Dicle Kalkınma Ajansı Haberleri

Dicle Kalkınma Ajansı haber, Dicle Kalkınma Ajansı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dicle Kalkınma Ajansı - Bugün
4. Mardin Fotoğraf Maratonu'nda Ödüller Sahiplerini Buldu
4. Mardin Fotoğraf Maratonu'nda Ödüller Sahiplerini BulduMardin Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Dicle kalkınma Ajansı'nın (DİKA) destekleriyle bu yıl 4'üncüsünün "Mardin sizi çağırıyor" sloganıyla gerçekleşen "Mardin Foto Maratonu" yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Dicle Kalkınma Ajansı - 24.09.2021
Mardin Yatırımlarıyla Yeniden Türkiye Gündeminde
Mardin Yatırımlarıyla Yeniden Türkiye GündemindeMardin, Valilik ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yatırımların 'Yatırımlarla Güçlü Mardin' sloganıyla gerçekleştirilen sosyal medya çalışmasında ülke gündeminde yer aldı. Medeniyetler Şehri Mardin ve bütün ilçelerinin tanıtımına katkı sağlamak, şehrin kültürel, tarihi ve doğal zenginliğini farklı bakış açılarından yansıtmak amacıyla Mardin Valiliği, Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Dicle Kalkınma Ajansı işbirliğinde düzenlenen Mardin 4.
Dicle Kalkınma Ajansı - 03.09.2021
Bakan Varank, DİKA Rekabet İkliminin Geliştirilmesi Finansman Desteği Tanıtım Programı'nda konuştu Açıklaması
Varank, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Rekabet İkliminin Geliştirilmesi Finansman Desteği Tanıtım Programı'nda, Bakanlığın, Ajans ve GAP İdaresi ile Mardin'in gelişimini desteklemek için çalıştığını vurguladı.
Dicle Kalkınma Ajansı - 03.09.2021
Vakıf Katılım, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile iş birliği yaptı
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla Dicle Kalkınma Ajansı ve Karacadağ Kalkınma Ajansı'yla yapılan, daha önce de Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve Ankara Kalkınma Ajansı ile de gerçekleştirilen iş birliği protokolünün kısa bir süre içerisinde tüm ajansları kapsaması hedefleniyor.
Dicle Kalkınma Ajansı - 13.08.2021
Vali Hacıbektaşoğlu, "Tarım ve Ağaç Müzesi Kentin Sosyo-Kültürel Yaşamına Değer Katacaktır."
Dicle Kalkınma Ajansı, Siirt İl Özel İdare tarafından finanse edilen ve Tarım Orman İl Müdürlüğü tarafından yürütülen proje bölgede bir ilk olacak.
Dicle Kalkınma Ajansı - 04.08.2021
Toplu Ulaşım Araç Şoförlerine 2 Günlük Eğitim Semineri Düzenledi.
Toplu Ulaşım Araç Şoförlerine 2 Günlük Eğitim Semineri Düzenledi. Mardin Büyükşehir Belediyesi, kent sınırları içerisinde hizmet veren toplu taşıma araç şoförlerine yönelik 2 gün süren eğitim semineri düzenledi. Mardin Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı ile Ulaşım Daire Başkanlığı koordinesinde kent sınırları içerisinde minibüs, özel halk otobüsleri, taksi ve servis gibi toplu taşıma araçlarında görev yapan şoförlere yönelik 2 günlük eğitim semineri düzenledi. Şoförlere, vatandaşlarla etkili iletişim kurmanın yöntemleri anlatıldı. Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Eğitim Salonunda düzenlenen eğitim seminerinin birinci gününde Eğitmen Çiğdem Uysal ve Harun Öztekin'in anlatımlarıyla "Trafik Mevzuatı, Toplu Taşıma Mevzuatı, Güvenli ve Ekonomik Sürüş Teknikleri" konuları üzerinde duruldu.
