DOĞU KARADENİZ PROJESİ HABERLERİ

Doğu Karadeniz Projesi Haberleri

Doğu Karadeniz Projesi haber, Doğu Karadeniz Projesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Karadeniz Projesi - 24.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi'nce (DOKAP) proje kapsamında uygun arazisi olanlara verilen 750 adet ceviz fidanının dikimi için etkinlik düzenlendi.
Doğu Karadeniz Projesi - 29.9.2020
Akkuş şeker fasulyesinin hasadına başlandı
Ordu'nun Akkuş ilçesinde tescilli Akkuş şeker fasulyesinin hasadına başlandı.
Doğu Karadeniz Projesi - 1.9.2020
Son dakika... Selden etkilenen esnaf ve KOBİ'lere acil destek
Öte yandan Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalınma İdaresi (DOKAP) üzerinden AFAD'a 20 milyon lira aktardıklarını belirten Varank, "Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla aktarılan bu kaynak, zarar gören köy yollarının acil ihtiyaçları için kullanılacak.
Doğu Karadeniz Projesi - 1.9.2020
Son dakika haberleri: Selden etkilenen esnaf ve KOBİ'lere verilecek kredinin detayları belli oldu
DOKAP'TAN 20 MİLYON LİRA Bakan Varank ayrıca, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) üzerinden AFAD'a 20 milyon lira aktardıklarını ifade etti.
Doğu Karadeniz Projesi - 31.8.2020
Karadeniz Bölgesi'ndeki kestane ağaçlarının çiçekleri çay olacak
Türkiye'de kestane yetiştiriciliğinin Ege, Marmara ve Karadeniz bölgelerinde yapıldığına, Akdeniz Bölgesi'nin yüksek kesimlerinde de doğal kestane ağaçları bulunduğuna işaret eden Prof. Dr. Ümit Serdar, hazırladıkları ve Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına (DOKAP) sundukları proje ile çiçeklenmesi sona eren kestane ağaçlarından yere düşen çiçek püsküllerinin toplanıp, çay olarak işlenmesi ve insan sağlığı için kullanılmasını amaçladıklarını dile getirdi.
Doğu Karadeniz Projesi - 27.8.2020
Son dakika haber | İçişleri Bakanı Soylu, Dereli'deki incelemelerinin ardından açıklama yaptı: (2)
Gelen son dakika haberlerine göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, devletin tüm yaraları sarmak için elinden gelen gayreti gösterdiğini söyledi.
Doğu Karadeniz Projesi - 6.8.2020
Üreticilere 200 Giresun ekotipi ana arı dağıtıldı
Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığınca, "Damızlık Ana Arı Ekotip Geliştirme Projesi Ana Arı Dağıtım Programı" kapsamında 20 üreticiye 200 Giresun ekotipi ana arı verildi.
Doğu Karadeniz Projesi - 29.7.2020
Giresun'da lavanta üretiminin geliştirilmesi çalışmaları
Müdürlükten yapılan yazılı açıklamada, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) tarafından finanse edilen "Giresun İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi Projesi" kapsamında Şebinkarahisar ve Çamoluk ilçelerinde toplam 14 dekar lavanta bahçesi oluşturulduğu belirtildi.
Doğu Karadeniz Projesi - 22.7.2020
Köyüne kurduğu topraksız tarım serasında çilek üretiyor
Yılgın köyünde yaşayan Nakipoğlu, İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün yürüttüğü ve Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığının desteklediği "Giresun İli Kırsal Gelir Kaynaklarının Çeşitlendirilmesi" projesi kapsamında yüzde 70'lik hibe desteğiyle bu yıl arazisine topraksız çilek serası kurup, yerli fidelerin dikimini yaptı.
Doğu Karadeniz Projesi - 21.7.2020
Ordu'da "süt evleri" üreticiye yeni pazar imkanı sunuyor
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğiyle hayata geçirilen "Ordu İli Çiğ Süt Toplama Altyapısının İyileştirilmesi Projesi" kapsamında başlatılan "süt evleri" çalışması her geçen gün büyüyor.
Doğu Karadeniz Projesi - 8.7.2020
Son dakika ekonomi: Bayburt'ta kadın çiftçilere 150 bin tarhun fidesi dağıtıldı
Son dakika haberi: Bayburt'ta Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce 24 kadın çiftçiye tarhun otu fidesi dağıtıldı.
Doğu Karadeniz Projesi - 8.7.2020
GİRKAP'ın ikinci ayağı uygulamaya girdi
İl Tarım ve Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, müdürlükçe hazırlanan ve Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından finanse edilen projenin ikinci ayağının GİRKAP-2 proje adıyla uygulamaya girdiği belirtildi.
Doğu Karadeniz Projesi - 3.7.2020
Erdoğan, Konya Ovası 1. 2. ve 3. Kısım Sulamaları Hizmete Alma Töreni'nde konuştu: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin 81 vilayeti ve 83 milyon vatandaşının el ele verip ülkeyi en kısa sürede 2023 hedeflerine ulaştıracaklarını belirterek, "Büyüyen ve güçlenen Türkiye kendisiyle tüm dostlarının, kardeşlerinin, mazlumların da umudu olarak yoluna devam edecektir.
Doğu Karadeniz Projesi - 23.6.2020
Gümüşhane'de 2 yılda 172 bin lavanta fidesi toprakla buluştu
Tarım ve Orman İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanlığınca da desteklenen "Gümüşhane İlinde Lavanta Yetiştiriciliğini Geliştirilmesi Projesi" ile çiftçilere geçen yılki 100 bin lavanta fidesinin ardından bu yıl da 72 bin fide dağıtıldı.
Doğu Karadeniz Projesi - 20.6.2020
Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokulunda 6 uygulama atölyesi açılacak
Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığınca Piraziz 15 Temmuz Şehitler Ortaokuluna 6 uygulama atölyesi kazandırılacak.
Doğu Karadeniz Projesi - 17.6.2020
Tokat Valisi Balcı topraksız çilek serasında incelemelerde bulundu
Tokat Valisi Ozan Balcı, Necip köyünde bulunan topraksız akıllı çilek üretim serasında incelemelerde bulundu.
Doğu Karadeniz Projesi - 16.6.2020
Japonya'da aldığı eğitimle geliştirdiği çilek bahçesinde siparişlere yetişemiyor
Akçaabat ilçesinin Darıca Mahallesi'nde oturan 42 yaşındaki Köşeli, 2007 yılında İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünce uygulanan Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığının (DOKAP) projesi kapsamında "Çilek Yetiştiriciliği" kursuna katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğu Karadeniz Projesi Haberleri | Doğu Karadeniz Projesi Haber - Haberler - Doğu Karadeniz Projesi haberleri, son dakika doğu karadeniz projesi haber ve gelişmeleri burada. ÜNİ-DOKAP rektörlerinden Macron ve karikatür saldırılarına tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 15:43:25. #1.14#
title