HALİL ÖZTÜRK HABERLERİ

Halil Öztürk haber, Halil Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halil Öztürk

Halil Öztürk

Doğum Yeri Kütahya / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Halil Öztürk Kimdir ?

Halil Öztürk, Kütahya Seyitömer Beldesinde dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünü tamamladı. 2014 seçimlerinde de Kütahya, Merkez Seyitömer Beldesi Belediye Başkanı seçildi. 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde de MHP'den Kütahya İli, Merkez Seyitömer Beldesi Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Halil Öztürk - 15.04.2021
56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu
Sporculara ödüllerini Elmalı Kaymakamı Harun Kazez, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ile Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı takdim etti.
Halil Öztürk - 13.04.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Genel Kurulda, MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, "Kırıkkale'nin tarihi ve kültürel değerleri", CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, "Basın İlan Kurumu ve gazetelere kesilen cezalar", AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, "31 Mart Vakası" başlıklarında gündem dışı konuştu.
Halil Öztürk - 04.04.2021
MHP Kırıkkale Milletvekili Öztürk'ten bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki
MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki gösterdi.
Halil Öztürk - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Halil Öztürk - 10.03.2021
Son Dakika | Yağlı güreş sezonu mayısta başlıyor
Yağlı Güreş Birliği Başkanı Yücel Yılmaz, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Konyaaltı Belediye Başkan Vekili Şevket Korkut ve Kırkpınar Güreş Ağası Seyfettin Selim'in katılımı ile Antalya'da 2021 yılı yağlı güreş sezonu değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.
Halil Öztürk - 06.03.2021
Lise öğrencisinin hayalini MHP Kırıkkale Milletvekili Öztürk gerçekleştirdi
Kırıkkale'de düzenlenen İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması'nda birinci olan lise öğrencisinin TBMM'de İstiklal Marşı okuma hayalini MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk gerçekleştirdi.
Halil Öztürk - 18.02.2021
Türk'ün ilk er meydanı Elmalı'da Güreş Sahası ve Güreş Eğitim Merkezi projesi hazırlandı
Belediye Başkanı Halil Öztürk, AA muhabirine, tarihte bilinen Türk'ün İlk Er Meydanı Elmalı'da, çağın gerektirdiği modern, ata sporu yağlı güreşe uygun, güreş sahası ve güreş eğitim merkezi projesini tamamladıklarını, en kısa sürede ihalesinin tamamlanarak yapımına başlanılacağını söyledi.
Halil Öztürk - 08.02.2021
MHP Kırıkkale Milletvekili Öztürk, Türkyılmaz'a saldırıyı kınadı
MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz'ın, yürüyüş yaptığı sırada tanımadığı bir kişi tarafından darbedilmesine tepki gösterdi.
Halil Öztürk - 16.01.2021
Elmalı'da ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık giysi yardımı yapıldı
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, yaptığı açıklamada, toplumun birlik ve beraberliğini sağlayacak, dayanışma ve kardeşliğin gereği paylaşmanın önemli olduğunu belirtti.
Halil Öztürk - 06.01.2021
Alaplı Belediye Meclisi ocak ayı toplantısı
Belediye Başkanı Nuri Tekin başkanlığında yapılan toplantıda, denetim komisyonu üyeliklerine Abdullah Ateş, Emine Uysal, Halil Öztürk, Mehmet Yaman ve Nihat Erten seçildi.
Halil Öztürk - 06.01.2021
Elmalı ile Nilüfer kardeş şehir oldu
Nilüfer Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen kardeş şehir protokolünü Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk imzaladı.
Halil Öztürk - 25.12.2020
Son dakika haberleri | Kitle İmha Silahlarının Yayılmasının Finansmanının Önlenmesine Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda görüşülüyor