Dicle Kalkınma Ajansı - 18.07.2021
4. Siirt Uluslararası Kısa Film Festivali'ne başvurular 20 Eylül'e kadar devam edecek
Başvuruların 20 Eylül'e kadar devam edeceği festival, bakanlığın yanı sıra Siirt Valiliği, Siirt Belediyesi, Siirt Üniversitesi, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) ve Beyrut Film tarafından da destekleniyor.
Dicle Kalkınma Ajansı - 01.07.2021
Huzura kavuşan Şırnak, kültürel değerleriyle ziyaretçilerini ağırlamak istiyor
Şırnak Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sedat Çelik, AA muhabirine, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) iş birliğiyle yürütülen "Sürdürülebilir Turizm Çeşitlendirilmesi, Kültür ve Turizm Rotaları Projesi"nin 2019'da hayata geçirildiğini söyledi.
Dicle Kalkınma Ajansı - 30.06.2021
Bölgesel Kalkınmayı Sağlayacak
TRC3 Bölgesi Turizm Rotaları Çalıştayı Düzenlendi Dicle Kalkınma Ajansı ve Mardin Artuklu Üniversitesi Turizm Fakültesi işbirliği ve Şanlıurfa Rehberler Odasının iştiraki ile hayata geçirilen TRC3 Bölgesinin inanç ve kültür turizmi potansiyelinin etkin bir şekilde kullanılmasının amaçlandığı 'TRC3 İnanç ve Kültür Turizmi Rotası ve Markalaşma Fizibilitesi Projesi'nin açılış toplantıları ve çalıştayları 22-25 Haziran 2021 tarihleri arasında çevrimiçi ortamda gerçekleştirildi.
Dicle Kalkınma Ajansı - 25.06.2021
Mardin Valisi Mahmut Demirtaş bir yıllık çalışmalarını değerlendirdi Açıklaması
Vali Demirtaş, Dicle Kalkınma Ajansı toplantı salonunda sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, Valilik Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı ile Büyükşehir Belediyesinin bir yıllık faaliyetlerini aktardı.
Dicle Kalkınma Ajansı - 11.06.2021
Doğa, İnanç ve Kültür Şehri Siirt, Foto Safari ile Yeniden Keşfedilecek
Siirt Valiliği himayelerinde, İl Özel İdaresi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Dicle Kalkınma Ajansı ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Siirt Şube Müdürlüğünün katkılarıyla "Mezopotamya'nın Gizemli Kenti Siirt" teması ile kentin tarihi, turistik ve doğal güzelliklerinin tanıtılması için 18-21 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ödüllü Foto Safari etkinliğinde Türkiye geneli çok sayıda fotoğrafçının katılması bekleniyor.
Dicle Kalkınma Ajansı - 18.05.2021
"Batman Enerji Zirvesi 2021" başlıyor
Zirvenin iki gün süreceğini belirten Zirve Düzenleme Komitesi Başkanı ve Batman Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Mehmet Rıda Tür, "Batman Enerji Zirvesi 2021"in akademisyen ve uzmanların katılımı ile sekiz oturum düzenleneceğini belirterek, açılış oturumuna Batman Valisi Hulusi Şahin, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir, Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Ahmet Alanlı ve Tüpraş Batman Rafinerisi Müdürü Murat Şimşek'in katılacağını açıkladı.
Dicle Kalkınma Ajansı - 17.05.2021
Şırnak'ta huzura kavuşan alanlar vatandaşlara iş ve AŞ oldu
Valilik ve Uludere Kaymakamlığınca hazırlanan, "Uludere Sera ile Kendi Üretiyor","Gezen Tavuk" ve "Kınalı Eller" projeleri GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Dicle Kalkınma Ajansı'na (DİKA) sunuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dicle Kalkınma Ajansı Haberleri | Dicle Kalkınma Ajansı Haber - Haberler - Dicle Kalkınma Ajansı haberleri, son dakika dicle kalkınma ajansı haber ve gelişmeleri burada. DHA MARDİN MUHABİRİ SELİM KAYA'NIN FOTOĞRAFINA ÖZEL ÖDÜL.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 13:09:56. #1.14#

title