Dha Haberleri

Dha haber, Dha son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dha 5.6.2020
Son dakika haberleri! Ankara'da, yedek parça dolandırıcıları yakalandı (2)
Gelen son dakika haberlerine göre Ankara'da, yedek parça dolandırıcıları yakalandı (2) TUTUKLANDILAR Ankara'da, internet sitesi üzerinden oto yedek parçası sattıklarını söyleyerek vatandaşları 205 bin TL dolandıran 5 kişi, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak...
Dha 5.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı (2)TUTUKLANDILARMilletvekilliklerinin düşürülmesinin ardından Diyarbakır'da gözaltına alınan HDP'li Musa Farisoğulları ile Leyla Güven, salık kontrolünün ardından çıkarıldıkları Nöbetçi Mahkemece tutuklandı.
Dha 5.6.2020
Enis Berberoğlu tutuklandı
TBMM Genel Kurulu'nda milletvekilliği düşürülen ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan CHP'li Enis Berberoğlu, tutuklandı.
Dha 5.6.2020
ENİS BERBEROĞLU TUTUKLANDI
TBMM Genel Kurulu'nda milletvekilliği düşürülen ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan CHP'li Enis Berberoğlu, tutuklandı.
Dha 5.6.2020
Afyonkarahisar'da hayvan otlatma tartışması 1 ölü, 1 yaralı
Afyonkarahisar'da hayvan otlatma tartışması 1 ölü, 1 yaralı AFYONKARAHİSAR'ın Bolvadin ilçesinde A.B. ve oğlu R.B., hayvan otlatma yüzünden çıkan tartışmada Abdil Koca ve kendisine motosikletle yemek getiren oğlu Muhammed Koca'yı (23) tüfekle vurdu.
Dha 5.6.2020
Son dakika haber! İçişleri Bakanlığı: Hafta sonu 15 ilde 'sokağa çıkma kısıtlaması' uygulanacak
Bir son dakika haberine göre İÇİŞLERİ Bakanlığı, büyükşehir statüsündeki 14 il ile Zonguldak'ta hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını duyurdu.
Dha 5.6.2020
İçişleri Bakanlığı: Hafta sonu 15 ilde 'sokağa çıkma kısıtlaması' uygulanacak
İÇİŞLERİ Bakanlığı, büyükşehir statüsündeki 14 il ile Zonguldak'ta hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını duyurdu.
Dha 5.6.2020
Maden işçisinin koronavirüs testi pozitf çıktı
Maden işçisinin koronavirüs testi pozitf çıktı TÜRKİYE Taşkömürü Kurumu (TTK) Armutçuk Müessese Müdürlüğü'nde çalışan maden işçisi S.K.'nın koronavirüs testi pozitif çıktı.
Dha 5.6.2020
Niğde'de, pamuk deposunda yangın (2)
Niğde'de, pamuk deposunda yangın (2) YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ Niğde'de bir tekstil fabrikasının pamuk deposu kısmında çıkan yangın, yaklaşık 4 saatlik çalışma sonucu söndürüldü.
Dha 5.6.2020
2 arkadaş, tartıştıkları kişi tarafından tabancayla vuruldu
2 arkadaş, tartıştıkları kişi tarafından tabancayla vuruldu İZMİR'in Bornova ilçesinde, D.K. ve bir arkadaşı, tartıştığı S.S. tarafından bacaklarından vuruldu.
Dha 5.6.2020
ENİS BERBEROĞLU GÖZALTINA ALINDI
Ozan URAL İSTANBUL DHA TBMM Genel Kurulu'nda milletvekilliği düşürülen ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası CHP'li Enis Berberoğlu, gözaltına alındı.
Dha 5.6.2020
Fuat Oktay: Terörden ve destekçilerinden medet umanları ne milletimiz ne de tarih affetmeyecektir.
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, vekillikleri düşürülen CHP'li Enis Berberoğlu ile HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları hakkındaki eleştirilere yönelik, "Terörden hüküm giyen kişilerle ilgili mahkeme kararının TBMM'ye bildiriminden rahatsız olanların bu ülkeye ve vatandaşına...
Dha 5.6.2020
Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Güven ve Farisoğulları tutuklandı (2)
TUTUKLANDILARMilletvekilliklerinin düşürülmesinin ardından Diyarbakır'da gözaltına alınan HDP'li Musa Farisoğulları ile Leyla Güven, salık kontrolünün ardından çıkarıldıkları Nöbetçi Mahkemece tutuklandı.
Dha 5.6.2020
Son dakika haberleri: Fuat Oktay: Terörden ve destekçilerinden medet umanları ne milletimiz ne de tarih affetmeyecektir
Son dakika habere göre CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, vekillikleri düşürülen CHP'li Enis Berberoğlu ile HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları hakkındaki eleştirilere yönelik, "Terörden hüküm giyen kişilerle ilgili mahkeme kararının TBMM'ye bildiriminden rahatsız olanların bu ülkeye ve vatandaşına...
Dha 5.6.2020
ENİS BERBEROĞLU GÖZALTINA ALINDI
Ozan URAL / İSTANBUL DHATBMM Genel Kurulu'nda milletvekilliği düşürülen ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan CHP'li Enis Berberoğlu, gözaltına alındı.
Dha 5.6.2020
Bakan Koca'dan, 'maske' eleştirisi
SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, "Virüs, ağız ve burun yoluyla bulaşıyor.
