Naftali Bennett Haberleri

Naftali Bennett haber, Naftali Bennett son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Naftali Bennett - 15.09.2021
Katar yaklaşık 4 ay aradan sonra Gazze'deki ihtiyaç sahibi ailelere nakdi yardıma devam ediyor
İsrail Başbakanı Naftali Bennett de pazar günü yaptığı yazılı açıklamada, BM'nin katılımıyla Katar hibesinin Gazze Şeridi'ndeki ihtiyaç sahiplerine gönderilmesi yönünde çözümün sağlandığını aktarmıştı.
Naftali Bennett - 15.09.2021
Son dakika haber! İsrail Başbakanı Bennett, bağımsız Filistin devletine karşı olduğunu söyledi
Edinilen son dakika haberine göre İsrail Başbakanı Naftali Bennett, bağımsız Filistin devletine karşı olduğunu ve Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile de görüşmeyeceğini belirtti.
Naftali Bennett - 13.09.2021
Son dakika gündem: İsrail'den Mısır'a 10 yıl sonra başbakan düzeyinde ilk ziyaret
Son dakika gündem haberi: Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi'nin Orta Doğu barış sürecini yeniden canlandırmak için İsrail Başbakanı Naftali Bennett ile bir araya geldiği bildirildi.
Naftali Bennett - 13.09.2021
Eski İsrail Başbakanı Netanyahu'nun yargılandığı dava 3 ay aradan sonra yeniden başladı
Naftali Bennett'in liderliğindeki koalisyon hükümetinin 13 Haziran'da güvenoyu almasıyla başbakanlık koltuğunu kaybeden Netanyahu'nun avukatları dosyayı ve delilleri incelemek için daha fazla süre talep etmiş, bunun üzerine mahkeme 16 Haziran'da davanın ertelenmesine karar vermişti.
Naftali Bennett - 12.09.2021
İsrail Savunma Bakanı Gantz'dan, İran'ın "milislere" gelişmiş İHA eğitimi verdiği iddiası
İsrail Başbakanı Naftali Bennett de iki gün önce yaptığı açıklamada, Tahran yönetiminin nükleer çalışmaları hakkında "yalan" söylediğini ileri sürerek uluslararası camiadan İran'a karşı hızlıca harekete geçmesini istemişti.
Naftali Bennett - 10.09.2021
İsrail Başbakanı Bennett, uluslararası camiayı İran'a karşı harekete geçmeye çağırdı
İsrail Başbakanı Naftali Bennett, Tahran yönetiminin nükleer çalışmaları hakkında yalan söylediğini ileri sürerek uluslararası camiadan İran'a karşı hızlıca harekete geçmesini istedi.
Naftali Bennett - 04.09.2021
Son dakika haberi: İsrail Cumhurbaşkanı Herzog'un Ürdün Kralı Abdullah ile Amman'da görüştüğü ortaya çıktı
İsrail basını, Başbakan Naftali Bennett'in Kral Abdullah ile temmuz ayı başında Amman'da gizlice görüştüğünü iddia etmiş ancak Tel Aviv yönetimi bu habere ilişkin açıklama yapmamıştı.
Naftali Bennett - 02.09.2021
Uzmanlara göre Biden-Bennett görüşmesinde "dostluk" ifadeleri taahhüt sınırına ulaşmadı
Uzmanlar, İsrail Başbakanı Naftali Bennett'in ABD Başkanı Joe Biden'la geçen hafta Beyaz Saray'daki ilk görüşmesinde karşılıklı "dostluk" ifadeleri dışında pratikte çok fazla sonuca ulaşılmadığını ifade ediyor.
Naftali Bennett - 01.09.2021
İsrail, ABD'nin Kudüs'te Filistinlilere hizmet verecek konsolosluğu yeniden açma planına itiraz etti
İsrail basınına yansıyan haberlere göre, ABD Başkanı Joe Biden, 27 Ağustos'ta Beyaz Saray'da yaptığı görüşmede İsrail Başbakanı Naftali Bennett'e Kudüs'teki konsolosluğu açma planını dile getirdi.
Naftali Bennett - 01.09.2021
Mısır, Filistin ve Ürdün, İsrail-Filistin barış sürecini görüşmek üzere Kahire'de yarın üçlü zirve düzenleyecek
Aynı kaynak, söz konusu zirvenin İsrail Başbakanı Naftali Bennett'in katılımıyla dörtlü yapılmasının planlandığını ancak daha sonra Washington ile görüşme süreci öncesi ortak bir tutum belirlenmesi açısından üçlü Arap zirvesinde karar kılındığını aktardı.
