Mustafa Balcı Haberleri

Mustafa Balcı haber, Mustafa Balcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Balcı - 11.06.2021
"Selam Olsun" başlıklı söyleşide Ahmet Hamdi Tanpınar konuşuldu
Türkiyat Enstitüsü Müdürü Mustafa Balcı, dün ziyarete açılan "Doğumunun 120.
Mustafa Balcı - 06.05.2021
Havza'da Türk Kızılay Temsilciliği 1200 hijyen seti dağıttı
Hijyen setlerini teslim alan İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Çörekçioğlu ve Kızılay gönüllülerine teşekkür etti.
Mustafa Balcı - 25.04.2021
Weltew Home, canias4.0 teknolojilerini tercih etti
"2022'nin başında projemizi canlı kullanıma almayı planlıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Weltew Home Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, IAS'nin bir dünya markası haline geldiğini belirterek, "Biz de kendi markamızı bir dünya markası yapmak için önemli bir adım atmaya karar verdik.
Mustafa Balcı - 12.04.2021
Havza'da esnaf odalarından Emniyet Müdürlüğüne ziyaret
İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Balcı, ziyaretleri nedeniyle oda başkanlarına teşekkür etti.
Mustafa Balcı - 09.04.2021
Havza'da kadına yönelik şiddetle mücadele koordinasyon, izleme ve değerlendirme toplantısı
Havza Sosyal Hizmetler Müdürü Sezen Necla Mutlu ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü çalışanları tarafından da sunum yapılan toplantıya Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak, Havza Cumhuriyet Savcısı Melike Gülmez, hakim Mesut Özçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ve İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural da katıldı.
Mustafa Balcı - 06.04.2021
Son dakika haber: 10 Nisan Polis Haftası
Havza Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı tarafından İlkkıvılcım Şehitler Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.
Mustafa Balcı - 30.03.2021
Havza'da "Yayalar Kırmızı Çizgimiz" uygulaması yapıldı
Kazım Paşa Caddesi'nde yapılan etkinliğe Kaymakam Metin Yılmaz, Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt ve Havza Belediyesi Zabıta Müdürü Erhan Demir katıldı.
Mustafa Balcı - 30.03.2021
"Yaya önceliği kırmızı çizimizdir" projesi
İçişleri Bakanlığının "Yaya Önceliği Kırmızı Çizgimizdir" uygulaması kapsamında Tokat'ın Yeşilyurt ilçesinde şerit boyama etkinliği gerçekleştirildi.
Mustafa Balcı - 23.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
Etkinliğe İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, Gençlik Spor İlçe Müdürü Cafer Uzun, İlçe Müftüsü Mehmet Nurlu, Çakıralan Orman İşletme Şefi Çağlar Kalender ve Akdoğan Orman İşletme Şefi Emin Fırat Özbay da katıldı.
Mustafa Balcı - 08.03.2021
Son dakika haberleri! Samsun'da kısa kısa
Havza Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Yazıcı, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş Özkan Parlak, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Uğur Sağlam, İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Balcı, Havza Belediyesi Zabıta Müdürü Erhan Demir'den oluşan dinamik denetim ekibi, ulaşım sektöründe faaliyet gösteren taksi durakları, şehir içi, şehirler arası yolcu taşıyan araçlarda ve terminalde denetim yaptı.
Mustafa Balcı - 05.03.2021
Samsun'dan kısa kısa
İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Ankara-Samsun kara yolu üzerinde olması nedeniyle kaza ve trafik olaylarına hızlı ve etkili müdahale edebilmek amacıyla oluşturulan motosikletli trafik polisini hizmete sunduklarını söyledi.
Mustafa Balcı - 25.02.2021
Havza'da Kovid-19 kapsamında denetim yapıldı
Kaymakam Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutan Astsubay Özkan Parlak, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural ile emniyet ve zabıta mensuplarının katılımıyla Kovit-19 tedbirleri denetlendi.
Mustafa Balcı - 30.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
Sınırlı Sorumlu 261 Sayılı Lüleburgaz Yağlı Tohumlar Kooperatifi başkanlığına Mustafa Balcı getirildi.
Mustafa Balcı - 20.01.2021
Avukat katibi kara kalem çizimleriyle genç sporculara destek olmayı hedefliyor
Bursa'da bir avukatlık bürosunda katiplik yapan Mustafa Balcı'nın kara kalemle kağıda yansıttığı ünlü isimlerin portreleri ilgi görüyor.
Mustafa Balcı - 19.01.2021
Mobilyacılardan 2020'de 3,5 milyar dolarlık ihracat
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, geçen yıl yurt içinde 50 milyar liralık satış grafiğine ulaştıklarını, yurt dışına ise 3,5 milyar dolar ihracat gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Mustafa Balcı - 29.12.2020
Havza'da kaçak alkol ve bandrol denetimi yapıldı
Havza Emniyet Müdür Vekili Mustafa Balcı, yılbaşı nedeniyle bir dizi tedbir aldıklarını bildirdi.
