NİLÜFER BELEDİYESİ HABERLERİ

Nilüfer Belediyesi Haberleri

Nilüfer Belediyesi haber, Nilüfer Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nilüfer Belediyesi: Başkan Erdem'den bayram mesajıNilüfer Belediyesi 22.5.2020
Nilüfer Belediyesi 19.5.2020
Nilüfer'de 19 Mayıs kutlandı
Nilüfer'de 19 Mayıs kutlandı BURSA - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda Nilüfer'de büyük gurur ve coşku yaşandı. Nilüfer Belediyesi'nin düzenlediği çelenk koyma töreninde konuşan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, 101 yıl önce bugün bağımsızlık ateşini yakan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde olduklarını belirterek "Gençlik ateşi hiç sönmesin, umudun ateşi hiç sönmesin, aydınlık bir geleceğe olan inancımız da hiç bitmesin" dedi.
Nilüfer Belediyesi 19.5.2020
İskender Paydaş'tan gençliğe armağan: "Adımız 19 Mayıs"
İskender Paydaş'tan gençliğe armağan: "Adımız 19 Mayıs" Sanatçı İskender Paydaş, Nilüfer Belediyesi iş birliği ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'na özel bir marş düzenledi.
Nilüfer Belediyesi: Nilüfer'de 19 Mayıs gururu yaşandıNilüfer Belediyesi 19.5.2020
Nilüfer Belediyesi 17.5.2020
65 yaş ve üstü, Roman Orkestrası eşliğinde oynadı
Sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılmasıyla temiz hava almak, yürüyüş ve spor yapmak için parklara giden 65 yaş üstü vatandaşlar, Nilüfer Belediyesi'nin sürpriziyle karşılaştı.
Nilüfer Belediyesi 17.5.2020
Roman orkestrası çaldı, 65 yaş ve üstü vatandaşlar oynadı
Nilüfer Belediyesinin düzenlediği etkinlik kapsamında, müzisyenler, ilçenin çeşitli meydanlarda yaşlı vatandaşlara moral için konser verdi.
Nilüfer Belediyesi: Onlar çaldı 65 yaş üstü oynadıNilüfer Belediyesi 17.5.2020
Nilüfer Belediyesi: Onlar çaldı 65 yaş üstü oynadıNilüfer Belediyesi 17.5.2020
Nilüfer Belediyesi 15.5.2020
Nilüfer'de balkonlar sebzeyle dolacak
Nilüfer'de balkonlar sebzeyle dolacak "Fide Bizden, Ürün Sizden" sloganıyla fide dağıtım kampanyası düzenleyen Nilüfer Belediyesi, beş günde yüz binlerce fide dağıttı.
Nilüfer Belediyesi: Nilüfer'de balkonlar sebzeyle dolacakNilüfer Belediyesi 15.5.2020
Nilüfer Belediyesi: Nilüfer'de 19 Mayıs coşkusu yaşanacakNilüfer Belediyesi 15.5.2020
Nilüfer Belediyesi: Nilüfer çocuk sesleriyle şenlendiNilüfer Belediyesi 13.5.2020
Nilüfer Belediyesi: Nilüfer çocuk sesleriyle şenlendiNilüfer Belediyesi 13.5.2020
Nilüfer Belediyesi: Nilüfer'de balkon tarımı başlıyorNilüfer Belediyesi 11.5.2020
Nilüfer Belediyesi: Nilüfer'de balkon tarımı başlıyorNilüfer Belediyesi 11.5.2020
Nilüfer Belediyesi 10.5.2020
Sağlıkçı kızdan sağlıkçı anneye özel kutlama
- Sağlıkçı kızdan sağlıkçı anneye özel kutlama Nilüfer Belediyesi, Anneler Günü'nde sağlık çalışanlarının yanındaydı.
Nilüfer Belediyesi 10.5.2020
65 yaş üstü vatandaşlara Turgay Erdem sürprizi
65 yaş üstü vatandaşlara Turgay Erdem sürprizi BURSA - Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın ile birlikte Anneler Günü'nde İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi'ni ziyaret ederek, sakinlere karanfil verdi. Başkan Erdem, daha sonra sokağa çıkan 65 yaş üstü vatandaşlara Roman Orkestrası eşliğinde maske ve çiçek dağıtarak moral verdi. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Anneler Günü'nde CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın ile birlikte İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi'ni ziyaret etti. 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkması için verilen izin sürecinde huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Turgay Erdem, sosyal mesafeyi koruyarak sohbet etti. Onların talep ve önerilerine kulak veren Başkan Erdem, salgın sürecinde kimsenin zarar görmemesi için ellerinde geleni yaptıklarını ifade etti. Başkan Turgay Erdem ve Erkan Aydın, Anneler Günü dolayısıyla karanfil dağıtarak annelerin anlamlı günlerini de kutladı. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, "Huzurevimizde 65 yaş üstü vatandaşlarımız da kalıyor ve onlar sokağa çıkamıyorlardı. Dolayısıyla bugün belirlenen saatler arasında sokağa çıkış yasakları kalktı. Onlar da huzurevinin bahçesinde temiz hava alarak zamanlarını geçirmeye, yürüyüş ve spor yapmaya çalışıyorlar. Biz de annelerimizin bu anlamlı gününü kutlamak için geldik. Onları kucaklayamasak da, gönlümüzden kucaklayarak Anneler Günü'nü kutladık. Tüm annelerin ve anne adaylarının bu özel gününü kutluyorum" dedi. Tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlayan CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın da, "Ebediyete intikal etmiş annelerimize de Allah'tan rahmet diliyoruz" dedi. Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi'ni ziyaret ederek huzurevi sakinlerinin de anlamlı gününü kutladıklarını belirten Erkan Aydın, "Nilüfer Belediyesi'nin Türkiye'ye örnek olacak huzurevinde kalan yurttaşlarımızla sohbet ettik.
Şu an buradasınız: Nilüfer Belediyesi Haberleri | Nilüfer Belediyesi Haber - Haberler - Nilüfer Belediyesi haberleri, son dakika nilüfer belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Önce bayramlaştılar sonra göbek attılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 05:37:32. #1.15#
title