HASAN YILMAZ HABERLERİ

Hasan Yılmaz haber, Hasan Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Yılmaz

Hasan Yılmaz

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Hasan Yılmaz Kimdir ?

Hasan Yılmaz 1964 yılında Giresun'da doğdu. Kayseri Erciyes Üniversite Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Üniversite yıllarında Ülkü Ocakları'nda görev aldı. Aynı üniversitede Anatomi Bölümü'nde iki yıl araştırma görevlisi olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hasan Yılmaz - 22.9.2020
Giresun'da Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliği kapsamında bisiklet turu düzenlendi
Belediye Başkan Vekili Hasan Yılmaz, etkinlikte yaptığı konuşmada, belediye olarak bisiklet sporuna büyük önem verdiklerini söyledi.
Hasan Yılmaz - 18.9.2020
Akdeniz Üniversitesinde proje tanıtım toplantısı yapıldı
Proje ekibinde yine aynı bölümden Prof. Dr. Mehmet Topakcı, Prof.?Dr. Davut Karayel, araştırma görevlileri Mete Yiğit ve Hasan Yılmaz ile birlikte Park Bahçeler ve Çevre Sağlığı Şube Müdürü Derya Ortaçeşme'nin de yer aldığını anlatan Çanakcı, "Projeden elde ettiğimiz bir diğer sonuç ise artıkların parçalanarak ağaç diplerinde malç olarak kullanıldığında toprakta nem korunumu sağladığını ve yabancı ot çıkışını engellediğini gözlemledik.
Hasan Yılmaz - 17.9.2020
Bursa'da "Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni"
Törene, milletvekilleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Yıldız, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraç, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Yılmaz ve gazi yakınları katıldı.
Hasan Yılmaz - 17.9.2020
AK Parti Bursa Milletvekili Gözgeç, kadın kooperatifleri ile bir araya geldi
Orhaneli Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi'nde, Gözgeç, Tarım ve Orman İl Müdürü Hamit Aygül, Ticaret İl Müdürü İsmail Aslanlar ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Yılmaz ile Bursa'daki kadın kooperatifi başkanları, istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Hasan Yılmaz - 12.9.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
'YAYLADAKİ KARPUZLAR PARA EDECEK' Karpuzun günler öncesinde haldeki kilo fiyatının 30- 40 kuruş olduğunu hatırlatan Batman, bu yanmalardan dolayı yeşil kalan karpuzun 50- 70 kuruş arası satıldığını kaydetti. Fiyatların daha da artabileceğine işaret eden Batman, "Çünkü günden güne azalıyor. Hemen hemen Türkiye'nin her tarafında karpuz bitti. Sadece Adana Salbaş'ın, Karalisalı bölgesinin, Aladağ'ın karpuzları kaldı. Oralar da yayla olduğu için yanmayan karpuzları para edecek. Karpuzu 10'uncu ayın sonuna kadar yiyebiliriz. Marketlerde ise bu ayın sonundan sonra karpuz indirmezler" diye konuştu.  VERİM DÜŞTÜ Salbaş bölgesinde karpuz üretimi yapan çiftçi Hasan Yılmaz ise "15 gün önce karpuz bulmak biraz zordu.
Hasan Yılmaz - 12.9.2020
Adana'da karpuzlar aşırı sıcakta yandı
'YAYLADAKİ KARPUZLAR PARA EDECEK' Karpuzun günler öncesinde haldeki kilo fiyatının 30- 40 kuruş olduğunu hatırlatan Batman, bu yanmalardan dolayı yeşil kalan karpuzun 50- 70 kuruş arası satıldığını kaydetti. Fiyatların daha da artabileceğine işaret eden Batman, "Çünkü günden güne azalıyor. Hemen hemen Türkiye'nin her tarafında karpuz bitti. Sadece Adana Salbaş'ın, Karalisalı bölgesinin, Aladağ'ın karpuzları kaldı. Oralar da yayla olduğu için yanmayan karpuzları para edecek. Karpuzu 10'uncu ayın sonuna kadar yiyebiliriz. Marketlerde ise bu ayın sonundan sonra karpuz indirmezler" diye konuştu.  VERİM DÜŞTÜ Salbaş bölgesinde karpuz üretimi yapan çiftçi Hasan Yılmaz ise, "Bu 15 gün içerisinde havaların sıcak gitmesinden dolayı karpuzlarımız tarlada yandı.
