İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

İstanbul Aydın Üniversitesi Haberleri

İstanbul Aydın Üniversitesi haber, İstanbul Aydın Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İstanbul Aydın Üniversitesi - 30.12.2020
Dr. Öğretim Üyesi Aylin Sözer'in öldürülmesine tepkiler
Kadın Meclisleri ve Öğrenci Sendikası İstanbul Temsilciliği üyesi bir grup, İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Eğitim Fakültesinde Okul Öncesi Öğretmenliği Bölüm Başkanı olarak görev yapan Dr. Öğretim Üyesi Aylin Sözer'in öldürülmesine tepki gösterdi.
İstanbul Aydın Üniversitesi - 30.12.2020
Öğretim üyesi Aylin Sözer'in cinayet zanlısı tutuklandı
İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Eğitim Fakültesinde Okul Öncesi Öğretmenliği Bölüm Başkanı olarak görev yapan Dr. Öğretim Üyesi Aylin Sözer'i, Maltepe'deki evinde öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan zanlı tutuklandı.
İstanbul Aydın Üniversitesi - 30.12.2020
Başkan Ali Kılıç'tan Aylin Sözer cinayetine sert tepki
Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Maltepe'de bir erkek tarafından katledilen öğretim görevlisi Aylin Sözer için yaptığı açıklamada, "Öfkeliyiz. Bu kötülüğü mutlaka yenmek zorundayız" dedi.
İstanbul Aydın Üniversitesi - 29.12.2020
Son dakika haberi | Maltepe'de öğretim görevlisi kadın öldürüldü
Edinilen son dakika haberine göre İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Eğitim Fakültesi'nde Okul Öncesi Öğretmenliği Bölüm Başkanı olarak görev yapan Dr. Öğretim Üyesi Aylin Sözer, Maltepe'deki evinde öldürülmüş halde bulundu.
İstanbul Aydın Üniversitesi - 25.12.2020
Hizmet sektörünün ihracat şampiyonları açıklandı
Hizmet İhracatçıları Birliği (HİB) Başkanı İlker Aycı, hizmetler sektörünün 2019 yılını yaklaşık 64 milyar dolar ihracatla kapattığını belirterek, sektörün orta vadede 90 milyar dolarlık ihracat öngörmesine rağmen, bu rakamı 150 milyar dolara çıkarmak için çalıştıklarını söyledi.
İstanbul Aydın Üniversitesi - 20.11.2020
Son dakika... "Dijital Çağın Çocukları İçin Doğru İçerik Çalıştayı" sonuç bildirgesi açıklandı
Son dakika gelişmesine göre Çocuk İçin İçerik Derneği, 20 araştırmacının katılımıyla düzenlediği "Dijital Çağın Çocukları İçin Doğru İçerik Çalıştayı'nın sonuçlarını çevrim içi toplantıda kamuoyuna açıkladı.
İstanbul Aydın Üniversitesi - 15.11.2020
Filistin-İsrail meselesi "5. Ortadoğu'da Siyaset ve Toplum" kongresinde ele alındı
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Ortadoğu Enstitüsü tarafından düzenlenen, alanında uzman akademisyenlerin on-line katıldığı "5. Ortadoğu'da Siyaset ve Toplum" kongresi devam ediyor.
İstanbul Aydın Üniversitesi - 12.11.2020
ÜRKÜTEN DEPREM SENARYOSU; 1 MİLYON KİŞİ EVSİZ KALACAK
ENDİŞEYLE beklenen Marmara depreminde 1 milyon kişinin evsiz kalacağını söyleyen inşaat mühendisi Prof. Dr. Mehmet Fatih Altan, beklenen Marmara depreminin en büyük hasarı İstanbul'a vereceğini, kentte 600-650 bin binanın zarar göreceğini ve 3-4 milyon insanın da depremden etkileneceğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İstanbul Aydın Üniversitesi Haberleri | İstanbul Aydın Üniversitesi Haber - Haberler - İstanbul Aydın Üniversitesi haberleri, son dakika istanbul aydın üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Çin, Kuşak-Yol ile kendine 'mecburi müttefikler' oluşturuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.1.2021 07:00:29. #1.14#
title