Teklifte yer alan birçok maddenin suçun şahsiliği ilkesine aykırılık teşkil ettiğini savunan Türkkan, şöyle devam etti: "Bu kanun teklifi ülkemiz için ihtiyaç duyulan bazı düzenlemeleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Terör örgütleri yıkıcı ve bölücü faaliyetlerine ulaşmak için iktisadi yöntemleri araç olarak kullanmaktadır. Terörle mücadeleden başarılı sonuçların elde edilmesinde önemli bir unsur olan terörün finansmanının önlenmesi hususu tüm devletler için önem arz etmektedir. Terörle mücadelenin merkezinde hukuka uygunluk olmalıdır ancak bu mücadelede, devleti idare edenlerin kalbinde ve zihninde taşıdığı sağlam iradeyle şekillenip ve sonuçlanması gerekmektedir." "Türkiye ayağında ciddi katkılar sunacak" MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, Türkiye'nin özellikle tüm Avrupa ve Ortadoğu için terör konusunda emniyet sibobu durumunda olduğunu belirterek, "Batı dünyası bu durumun farkında olmakla birlikte terör unsurlarına destek olarak, uluslararası hukukta 'devlet destekli terörizm' şeklinde tarif edilen terörizmin somut örneklerini sergilemektedir.
Halil Öztürk - 21.12.2020
MHP'li Öztürk, kadına karşı şiddet ve çocuk istismarının önlenmesine yönelik iki kanun teklifi verdi
MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, kadına karşı şiddet ve çocuk istismarının önlenmesine yönelik iki kanun teklifi verdi.
Halil Öztürk - 09.12.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulu'nda Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının 2021 yılı bütçeleri kabul edildi
Son dakika haberi... Meclis Genel Kurulunda, Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçeleri kabul edildi.
Halil Öztürk - 19.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk ise seçim bölgesindeki ulaştırma projelerine ilişkin sorunları sıralayarak, bunların çözümünü istedi.
Halil Öztürk - 25.10.2020
MHP Edirne İl Başkanı Tercan: "Sosyal medya bataklığını kurutan yasa derhal çıkartılmalıdır"
Yalanın, yanlışın, ihanetin, hakaretin ve akla gelebilecek her türlü melanetin sosyal medyada cirit attığı ileri süren Tercan, şunları kaydetti: "Sosyal medyayla ilgili tedbir alınmasında, denetlenmesinde geç kalınmıştır. MHP'nin her meselede olduğu gibi, bu büyük sosyal sorunun çözümüne yönelik de tespitleri ve tedbir önerileri olmuştur. MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, konuyla ilgili ayrıntılı bir çalışma yapmış, sosyal medyada kontrol ve denetim sağlanmasına imkan veren, son derece iyi düşünülmüş, iyi hazırlanmış bir kanun teklifini 30 Nisan tarihi itibarıyla TBMM Başkanlığına sunmuştur.
Halil Öztürk - 20.09.2020
MHP Kırıkkale İl Başkanlığı Olağan Kongresi
MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk tarafından Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin mesajının okunmasının ardından gündem maddeleri oy birliğiyle kabul edildi.
Halil Öztürk - 17.08.2020
Elmalı'da 12 kilometrelik yol çalışması
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, ilçede yeni inşa edilen cezaevi bağlantı yolunun yapımına başlandığını bildirdi.
Halil Öztürk - 31.07.2020
'Karım beni aldattı' diyen Ahmet Tilki'nin başka kadınla fotoğrafları çıktı
'Karım beni aldattı' diyen Ahmet Tilki'nin başka kadınla fotoğrafları çıktıANTALYA'nın Elmalı Belediye Başkanı İYİ Partili Halil Öztürk ile eşi Sümeyra Tilki'nin (31) 'yasak aşk' yaşadığını ileri süren Ahmet Tilki'nin (38), evli bir kadınla fotoğrafları ortaya çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Halil Öztürk Haberleri | Halil Öztürk Kimdir - Haberler - Halil Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halil Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Tekin, Bayramlarını kutladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 02:08:54. #1.15#

title