Mustafa Balcı - 27.11.2020
MKE Ankaragücü-Trabzonspor maçından notlar
MKE Ankaragücü'nün başında Mustafa Balcı yer aldı MKE Ankaragücü'nün başında sahaya teknik sorumlu olarak Mustafa Balcı çıktı Teknik direktörü Fuat Çapa'yla geçen hafta Göztepe karşısında alınan 3-1'lik yenilgi sonrası yollarını ayıran başkent ekibini Trabzonspor maçına Balcı hazırladı.
Mustafa Balcı - 25.11.2020
Havza'da 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü standı
Standı ziyaret eden Kaymakam Metin Yılmaz, Havza Sosyal Hizmetler Müdürü Sezen Necla Mutlu ve Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Mustafa Balcı - 25.11.2020
Havza'da Kovid-19 ile mücadele önlemleri denetlendi
Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Mustafa Balcı ve Polis Merkezi Amiri Komiser Yardımcısı Taha Kayalarlı'nın da katıldığı denetimde, polis ekipleri Hıfzıssıhha Kurulu tarafından sigara içme yasağı getirilen cadde, meydan, parklarda ve iş yerlerinde maske, sigara ve sosyal mesafe denetimi gerçekleştirdi.
Mustafa Balcı - 25.11.2020
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı
Havza Sosyal Hizmetler Müdürlüğü koordinesinde Kaymakam Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya Havza Cumhuriyet Savcısı Emre Öz, Havza Sosyal Hizmetler Müdürü Sezen Necla Mutlu, Havza İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Başçavuş Özkan Parlak, Havza Belediyesi Halka İlişkiler Müdürü Zeki Kurt, Milli Eğitim Şube Müdürü Hüsamettin Elmas, İlçe Müftüsü Mehmet Nurlu ve İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural katıldı.
Mustafa Balcı - 17.11.2020
Mobilyacılar, İzmirli deprem mağdurlarının yaralarını sarmak için tek yürek oldu
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, "Başta Erciyes Anadolu Holding Grubu'nun öncülüğünde ve MOSDER üyesi markalarımızın destekleriyle birlikte, bölgede ilk aşamada tespit edilen ve eşyaları kullanılamaz hale gelen toplamda 1.000 ailemizin ihtiyacı olan 1.
Mustafa Balcı - 04.11.2020
Akıncı Üssü darbe girişimi davasına devam edildi
Eski teğmen Mustafa Balcı, mahkemenin bağımsız olmadığı iddiasında bulundu.
Mustafa Balcı - 26.10.2020
MOSDER Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan fuar alanı istiyor
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, Gençlik ve Spor Bakanlığı projelerini yakından takip ettiklerini belirterek, "Ülkemize her sene devasa spor kompleksleri kazandırıyorlar.
Mustafa Balcı - 20.10.2020
İMİDER, Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı'na 10 bin "satın almacı" davet edecek
İnegöl, Türkiye mobilyasının kalbinin attığı en önemli merkezlerden biri olarak özellikle son yıllarda dikkati çekiyor. Ancak biz, yalnızca bölgesel olarak faaliyet gösteren bir dernek olmaktan öte, üyelerimizin birlik ve beraberliğine hizmet etmek, sektörümüze doğru ve hızlı bilgi akışı sağlamak ve hem şehrimizin hem de ülkemizin ihracatının artmasına, cari açığın azalmasına katkıda bulunmak üzere çalışmalarımızı çok genç ve dinamik bir ekiple sürdürüyoruz." "Türkiye mobilya sanayisinin yükselişi 2021'de de devam edecek" MOSDER Başkanı Mustafa Balcı da pandemi nedeniyle geçirdiği zor günlerin üstesinden gelmeyi başaran mobilya sektörünün dünya pazarına açılan vitrini olacak bu önemli fuarda, ihracat geliştirmede önemli bir adım atan İMİDER'in girişimini oldukça yararlı bulduklarını ve desteklediklerini aktardı.
Mustafa Balcı - 18.10.2020
Mobilyada talep yoğunluğu yıl sonuna kadar sürecek
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle mart, nisan ve mayıs aylarını kapalı geçiren sektörün hazirandan itibaren yoğun bir şekilde çalışmaya başladığını, talep yoğunluğunun yıl sonuna kadar devam...
Mustafa Balcı - 16.10.2020
Son dakika haberi: Havza'da Kovid-19 kapsamında denetim yapıldı
İçişleri Bakanlığının talimatı doğrultusunda Kaymakam Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Özkan Parlak, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Boyacı, Zabıta Müdürü Erhan Demir ile emniyet ve zabıta mensuplarının katılımıyla Kovit -19 tedbirlerine yönelik denetimler yapıldı.
