Battlefield Haberleri

Battlefield haber, Battlefield son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Battlefield - 03.09.2021
EA SPORTS™ FIFA Online 4, Türkiye'de!
2021 mali yılında EA, 5.6 milyar dolarlık GAAP net geliri açıkladı. Merkezi Kaliforniya, Redwood City'de bulunan EA, EA SPORTS FIFA, Battlefield , Apex Legends , The Sims , Madden NFL, Need for Speed , Titanfall ve F1 gibi eleştirmenlerce beğenilen, yüksek kaliteli markalardan oluşan portföyüyle tanınmaktadır.
Battlefield - 21.06.2021
Prime Day'de, Prime üyelerini 2 milyonu aşkın indirim bekliyor
Eğlence paketine erişim Prime üyeliğinin Prime Gaming ve Prime Video ile Türkiye'deki üyelerine çok özel bir eğlence paketi sunduğunu vurgulayan Marriott, "Prime Video ile tüm üyeler, aralarında American Gods, The Expanse, P!NK: All I Know So Far, Solos, Invincible, El Corazón de Sergio Ramos, Coming 2 America, One Night in Miami, Tom Clancy's Without Remorse ve A Map of Tiny Perfect Things gibi birçok Amazon Originals yapımının yanı sıra, geniş bir film ve dizi seçkisine istedikleri cihazdan sınırsız erişim sağlayabiliyorlar. Prime Gaming ile ise tüm Prime üyeleri bütünsel bir oyun tecrübesi yaşayabiliyorlar. Prime Gaming ile Grand Theft Auto Online, Red Dead Online, FIFA 21 ve League of Legends gibi dünyanın önde gelen oyunlarından oyun içi ayrıcalıklar, her ay yenilenen ücretsiz oyunlar ve Twitch.tv'de sevdikleri bir yayıncıya aylık abonelik hakkı tüm Prime üyelerine sunuluyor. Örneğin, bu ay, Prime Gaming ile tüm üyelerimiz Battlefield 4 oyununa ücretsiz sahip olabiliyor.
Battlefield - 17.06.2021
Prime Day için geri sayım başladı
Prime üyeleri ayrıca, haziran ayına özel Battlefield 4 oyununa da ücretsiz sahip olabiliyor ve Grand Theft Auto Online, Red Dead Online, Apex Legends, EA Sports FIFA 21, League of Legends ve 20'den fazla popüler bilgisayar, konsol ve mobil oyunda geçerli, yüzlerce lira değerinde oyun içi içeriğe ücretsiz erişim sağlayabiliyor.
title