HALİL ELDEMİR HABERLERİ

Halil Eldemir haber, Halil Eldemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Halil Eldemir

Halil Eldemir

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 20.6.1973

Halil Eldemir Kimdir ?

20 Haziran 1973'te Ankara'da doğdu. Baba adı Mustafa, anne adı Emine'dir. İnşaat Mühendisi Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesini bitirdi.İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği, Bursa İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. Eldemir, AK Parti 27.
Biyografinin devamı için tıklayın
Halil Eldemir - 12.09.2021
"740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri" coşkusu
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Milletvekili Selim Yağcı, sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda, kentte yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler ile bakanlıkların faaliyet alanlarıyla ilgili yürütülecek projeler ele alındı. Toplantının ardından Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, Vali Vekili Kadiroğlu ve milletvekili Yağcı, beraberindekilerle esnaf ziyaretinde bulundu. Şeyh Edebali Türbesi'ni ziyaret eden Bakanlar, daha sonra "740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri"ne katılmak üzere Söğüt ilçesine geçti. Hükümet Konağı önünden Küre Mehteran Takımı eşliğindeki Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, Vali Vekili Kadiroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Demircan, milletvekilleri, belediye başkanları, Yörükler ile vatandaşların katılımıyla, Ertuğrul Gazi Türbesi'ne kortej yürüyüşü düzenlendi.
Halil Eldemir - 12.09.2021
Son dakika haber! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Pazaryeri'ne parke taşı hibe desteği
Bilecik'in Pazaryeri Belediyesi, ulaşımda kalite, konfor ve elverişliliği artırmak amacıyla gerekli çalışmalara devam ediyor. Bilecik Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe desteği alındığını duyurdu. Zekiye Tekin, yaptığı paylaşımda, "Çevre Şehircilik Bakanlığımızdan toplam 15 bin 380 metrekare kilitli parke taşı bordür için 750 bin Türk lirası hibe desteği ilçemize hayırlı olsun, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Çevre Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a, İl Başkanımız Serkan Yıldırım'a, hemşehrimiz Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir'e, milletvekilimiz Selim Yağcı'ya desteklerinden dolayı ilçemiz adına şükranlarımı sunuyorum" ifadelerine yer verdi.
Halil Eldemir - 14.05.2021
Sağlık Bakan Yardımcı Halil Eldemir, Bursa'da incelemelerde bulundu
Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Bursa'daki ilçe sağlık müdürlükleri ve bazı hastanelerde incelemeler yaptı.
Halil Eldemir - 14.01.2021
MKE'nin yarışmasında çocuklar sağlık çalışanlarını çizecek
Yarışmanın 13 Şubat'ta çevrim içi olarak gerçekleştirilecek ödül törenine, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ve Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir'in davet edilmesi planlanıyor.
Halil Eldemir - 19.12.2020
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi afiliasyon kapsamından çıkıyor
Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, Giresun heyeti olarak kentin sağlık alanındaki yatırım ve taleplerini değerlendirmek üzere Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ile biraraya geldiklerini belirtti.
Halil Eldemir - 15.12.2020
Ankara Batı Karadeniz Birliği Platformu'ndan ziyaret
Ankara Uluslararası Batı Karadeniz Birliği Platformu heyeti, Sağlık Bakan Yardımcıları Prof. Dr. Sebahattin Aydın ve Halil Eldemir'e ziyarette bulundu.
Halil Eldemir - 11.12.2020
Derbent'e yapılacak entegre hastane ihale edildi
Hastanenin hizmete girmesinin ardından ilçenin sağlık ihtiyacına önemli bir ihtiyacı sağlayacağını belirten Ayten, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya, Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir'e, bu süreçte bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Genel Başkan Yardımcımız ve Konya milletvekilimiz Sayın Leyla Şahin Usta Hanımefendiye, Bölge Milletvekilimiz Gülay Samancı Hanımefendiye, Milletvekilimiz Sayın Abdullah Ağralı'ya, Sağlık İl Müdürümüz Sayın Mehmet Koç'a ilçem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.
Halil Eldemir - 16.11.2020
Efsane güreşçi Reşit Karabacak ve Nihat Kabanlı'nın tedavileri devam ediyor
