Haberler

Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Personeline Hayvan Hakları Eğitimi

Güncelleme:

Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sahada görev yapan personeline hayvan hakları davranışları ve refahı eğitimi düzenledi. Eğitimi başarıyla tamamlayan personel sertifikalarını Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'in elinden aldı.

Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'nün sahada çalışanlara yönelik düzenlediği Hayvan Hakları Davranışları ve Refahı Eğitimi'ni başarıyla tamamlayanlar, sertifikalarını Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'in elinden aldı.

Nilüfer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sahada görev yapan personeline hayat boyu öğrenme kapsamında Hayvan Hakları Davranışları ve Refahı Eğitimi düzenledi. Yaklaşık 96 saat süren eğitim kapsamında 'Hayvanlara Yaklaşma', 'Müdahale Teknikleri', 'Hayvanların Bakım ve Beslenmesi', 'Hayvan Hakları Kanunu ve Yasal Yükümlülükler', 'Halk Sağlığı ve Bulaşıcı Hastalıklar' konularında önemli bilgiler verildi.

Konusunda uzman kişiler, teorik eğitimlerin yanı sıra uygulamalı çalışmalar da yaptı. Alaaddinbey Mahallesi'ndeki Ek Hizmet Binası'nda gerçekleştirilen programın sonunda eğitime eksiksiz katılan 21 personel sertifika almaya hak kazandı.

Eğitimi başarıyla tamamlayan personele sertifikalarını Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem Halk Evi'ndeki makamında verdi. Alınan eğitimin önemli olduğunu belirten Başkan Erdem, Veteriner İşleri Müdürlüğü çalışanlarının yaptığı işin hassasiyetine dikkat çekerek, herkesin görevini en doğru ve en iyi şekilde yapmasını önemsediklerini vurguladı. - BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

nilüfer belediyesi Turgay Erdem Hayvan Hakları Belediye Yerel Yaşam Güncel Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Bakmadan Geçme

Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir?
Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title