Hasan Yılmaz - 8.8.2020
Giresunspor Kulübünün yeni başkanı Hakan Karaahmet oldu
"Bundan sonra gün bütünlük günüdür." diyen Karaahmet, şunları kaydetti: "Kazanan Giresunspor oldu, bundan sonra her şeyi geride bırakıyoruz. Hep beraber daha iyi günlere yürüyeceğiz. Kendimize her zaman şunu söyleyelim, Giresunspor varsa her şey geride kalır. Bunu rakibim Osman başkan da biliyor, geçmişte kongrede ben kaybettim, teşekkür ettim ve gittim. O gün o başkan oldu, şimdi de kısmet banaymış." Karaahmet'in yönetim kurulu ise Hasan Yılmaz, Erol Karadere, Abdüsselam Çağırıcı, Hüseyin Taşkın, Mustafa Tütüncü, İsmail Kurt, Özkan Akıllı, Ferhat Karademir, Tahsin Çoban, Ercan Ayhan, Sinan Akgün, Gürkan Temür, İbrahim İnanç, Şükrü Henden ve Savaş Şahin'den oluştu.
Hasan Yılmaz - 23.7.2020
ÜMRANİYE'DE MOBİLYA İMALATHANESİNDE YANGIN
ÜMRANİYE'DE MOBİLYA İMALATHANESİNDE YANGIN Ümraniye'de 2 katlı mobilya imalathanesinde çıkan yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerinin çalışması ile söndürülürken, işyerinde hasar oluştu. Ümraniye, Adem Yavuz Mahallesi Nurcan Sokak'ta bulunan 2 katlı mobilya imalathanesinde çalışan işçiler çıktıktan kısa bir süre sonra saat 22.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını fark eden mahalle sakinleri itfaiyeye haber verdi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın itfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saat süren çalışmaları sonucunda söndürüldü. Yanan mobilya imalathanesinin bulunduğu sokakta oturan Hasan Yılmaz, "Biz sonradan fark ettik büyük bir yangın çıktı, itfaiyeye haber verdik zaten.
Hasan Yılmaz - 22.7.2020
ÜMRANİYE'DE MOBİLYA İMALATHANESİNDE YANGIN
Ümraniye, Adem Yavuz Mahallesi Nurcan Sokak'ta bulunan 2 katlı mobilya imalathanesinde çalışan işçiler çıktıktan kısa bir süre sonra saat 22.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangını fark eden mahalle sakinleri itfaiyeye haber verdi. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın itfaiye ekiplerinin yaklaşık bir saat süren çalışmaları sonucunda söndürüldü. Yanan mobilya imalathanesinin bulunduğu sokakta oturan Hasan Yılmaz, "Biz sonradan fark ettik büyük bir yangın çıktı, itfaiyeye haber verdik zaten.
Hasan Yılmaz - 22.7.2020
Belediye Başkanı İnan, LGS'de başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi
Hayrabolu Belediye Başkanı Osman İnan, Liselere Geçis Sistemi'nde (LGS) yüksek puan alan Hasan Yılmaz Kurt Ortaokulu öğrencilerini tebrik etti.
Hasan Yılmaz - 17.7.2020
Son dakika haber | Yıpranan bayrağı değiştirmek için çıktığı direkten düşen Hasan'ın ayağı kırıldı
Son dakika habere göre TOKAT'ta yaşayan Hasan Yılmaz (14), 15 Temmuz'da köylerinde bulunan bayrak direğindeki Türk bayrağını değiştirmek için tırmandığı direkten düşerek ayağını kırdı.