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, korona virüs tedavileri süren eski güreşçi ve güreş antrenörlerinden Reşit Karabacak ve Nihat Kabanlı'nın durumu hakkında yaptığı açıklamada, "Bursa şehir hastanesinde yatmakta olan iki şampiyon güreşçimiz Nihat Kabanlı ve Reşit Karabacak'ın durumları hala kritik. Koronanın dışında Nihat Kabanlı hocamızda kanser hastalığı var Reşit Karabacak hocamızda şeker hastalığı var ayrıca böbrekleri de de problem olduğu için diyalize giriyor. Gerekli olan plazma kan önceki akşam yoğun gayretlerimizle bulundu. Şampiyonlarımızın durumunu Türkiye Güreş Federasyonu olarak an ve an takip etmekteyiz. Şehir hastanesi Bursa'mızın en yeni ve modern hastanesidir. Bu hastanede doktorlarımız tıbben yapılması gereken her şeyi yapıyorlar. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Elbette tüm güreş ailesi bu konuda çok hassas. Ama bu anlamda rahat olmanızı istiyoruz. Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Bakan yardımcımız İhsan Selim Baydaş, Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir ve Bursa Valimiz Yakup Canbolat bey şampiyonlarımızın durumlarını yakinen takip ediyorlar.
Halil Eldemir - 15.11.2020
Eski güreş antrenörlerinden Reşit Karabacak ve Nihat Kabanlı'nın tedavisi sürüyor
Aydın, "Şehir hastanesi Bursa'mızın en yeni ve modern hastanesidir. Bu hastanede doktorlarımız tıbben yapılması gereken her şeyi yapıyorlar bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Elbette tüm güreş ailesi bu konuda çok hassas. Bu anlamda rahat olmanızı istiyoruz. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Bakan Yardımcımız İhsan Selim Baydaş, Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir ve Bursa Valimiz Yakup Canbolat şampiyonlarımızın durumlarını yakinen takip ediyorlar.
Halil Eldemir - 05.09.2020
Son dakika haber... Bilecik'ten kısa kısa
250 yatak kapasiteli Bilecik Devlet Hastanesi, 87 poliklinik, 11 ameliyathane, yeni doğan yatak sayısı 17 ve 27 yataklı yoğun bakım ünitesi ile hizmet vereceğini bildiren Vali Şentürk, "Toplam 69 bin 822 metrekare alana sahip olan Devlet Hastanemiz, 06 Eylül 2020 pazar günü hizmet vermeye başlayacak. Başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya, Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir'e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Halil Eldemir - 29.08.2020
Son dakika haberi! Bilecik Devlet Hastanesi inşaatında inceleme
Yoğun bir yapılaşma sonucunda teknolojinin son imkanlarıyla donatılmış 250 yatak kapasiteli hastanenin vatandaşın istifadesine sunulacak hale getirildiğini belirten Şentürk, şunları kaydetti: "Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya, Sağlık Bakan Yardımcımız Halil Eldemir'e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Halil Eldemir - 08.08.2020
Karabük Mahallesine aile hekimliği açılacak
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Koronavirüsle mücadelede örnek ülke olan ülkemiz bu süreçte vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden kesintisiz yararlanabilmesi için üstün çaba sarf etmekte, bizlerde ilimizin taleplerini karşılamak için gayret etmekteyiz. Hizmete girecek olan yeni aile hekimliği Birimlerinin açılmasında desteklerini esirgemeyen başta sayın Bakanımız Fahrettin Koca ve Bakan Yardımcımız Halil Eldemir'e bakanlık yetkililerine ve Karabük İl Sağlık Müdürlüğümüze teşekkür eder, kıymetli vatandaşlarımıza ve Karabükümüze hayırlı olmasını dileriz.
Halil Eldemir - 21.07.2020
Sağlık Bakanlığından Mecliste pandemi bilgilendirmesi
TBMM'de Recep Akdağ başkanlığında toplanan Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonunda Sağlık Bakan yardımcıları Meşe ile Halil Eldemir, kovid-19 salgını ile ilgili çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.
Halil Eldemir - 21.04.2020
Kurum ve kuruluşlara maskeler DMO tarafından dağıtılacak
Edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Osman Dinçbaş ve ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla yapılan toplantıda, maske dağıtımıyla ilgili süreç masaya yatırıldı.
Halil Eldemir - 01.04.2020
Milletvekili Canbey'den Susurluk'a yeni hastane müjdesi
Hastanenin 50 yatak kapasitesine sahip olacağını bildiren Canbey, "Hastanemiz, yer tesliminden itibaren 700 gün sonra tamamlanmış olacak. İlçemize ve Balıkesir'imize hayırlı uğurlu olsun. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya, Bakan Yardımcımız Halil Eldemir'e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Halil Eldemir - 19.03.2020
TBMM Başkanı Şentop, Sağlık Bakanı Koca'yı kabul etti
Ziyarette, Bakan Yardımcıları Emine Alp Meşe ve Halil Eldemir de yer aldı.
Halil Eldemir - 27.02.2020
Sağlık Bakanı Koca, Kapıköy Gümrük Kapısı'nda incelemelerde bulundu Açıklaması
Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ve Van Valisi Mehmet Emin Bilmez ile Van'ın Saray ilçesindeki Kapıköy Gümrük Kapısı'ndaki koronavirüs tedbirlerini inceleyen Koca, daha sonra burada kurulan sahra hastanesini ziyaret etti, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Halil Eldemir Haberleri | Halil Eldemir Kimdir - Haberler - Halil Eldemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Halil Eldemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Bozüyük halkı yeni hastane için gün sayıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 14:47:36. #1.15#

title