Doğu Karadeniz Projesi Haberleri

Doğu Karadeniz Projesi haber, Doğu Karadeniz Projesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Karadeniz Projesi - Bugün
Küresel İklim Değişikliği ve DOKAP Bölgesine Etkileri Sempozyumu katılım linki
Üniversitemiz ev sahipliğinde düzenlenen "Küresel İklim Değişikliği ve DOKAP Bölgesine Etkileri Sempozyumu" katılım linki için TIKLAYINIZ. .
Doğu Karadeniz Projesi - 18.10.2021
ÇAMURDAN ELEKTRİK ÜRETİMİ TESİSİ AÇILDI
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çamurdan Elektrik Üretimi Tesisi açılışında "Gazlaştırma ve doğrudan yakma teknolojisinin aynı tesis içerisinde bulunması bu projeyi Türkiye'de bir ilk yapıyor" dedi.
Doğu Karadeniz Projesi - 04.10.2021
Havza Ziraat Odası silaj ve küspe paketleme tesisi kurdu
Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) tarafından desteklenen "Samsun İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi Projesi" kapsamında kombine silaj ve küspe paketleme makinesinin alımının ardından Havza Ziraat Odası tarafından silaj ve küspe paketleme tesisi kuruldu.
Doğu Karadeniz Projesi - 21.09.2021
Samsun'da 92 metrelik Karacaören Şelalesi cam seyir terasından izlenecek
Karacaören Şelalesi'ni cam seyir terasıyla tanıtmayı ve turizme kazandırmayı amaçladıklarını belirten Demir, "179 metrekarelik çelik konstrüksiyonlu cam seyir terası platformunun yapımıyla ilgili ihale sürecini başlattık. Turizmde yeni bir cazibe merkezi oluşturmayı hedeflediğimiz şelaleye cam platformu, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığının (DOKAP) desteğiyle inşa edeceğiz.
Doğu Karadeniz Projesi - 14.09.2021
Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığı Bünyesinde Mütercim Tercüman Personel İlanı Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı...
Kariyer Kapısı-Kamu İş İlanları Platformu üzerinden Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanlığı bünyesinde, Mütercim Tercüman pozisyonunda ve Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı bünyesinde, farklı alanlarda istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel alım ilanları yayımlanmıştır.
Doğu Karadeniz Projesi - 09.07.2021
Vali Kemal Çeber Maviyemiş Dağıtım Törenine Katıldı.
Rize ili Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) arasında imzalanan protokol ile yürütülen "DOKAP Bölgesinde "Tıbbı ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliğinin Yaygınlaştırılması Projesi kapsamında bahçe tesis edilecek 49 üreticiye toplam 9 bin 800 adet maviyemiş fidanı düzenlenen törenle dağıtıldı.
Doğu Karadeniz Projesi - 02.07.2021
Havza Ziraat Odası, DOKAP desteğiyle 1 milyon liraya mal olacak silaj paketleme tesisi oluşturuyor
Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) desteğiyle silaj paketleme tesisi kurulması için çalışmalara başlandığını belirtti.
Doğu Karadeniz Projesi - 28.06.2021
Samsun Ekonomisine Sulama ile Katkı Sağlıyoruz
Devlet Su İşleri Genel MüdürlüğüDevlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yaptığı yatırımlarla modern sulama sistemlerini yaygınlaştırmaya, tarımda su tasarrufu sağlamaya, çiftçilerimizin kazançlarını doğrudan ve dolaylı yollarla artırmaya ve ülke tarımına katkı sunmaya devam ediyor.
Doğu Karadeniz Projesi - 27.06.2021
Tokat'ta Tarım Arazileri Su ile Buluştu
Devlet Su İşleri Genel MüdürlüğüDevlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yaptığı yatırımlarla modern sulama sistemlerini yaygınlaştırmaya, tarımda su tasarrufu sağlamaya, çiftçilerimizin kazançlarını doğrudan ve dolaylı yollarla artırmaya ve ülke tarımına katkı sunmaya devam ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Doğu Karadeniz Projesi Haberleri | Doğu Karadeniz Projesi Haber - Haberler - Doğu Karadeniz Projesi haberleri, son dakika doğu karadeniz projesi haber ve gelişmeleri burada. Yerel meyveleri değerlendiren kadın girişimi kooperatifine makine desteği verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 18:46:20. #1.14#

title