Hasan Yılmaz - 16.7.2020
Antalyalı LGS birincisi Onur Alperen Yılmaz, siyasetçi olmak istiyor
Bir fırsat bulup Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdığını anlatan Yılmaz, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanımıza Osmanlıca olarak yazdığım mektubumda ona olan sevgimden ve görüşmek istediğimden bahsettim. Mektup Cumhurbaşkanımıza ulaşmış. 22 Haziran'da beni aradılar. İlk başta ben konuşamadım. Ağladım. Nutkum tutuldu. Araya annem girdi, ben biraz sakinleştim. Heyecanımı yendim. Kendisiyle konuştuğumda buluşmak üzere söz aldım. Yanına Türkiye birincisi olarak gitmek için buluşmayı LGS sonrasına erteledim. Şimdi birinci oldum. İlerleyen zamanlarda kendisiyle görüşeceğim. Buradan Cumhurbaşkanımıza sevgi ve saygımı iletiyorum. İleride siyasetçi ve hatta Cumhurbaşkanı olmak istiyorum." Baba Hasan Yılmaz ve anne Ümmü Kozan Yılmaz da sonucu öğrendiklerinde büyük sevinç yaşadıklarını, oğullarıyla gurur duyduklarını ifade etti.
Hasan Yılmaz - 14.7.2020
"Bu film yakın tarihi tekrar gözden geçirmemizi sağlayacak"
Hikaye ve taslak senaryosu Hasan Yılmaz, çekim senaryosu Mesut Uçakan'a ait olan "Suveyda"nın görüntü yönetmenliğini ise Durmuş Sorgut üstleniyor.
Hasan Yılmaz - 19.6.2020
Şarkışla Köylere Hizmet Götürme Birliği toplandı
Toplantıya, İl Genel Meclis Üyeleri Hasan Yılmaz, Orhan Tamer, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Yavuz Şükrü Yılmaz ve köy muhtarları katıldı.
Hasan Yılmaz - 16.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Kaza, saat 20.00 sıralarında Niksar Caddesi'nde Paşabahçe Mesire Alanı yakınlarında meydana geldi. Paşabahçe Mesire Alanı'ndan çıkan Ahmet Turan Yaşın yönetimindeki 06 AFA 469 plakalı otomobille Hasan Yılmaz'ın kullandığı 58 TR 235 plakalı kamyon çarpıştı.
Hasan Yılmaz - 15.6.2020
Sivas'ta kamyonla otomobil çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı
Sivas'ta kamyonla otomobil çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı SİVAS'ta otomobille kamyonun çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 1'i ağır 3 kişi yaralandı. Kaza, saat 20.00 sıralarında Niksar Caddesi'nde Paşabahçe Mesire Alanı yakınlarında meydana geldi. Paşabahçe Mesire Alanı'ndan çıkan Ahmet Turan Yaşın yönetimindeki 06 AFA 469 plakalı otomobille Hasan Yılmaz'ın kullandığı 58 TR 235 plakalı kamyon çarpıştı.
Hasan Yılmaz - 15.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Kaza, saat 20.00 sıralarında Niksar Caddesi'nde Paşabahçe Mesire Alanı yakınlarında meydana geldi. Paşabahçe Mesire Alanı'ndan çıkan Ahmet Turan Yaşın yönetimindeki 06 AFA 469 plakalı otomobille Hasan Yılmaz'ın kullandığı 58 TR 235 plakalı kamyon çarpıştı.
Hasan Yılmaz - 15.6.2020
Sivas'ta otomobille kamyon çarpıştı: 1 ölü, 3 yaralı
Niksar Caddesi Paşabahçe Mesire Alanı girişinde A.T.Y. yönetimindeki 58 TR 235 plakalı kamyon ile Hasan Yılmaz idaresindeki 06 AFA 463 plakalı otomobil çarpıştı.
Hasan Yılmaz - 10.6.2020
Isparta'da domuzun saldırdığı kişi yaralandı
Hasan Yılmaz (48), Yalvaç ilçesine bağlı Yağcılar köyünde, oğlu ile sulamaya gittiği bahçesinde domuz olduğunu fark etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Yılmaz Haberleri | Hasan Yılmaz Kimdir - Haberler - Hasan Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Giresun'da Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliği kapsamında bisiklet turu düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 12:30:13. #1.14#
title