En Uzun Gece Haberleri

En Uzun Gece haber, En Uzun Gece son dakika haberleri ve gelişmeleri.

En Uzun Gece - 19.11.2020
10. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali başladı
Festivalin açılış filmi olan İranlı yönetmen Massoud Bakhshi'nin, 65 yaşındaki kocasını kazayla öldürme suçundan idama mahkum edilen 22 yaşındaki Maryam'ın hikayesine odaklanan "En Uzun Gece", açılışın ardından online.
En Uzun Gece - 02.11.2020
10. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali'nin programı açıklandı
Sözüer, festival kapsamında toplamda 100'e yakın sunum yapılacağını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Akademik sunumları her yıl kitap haline getiriyoruz. O yüzden de festivalimize 'kitaplı festival' diyoruz. Dünyanın farklı yerlerinden akademisyenler ve sinemacıları ortak bir platformda toplayıp adalet sorunlarına kafa yoracağız. Bu platformda farklı perspektiflerden 'nasıl daha adil uygulamalar olur?' konusunu irdeleyeceğiz." Açılış filmi Massoud Bakhshi'nin "En Uzun Gece"si Festivale ve filmlere ilişkin ayrıntıları görsel sunumlarla aktaran Bengi Semerci de 10'uncu yıla özel planlamalar yaptıklarını fakat Kovid-19 nedeniyle bazı etkinlikleri gerçekleştiremediklerini ifade etti.
En Uzun Gece - 21.09.2020
57. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde doğru
Emmanuel Courcol'un "En Başarılı Prodüksiyon / The Big Hit", Macar yönetmen Lili Horvát'ın "Belirsiz bir süre için birlikteliğe hazırlık/Preparations to be Together for an Unknown Period of Time", Pamela Tola'nın "Çelik Kızlar / Ladies of Steel", Massoud Bakhshi'nin "En Uzun Gece / Yalda, a Night for Forgiveness" filmleri yarışmanın merakla beklenen yapımları arasında yer alıyor.
En Uzun Gece - 21.12.2019
Jandarma Genel Komutanlığından "21 Aralık" paylaşımı
Jandarma Genel Komutanlığından 'en uzun gece'yi anlatan şiirli bir paylaşım yaptı.
En Uzun Gece - 19.12.2019
MediaMarkt'ta "en uzun gece" indirimleri başlıyor
MediaMarkt, yıl boyunca sürdürdüğü kampanyalarını yılın son günlerine de taşıyarak 2019'u indirimlerle kapatırken, 2020'yi de fırsatlarla karşılıyor.
En Uzun Gece - 04.11.2019
Kristal Elma 31. kez yaratıcılığı ödüllendiriyor
Bu yıl, "Yaratıcılık Tek, Biz Hepimiz" mottosuyla gerçekleştirilen organizasyonun en uzun gece 21 Aralık'ta düzenlenecek töreninde kazananlar ödülleriyle buluşurken, pazarlama ve reklam dünyasının tüm paydaşlarının güç birliği de kutlanacak.
En Uzun Gece - 17.10.2019
Bu hafta 7 film vizyona girecek
"En Uzun Gece" Orhan Kılıç'ın yönetmenliğini yapıp Eda Erol, Cem Kılıç, Gamze Dar ve Umut Özkan ile birlikte oynadığı "En Uzun Gece"; gerçek hikayelerden yola çıkılarak filme alındı.
123
title