Göksu Nehri Haberleri

Göksu Nehri haber, Göksu Nehri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Göksu Nehri - 14.8.2020
Bozkır Barajı, su tutmaya hazırlanıyor
DSİ Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Konya'nın Beyşehir ilçesinde Göksu Nehri üzerine inşa edilen, temelden 116 metre yüksekliğe ve 361 milyon metreküp su tutma kapasitesine sahip olan baraj, bu ay içerisinde su depolamaya başlayacak.
Göksu Nehri - 26.7.2020
Adana'da balık tutarken nehre düşen kişi öldü
Alınan bilgiye göre, Göksu Nehri'nde balık tutan Soner Cömert (34), dengesini kaybederek suya düşerek gözden kayboldu.
Göksu Nehri - 19.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Olay yeri -Genel detay Haber-Kamera: Olcay DÜZGÜN / KAYSERİ, ====================================== Göksu Nehri'nde intihar eden kişinin cesedi bulundu   MERSİN'in Silifke ilçesinde Göksu Nehri'ne atlayarak intihar eden Kadir Uysal'ın (47) cansız bedeni, 2 kilometre uzaklıkta bulundu.
Göksu Nehri - 4.12.2019
Yerköprü Şelalesi bölgesinde çökme riski
Göksu Nehri'nin yatağında bulunan Yerköprü Şelalesi, doğal güzelliğiyle görenleri hayran bırakıyor.
Göksu Nehri - 6.11.2019
Göksu'nun Toroslardaki gerdanlığı: Salavat ve Cırlavık köprüleri
Pamukdere Kanyonu'ndan geçen Göksu Nehri'nin üzerine inşa edilen Salavat ve Cırlavık köprüleri, Karamanoğlu Beyliği döneminde 14.
Göksu Nehri - 4.11.2019
Dalgıç polisler köprüden atlayan kişiyi arıyor
MERSİN'in Silifke ilçesinde bir kişinin intihar etmek için Göksu Nehri'ne atladığı ihbarı üzerine arama çalışması başlatıldı.
Göksu Nehri - 4.11.2019
Dalgıç polisler köprüden atlayan kişiyi arıyor
MERSİN'in Silifke ilçesinde bir kişinin intihar etmek için Göksu Nehri'ne atladığı ihbarı üzerine arama çalışması başlatıldı.
Göksu Nehri - 4.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Meteoroloji Genel Müdürü Coşkun, bu yıl nasıl bir kış mevsimi beklendiği sorusunu da "Küresel ısınma, iklim dengeleri altüst oldu. Açıkçası çok fazla yağışlı bir kış beklemiyoruz. İklim projeksiyonlarımız var, mevsimsel tahminler yapıyoruz. Kurumumuzun Ar-Ge dairesi, bu çalışmaları yapıyor" diye yanıt verdi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------- Protokolün görüntüsü Toplantıya katılanların görüntüsü Toplu resim çekimi RÖP: Volkan Mutlu Coşkun ( Meteoroloji Genel Müdürü ) 340 MB -- 03.04 // HD HABER: Hasan DEMİRBAŞ-KAMERA: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, ================== İntihar ihbarı üzerine Göksu Nehri'nde arama çalışmaları başlatıldı Mersin'in Silifke ilçesinde Göksu Nehri'ne bir kişinin intihar amaçlı suya atladığı ihbarı üzerine arama çalışmaları başlatıldı.
Göksu Nehri - 1.10.2019
Göksu Şelalesi'nde sonbahar güzelliği
Hadim Aladağ bölgesinde Göksu Nehri üzerinde bulunan "Yerköprü Şelalesi" olarak da bilinen şelale, adını alüvyon üzerine traverten çökmesi ve alttaki alüvyonun eriyerek köprü şekline benzemesinden alıyor.
Göksu Nehri - 20.9.2019
Yerköprü Şelalesi'ne asma köprü kuruluyor
Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Hadim'in Aladağ bölgesinden geçen Göksu Nehri üzerindeki Yerköprü Şelalesi'ne asma köprü yapımına başlandı.
Göksu Nehri - 12.9.2019
Hadim'de pekmez yapım sezonu başladı
Yaklaşık her ailenin kendine ait bir üzüm bağının bulunduğunu ifade eden Öğeç, "İçinde Göksu Nehri ve doğa harikası Yerköprü Şelalesinin bulunduğu Hadim Aladağ vadisinde üretilen üzüm ve pekmezler bir marka haline geldi.
Göksu Nehri - 5.9.2019
Hotamış Gölü "Mavi Tünel"le canlanıyor
Göksu Nehri'nin suyunu Konya Ovası'na aktarılmasını sağlayan Mavi Tünel'de ilk etüt çalışmaları 1960'ta yapılmış, tünelin inşaatına ise 2009'da başlanılmıştı.
Göksu Nehri - 4.9.2019
Karaman'da Antep fıstığı, yöre halkının geliri oldu
Göksu Nehri'nin içinden geçtiği Nunu Vadisi'nin sulama imkanı bulunmayan yamaçlarında, yöre insanının tahıl ürettiği tarlaların yanında menengiç ağaçları bulunuyor.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Göksu Nehri Haberleri | Göksu Nehri Haber - Haberler - Göksu Nehri haberleri, son dakika göksu nehri haber ve gelişmeleri burada. Mağara duvarında 1700 yıllık hatıra yazıları tespit edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 20:30:00. #1.15#
title