Dha 5.6.2020
FLAŞ
İçişleri Bakanlığı: 15 ilde; 05.06.2020 tarihi saat 24.00 ile 07.06.2020 tarihi saat 24.00 arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.
Dha 5.6.2020
Son dakika haberi: FLAŞ
Son dakika haberine göre Milletvekilliklerinin düşürülmesinin ardından Diyarbakır'da gözaltına alınan HDP'li Musa Farisoğulları ile Leyla Güven, çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklandı.
Dha 5.6.2020
FLAŞ
Milletvekilliklerinin düşürülmesinin ardından Diyarbakır'da gözaltına alınan HDP'li Musa Farisoğulları ile Leyla Güven, çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklandı.
Dha 5.6.2020
Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Güven ve Farisoğulları yakalandı
Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Güven ve Farisoğulları yakalandı TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda milletvekillikleri düşürülen HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları için Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca haklarında yakalama kararı çıkarıldı.
Dha 4.6.2020
FLAŞ
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: Terörden hüküm giyen kişilerle ilgili mahkeme kararının TBMM'ye bildiriminden rahatsız olanların bu ülkeye ve vatandaşına kazandıracağı hiçbir şey yoktur.
Dha 4.6.2020
FLAŞ
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: Terörden hüküm giyen kişilerle ilgili mahkeme kararının TBMM'ye bildiriminden rahatsız olanların bu ülkeye ve vatandaşına kazandıracağı hiçbir şey yoktur.
Dha 4.6.2020
ESENYURT'TA CEZAEVİNDEN ÇIKTI; KIZI GÖRÜŞMEYİNCE İNTİHAR ETTİ İDDİASI
ESENYURT'TA CEZAEVİNDEN ÇIKTI; KIZI GÖRÜŞMEYİNCE İNTİHAR ETTİ İDDİASI Ersan SAN İSTANBUL DHA Esenyurt'ta cezaevinden yeni çıktığı öğrenilen kişinin, kendisiyle görüşmek istemeyen kızının evinin önünde silahla ateş ederek intihar ettiği iddia edildi.
Dha 4.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Güven ve Farisoğulları yakalandıTÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda milletvekillikleri düşürülen HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları için Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca haklarında yakalama kararı çıkarıldı.
Dha 4.6.2020
Milletvekilliği düşürülen HDP'li Leyla Güven, Diyarbakır'da gözaltına alındı (AKTÜEL)
DİYARBAKIR Milletvekilliği düşürülen HDP'li Leyla Güven, Diyarbakır'da gözaltına alındı (AKTÜEL)
Dha 4.6.2020
Bakan Koca'dan, 'Murat Çidam' paylaşımı
SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, 17 gündür koronavirüs ile mücadele eden güvenlik görevlisi 1 çocuk babası Murat Çidam'ın hayatını kaybettiğini açıkladı.
Dha 4.6.2020
Rus devlet ajansından Libya analizi : Hafter siyasi arenadan silinecek
Rusya'nın resmi haber ajansı Ria Novosti, Libya'da gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Hafter'in 'yakında siyasi ve askeri arenadan silineceği' tahminine yer verdi.
Dha 4.6.2020
DİYARBAKIR Milletvekilliği düşürülen HDP'li Musa Farisoğulları, Diyarbakır'da gözaltına...
DİYARBAKIR Milletvekilliği düşürülen HDP'li Musa Farisoğulları, Diyarbakır'da gözaltına alındı.
Dha 4.6.2020
Maden işçisinin koronavirüs testi pozitf çıktı
TÜRKİYE Taşkömürü Kurumu (TTK) Armutçuk Müessese Müdürlüğü'nde çalışan maden işçisi S.K.'nın koronavirüs testi pozitif çıktı.
Dha 4.6.2020
DİYARBAKIR Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları...
DİYARBAKIR Milletvekillikleri düşürülen HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
Dha 4.6.2020
Bakan Yardımcısı Nebati Yakın coğrafyamızın da maske ihtiyacını karşılamış olacağız
Bakan Yardımcısı Nebati: Yakın coğrafyamızın da maske ihtiyacını karşılamış olacağız HAZİNE ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, "Türkiye'de maske ihtiyacının karşılanmasını sağlayacak makinelerin üretimiyle beraber sadece Türkiye'nin ihtiyacı değil, aynı zamanda yakın coğrafyamızın da...
Dha 4.6.2020
Alanya Havalimanı'na inen ilk uçağa su takıyla karşılama
Alanya Havalimanı'na inen ilk uçağa su takıyla karşılama ANTALYA'nın Gazipaşa ilçesine koronavirüs sonrası yeniden uçuşa açılan Alanya Havalimanı'na İstanbul'dan gelen ilk uçak su takıyla karşılandı.
Dha 4.6.2020
MALTEPE'DE SİLAHLI YARALAMA
MALTEPE'DE SİLAHLI YARALAMA Haber-Kamera Ramazan EĞRİ-Gamze ŞİMŞEK İstanbul DHA Maltepe'de silahlı bir kişi sokakta gördüğü arkadaşına önce selam verdi ardından silahını çekerek ateş etti.
Şu an buradasınız: Dha Haberleri | Dha Haber - Haberler - Dha haberleri, son dakika dha haber ve gelişmeleri burada. Bursa'da otomobil şarampole yuvarlandı, 3 yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.6.2020 04:31:33. #1.14#
title