Naftali Bennett - 31.08.2021
İran'da muhafazakarlardan oluşan yeni hükümet, nükleer görüşmeleri sürdürmeyi planlıyor
Biden'ın "Tahran'a karşı başka seçeneklere hazırız" açıklamasına tepki ABD Başkanı Joe Biden'ın İsrail Başbakanı Naftali Bennett ile 27 Ağustos'ta Beyaz Saray'da yaptığı görüşmede İran hakkında "Diplomaside başarı sağlanamazsa, başka seçeneklere yönelmeye hazırız" şeklindeki açıklamasına işaret eden Abdullahiyan, "Amerikalıların İran'a karşı kullandığı tehdit dilinden vazgeçmedikçe sonuç alamayacaklarını Avrupa Birliği temsilcisine de söyledim.
Naftali Bennett - 30.08.2021
Filistin Devlet Başkanı Abbas, İsrail Savunma Bakanı Gantz ile görüştü
İsrail Başbakanı Naftali Bennett'in, ABD ziyareti sırasında hükümeti süresince bir Filistin devletinin kurulmasına izin vermeyeceği yönünde açıklamalarda bulunmasının ardından Gantz'ın Abbas ile görüşmesi dikkati çekti.
Naftali Bennett - 28.08.2021
Son dakika gündem: İran'dan, İsrail Başbakanı ile görüşen Biden'ın "Tahran'a karşı başka seçeneklere hazırız" açıklamasına tepki
Şemhani, Twitter hesabından İngilizce, Arapça, İbranice ve Farsça paylaştığı mesajında, Biden ve İsrail Başbakanı Naftali Bennett'in, dün Beyaz Saray'da yaptıkları görüşmede İran hakkındaki açıklamalarına tepki gösterdi.
Naftali Bennett - 27.08.2021
İsrail basını: Kabil'deki terör saldırıları Biden-Bennett görüşmesini gölgeledi
İsrail basını, ABD Başkanı Joe Biden ile İsrail Başbakanı Naftali Bennett arasında gerçekleşmesi beklenen ilk görüşmenin, Afganistan'daki terör saldırılarıyla gölgelendiğini yazdı.
Naftali Bennett - 26.08.2021
Biden-Bennett görüşmesi Kabil'deki terör saldırısının ardından yarına ertelendi
ABD Başkanı Joe Biden ile İsrail Başbakanı Naftali Bennett arasında bugün Beyaz Saray'da düzenlenmesi beklenen ikili görüşme, Kabil'deki terör saldırıları nedeniyle yarına ertelendi.
Naftali Bennett - 26.08.2021
Biden yönetimine güvenmeyen eski İsrail Başbakanı Netanyahu'nun ABD ile istihbarat paylaşımını kısıtladığı iddiası
New York Times gazetesinde, İsrail Başbakanı Naftali Bennett'in Beyaz Saray'da bugün ABD Başkanı Joe Biden ile yapacağı görüşme öncesi, eski Başbakan Netanyahu'nun Washington ile istihbarat paylaşımını Biden yönetimine güvenmediği gerekçesiyle azalttığı yönünde haber yer aldı.
Naftali Bennett - 26.08.2021
Merkel'in İsrail'e yapacağı ziyaret Afganistan'daki gelişmeler nedeniyle iptal edildi
Alman Hükümet Sözcüsü Steffen Seibert, Başbakan Angela Merkel'in 28-30 Ağustos'ta İsrail'e yapacağı ziyaretin iptal edildiğini bildirdi.
Naftali Bennett - 25.08.2021
Filistin'den İsrail Başbakanı Bennett'in açıklamalarına tepki Açıklaması
Filistin Dışişleri Bakanlığı, ABD Başkanı Joe Biden ile yapacağı görüşmeden önce hükümeti süresince bir Filistin devletinin kurulmasına izin vermeyeceği yönünde açıklamalarda bulunan İsrail Başbakanı Naftali Bennett'e tepki gösterdi.
Naftali Bennett - 25.08.2021
İsrail Başbakanı Bennett, İran ile nükleer anlaşmaya geri dönüş girişimlerine karşı çıkacaklarını söyledi Açıklaması
İsrail'in yeni Başbakanı Naftali Bennett, ABD Başkanı Joe Biden yönetiminin İran ile nükleer anlaşmaya geri dönüşe ilişkin girişimlerine karşı çıkacaklarını ve İsrail'in İran'ın nükleer programına yönelik örtülü saldırılarını sürdüreceğini belirtti.