Mustafa Balcı - 08.10.2020
Samsun'dan kısa kısa
Denetime İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alpaslan Bostancı, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Boyacı, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural, Zabıta Müdürü Erhan Demir ile emniyet ve zabıta mensupları katıldı.
Mustafa Balcı - 01.10.2020
Havza'da Kovid-19 denetimi yapıldı
İçişleri Bakanlığı talimatı doğrultusunda Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alpaslan Bostancı, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Boyacı, Havza Madeni İşler Kalaycılar ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cesur Şahin, Zabıta Müdürü Erhan Demir ile Emniyet ve Zabıta mensuplarının katılımıyla Kovit -19 tedbirlerine yönelik denetim gerçekleştirildi.
Mustafa Balcı - 30.09.2020
MOSDER Başkanı Balcı: "Mobilya sektörü yönünü 2021 yılına çevirdi"
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı Yeni Ekonomi Programı'na (YEP) ilişkin, "Bakanımızın üzerinde durduğu katma değerli üretim, istihdam ve ekonomik hayatın sürdürülebilirliğinin sağlanması noktasında...
Mustafa Balcı - 23.09.2020
Havza'da Kovid-19 denetimi yapıldı
Kaymakam Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alpaslan Bostancı, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Nizamettin Boyacı, Zabıta Müdürü Erhan Demir ile Emniyet ve Zabıta mensuplarının katılımıyla "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganıyla denetim yapıldı.
Mustafa Balcı - 23.09.2020
Mobilya sektörü ihracatta zirveye oynuyor
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, "Sektörümüzde ihracat konusu, bundan 10 sene öncesinde olduğu gibi 'dişimizi tırnağımıza takarak giriştiğimiz bir yol değil', artık 180 ülkenin hanesine doğrudan giren Türk mobilyasının tasarım, kalite, hızlı üretim ve iş gücü...
Mustafa Balcı - 21.09.2020
Son dakika haberi... Havza Emniyet Müdürlüğünde görev değişimi
Havza İlçe Emniyet Müdürlüğüne Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amiri Komiser Mustafa Balcı'nın vekalet edeceği öğrenildi.
Mustafa Balcı - 15.09.2020
Türk mobilyası dev fuarda birleşecek
Açıklamada görüşlerine yer verilen MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, 2021'in ocak ayında gerçekleşecek büyük buluşma için katılımcı markaların şimdiden hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını belirterek, dernek olarak 60 üye firma ile fuara katılacaklarını bildirdi.
Mustafa Balcı - 13.09.2020
100 bin işçinin arandığı mobilya sektörü taleplere yetişemiyor
MART, Nisan ve Mayıs aylarında koronavirüsten olumsuz etkilenen mobilya sektöründe son aylarda satışlar ciddi oranda arttı. Düğün yapanlar ve evlerindeki ürünleri değiştirmek isteyenler sektörü hareketlendirdi. Mağaza ve atölyeler kapasiteleri artırdıklarını ifade ederken, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Mustafa Balcı, sektörde ortalama 100 bin işçiye ihtiyaç olduğunu söyledi.
Mustafa Balcı - 08.09.2020
MOSDER: "Yıl sonuna kadar taleplerde yoğunluğun devam etmesini bekliyoruz"
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, yıl sonuna kadar taleplerde yoğunluğun devam etmesini beklediklerini belirterek, "Tabii bu süreçte özellikle yurt dışı kaynaklı ham madde tedariklerinde yaşanan gecikmeler de üretime doğrudan yansıyor.
Mustafa Balcı - 19.08.2020
Havza Kaymakamı Yılmaz'dan maske denetimi
İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen "Koronavirüs Denetimleri" konulu genelgenin ardından, Kaymakam Yılmaz, Belediye Başkan Vekili Hamza Akkurt, İlçe Jandarma Komutan Yüzbaşı Alpaslan Bostancı, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural ile Emniyet, İlçe Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Sağlam, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Zabıta Müdürü Erhan Demir ve zabıta mensuplarının katılımıyla maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda denetim yapıldı.
Mustafa Balcı - 17.07.2020
Doğankent'te kan bağışı kampanyası düzenlendi
Belediye hizmet binası önünde gerçekleştirilen bağış kampanyasına, Doğankent Belediye Başkan Vekili Mustafa Balcı da destek verdi.
Mustafa Balcı - 11.07.2020
Bursa'daki selde evleri zarar gören ailelere İnegöllü mobilyacılardan yardım
Mobilyacılar adına açıklama yapan Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, kampanyaya destek veren mobilyacılara teşekkür ederek, selde zarar görenlere yardım ettikleri için mutlu olduklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Balcı Haberleri | Mustafa Balcı Kimdir - Haberler - Mustafa Balcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Balcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Selam Olsun başlıklı söyleşide Ahmet Hamdi Tanpınar konuşuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.06.2021 19:21:44. #1.13#

title