Birliği (LVZS) ise 32 milletvekili çıkardı. Seçimin kazananı TS-LKD ile koalisyon yapması muhtemel partilerden Litvanya Liberal Hareketi (LRLS) 12, liberal çizgideki Özgürlük Partisi (LP) ise 11 milletvekili çıkaran diğer partiler oldu.
Özgürlük Partisi - 25.10.2020
Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Wilders'a tepki
AK Parti Ardahan Merkez İlçe Başkanı Özgür Açıkyıldız, Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisinin Başkanı Geert Wilders'in, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan karikatür paylaşımına tepki gösterdi.
Özgürlük Partisi - 25.10.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Wilders'a tepki Açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan Hollanda'nın aşırı sağcı Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders'a tepki gösterdi.
Özgürlük Partisi - 25.10.2020
Son dakika gündem: Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Wilders'a tepki
Son dakika haberler: Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi (YBYK) Ulusal Heyet Başkanı ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisinin Başkanı Geert Wilders'in, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan...
Özgürlük Partisi - 25.10.2020
AK Parti'li Çalık'tan Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Wilders'a tepki Açıklaması
AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisinin Başkanı Geert Wilders'ın paylaşımına ilişkin, "Wilders'in yaptığı tam bir alçaklıktır, pespayeliktir.
Özgürlük Partisi - 25.10.2020
Son dakika haber... AK Parti'den Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Wilders'a tepki Açıklaması
Son dakika haberlerine göre AK Parti'li siyasetçiler, Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisinin Başkanı Geert Wilders'in, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan karikatür paylaşımına tepki gösterdi.
Özgürlük Partisi - 25.10.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Geert Wilders'ın paylaşımına tepki
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Hollanda Özgürlük Partisi Genel Başkanı Geert Wilders'ın paylaşımına tepki göstererek, "Bu ahlaksız faşistlerle mücadele etmek insanlık görevidir.
Özgürlük Partisi - 25.10.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Wilders'a tepki Açıklaması
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisinin Başkanı Geert Wilders'ın paylaşımına ilişkin, "Bu insanlık düşmanı faşistlerin Cumhurbaşkanımıza saldırmasından gurur duyuyoruz çünkü bunlar insanlık adına mücadele eden herkese düşmandırlar.
Özgürlük Partisi - 12.10.2020
Viyana'da yerel seçimlerde aşırı sağcılar hezimete uğradı
Başkentin yeni belediye başkanı ve eyalet meclisini belirlemek üzere dün gerçekleştirilen seçime aşırı sağcılar, Avusturya Özgürlük Partisi (FPÖ) ve bu partiden ayrılan eski genel başkanlarının kurduğu "Liste Strache" adında iki partiyle girdi.
Özgürlük Partisi - 11.10.2020
Viyana Belediye Başkanlığı seçimlerini Sosyal Demokratlar kazandı
Yaklaşık 400 bin seçmenin mektup yoluyla oy kullanması nedeniyle resmi sonuçların hafta içi açıklanması beklenen seçimde, sırasıyla Başbakan Sebastian Kurz'un başında bulunduğu merkez sağ Avusturya Halk Partisi yüzde 18,8, Yeşiller Partisi yüzde 14,1, aşırı sağcı Özgürlük Partisi (FPÖ) yüzde 7,7 ve Yeni Avusturya Partisi (NEOS) yüzde 7,8 oranında oy aldı.
Özgürlük Partisi - 05.10.2020
Son dakika haberleri! Burundi'de son üç ayda 198 kişi suikast sonucu hayatını kaybetti
Raporda, suikasta uğrayanların çoğunlukla muhalifler, Ulusal Özgürlük Partisi (CNL) üyeleri ve Tutsi kökenli emekli asker ve polisler olduğu belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özgürlük Partisi Haberleri | Özgürlük Partisi Haber - Haberler - Özgürlük Partisi haberleri, son dakika özgürlük partisi haber ve gelişmeleri burada. Hollanda'da aşırı sağcı lider Wilders'in seçim vaadi 'Suriyelileri sınır dışı etmek'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 21:40:55. #1.15#
title