Naftali Bennett - 24.08.2021
İsrail gazetesi: Bennett-Biden görüşmesinin ana gündem maddesi İran olacak
İsrail Başbakanı Naftali Bennett ile ABD Başkanı Joe Biden arasında 26 Ağustos'ta yapılacak görüşmenin ana gündem maddesini İran konusunun oluşturacağı bildirildi.
Naftali Bennett - 23.08.2021
Son dakika haberi: İsrail Sağlık Bakanlığının verilerine göre 3. doz Kovid-19 aşısı enfeksiyon riskini önemli ölçüde azaltıyor
Yaklaşık 9,3 milyon nüfusa sahip İsrail'de Başbakan Naftali Bennett dahil olmak üzere şu ana kadar 1 milyon 482 binden fazla kişiye BioNTech-Pfizer aşısının üçüncü dozu yapıldı.
Naftali Bennett - 23.08.2021
İsrail Başbakanı Bennett, Mısır'ı ziyaret edecek
İsrail Başbakanı Naftali Bennett, Mısır Cumhurbaşkanı Abdel Fattah El-Sisi'nin daveti üzerine önümüzdeki günlerde Mısır'ı ziyaret edeceğini açıkladı.
Naftali Bennett - 22.08.2021
İsrail Başbakanı Bennett, "İran'ı durdurmak" için ABD Başkanı Biden'e plan sunacağını söyledi
İsrail Başbakanı Naftali Bennett, 26 Ağustos'ta Beyaz Saray'da yapacağı görüşmede ABD Başkanı Joe Biden'a İran'ın nükleer çalışmalarını durdurmak için plan sunacağını belirtti.
Naftali Bennett - 20.08.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
İsrail yönetimi, 40 yaş üstü kişilere ve öğretmenlere aşının üçüncü dozunun uygulanmasına onay verdi. İsrail Başbakanı Naftali Bennett (49), onayın ardından aşının üçüncü dozunu yaptırdı.
Naftali Bennett - 20.08.2021
Son dakika haberi! İsrail Dışişleri Bakanı Lapid, iki devletli çözümün Bennett hükümetinin gündeminde olmadığını söyledi
Bir son dakika haberine göre İsrail Dışişleri Bakanı Yair Lapid, Filistin-İsrail meselesinde iki devletli çözümün Başbakan Naftali Bennett hükümetinin gündeminde olmadığını belirtti.
Naftali Bennett - 19.08.2021
İsrail Dışişleri Bakanı Lapid ile Mısır İstihbarat Başkanı Kamil iki ülke ilişkilerini görüştü
İsrail'e dün resmi ziyaret düzenleyen Mısır İstihbarat Başkanı Kamil, İsrail Başbakanı Naftali Bennett ve Savunma Bakanı Benny Gantz ile görüşmüş, akşam saatlerinde de işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kentine geçerek, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile bir araya gelmişti.
Naftali Bennett - 19.08.2021
ABD, dünya liderlerine Kovid-19 nedeniyle BM Genel Kuruluna çevrim içi katılma çağrısı yaptı
Genel Kurul konuşmacılar listesinde, ABD Başkanı Joe Biden, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, İsrail Başbakanı Naftali Bennett ve Hindistan Başbakanı Narendra Modi dahil olmak üzere bizzat katılım sağlamayı planlayan 127 devlet ve hükümet başkanı bulunuyor.
Naftali Bennett - 18.08.2021
Filistin Devlet Başkanı Abbas, Mısır İstihbarat Başkanı Kamil ile Filistin'deki gelişmeleri görüştü
Ramallah'tan önce İsrail'i de ziyaret eden Kamil, Başbakan Naftali Bennett ile bir araya gelmişti.
Naftali Bennett - 18.08.2021
Biden, İsrail Başbakanı Bennett ile 26 Ağustos'ta Beyaz Saray'da bir araya gelecek
Beyaz Saray tarafından yapılan açıklamada, ABD Başkanı Joe Biden'ın 26 Ağustos'ta İsrail Başbakanı Naftali Bennett ile Beyaz Saray'da bir araya geleceği aktarıldı.
Naftali Bennett - 18.08.2021
Biden, İsrail Başbakanı Bennet ile 26 Ağustos'ta Beyaz Saray'da görüşecek
ABD Başkanı Joe Biden'ın 26 Ağustos'ta İsrail Başbakanı Naftali Bennett'i Beyaz Saray'da kabul edeceği bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Naftali Bennett Haberleri | Naftali Bennett Kimdir - Haberler - Naftali Bennett haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Naftali Bennett kimdir, hayatı ve biyografisi. Katar yaklaşık 4 ay aradan sonra Gazze'deki ihtiyaç sahibi ailelere nakdi yardıma
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 10:25:48. #1.16#

title