AYŞE KEŞİR HABERLERİ

Ayşe Keşir haber, Ayşe Keşir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ayşe Keşir

Ayşe Keşir

Doğum Yeri Düzce / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1967 -

Ayşe Keşir Kimdir ?

Ayşe Keşir, 1967 yılında Düzce'de doğdu. Babası Kavakbıçkı Köyü’nde Hafız Bilal Gündoğdu, annesi Ozanlar Köyü’nden (Mollaoğlu Mh.) Ahmet (Aşık) Usta’nın kızı Emine hanımdır. Babasının İstanbul’a tayin olması sebebiyle, ailesiyle birlikte İstanbul Sultanahmet semtine yerleşti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ayşe Keşir 28.7.2020
TBMM Fındık Çalışma Grubu'ndan "fındık alım fiyatı" açıklaması Açıklaması
Toplantıya, AK Parti Ordu Milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Taşcı, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Muhammet Balta, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz katıldı.
Ayşe Keşir 23.7.2020
Son dakika haberleri: İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Son dakika haberi... AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Türkiye'de yaklaşık 103 bin minibüs bulunduğunu ve bunların yüzde 10 ila yüzde 15'inin engelliler için erişilebilir olduğunu belirterek, "Rampa, lift takılması vesaire 10-15 bin liralık bir maliyet getiriyor.
Ayşe Keşir 23.7.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, "Çalışma hayatında olan vatandaşların pandemi sürecinden en az etkilenmesi için pek çok tedbir aldık.
Ayşe Keşir 22.7.2020
TBMM Genel Kurulunda AK Parti ile HDP milletvekilleri arasında tartışma
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Kaya'ya, "Önce tecavüzcülere ne diyorsun onu söyle" diye tepki gösterirken, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök ise "Tecavüz mağduru kadını susturmaya çalıştınız mı çalışmadınız mı? Bunu anlat.
Ayşe Keşir 16.7.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, engelli vatandaşların seyahatlerinin kısıtlanmasının söz konusu olmadığını, salgın nedeniyle tren seferlerinde yüzde 50'ye varan düşüşler olduğunu, sorunun da bundan kaynaklandığını söyledi.
Ayşe Keşir 1.7.2020
Gençlik ve Spor Bakanlığından Düzce'ye 32 milyon liralık yatırım
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile ilçe belediye başkanlarını kabul etti.
Ayşe Keşir 19.6.2020
Su baskınlarının yaşandığı Düzce'de yaralar sarılıyor
Su baskınlarının etkili olduğu Yazıpınar Mahallesi'nde AK Parti Düzce milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ile Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü incelemelerde bulundu.
Ayşe Keşir 17.6.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, "Aksaray'ın il oluşunun 31. yıl dönümü, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir "Ankara Devlet Resim ve Heykel Müzesindeki kayıp eserler", AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir "Düzce'de yaşanan afetler ve yapılan yatırımlar" hakkında gündem dışı konuştu.
Ayşe Keşir: TBMM Genel KuruluAyşe Keşir 10.4.2020
Ayşe Keşir 10.4.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Hakimler ve Savcılar Kurulunun, 30 Mart tarihli Kovid-19 kapsamında ilave tedbirlere ilişkin yayımlanan genelgesine işaret ederek, "Genelgeyi dikkatli okursanız göreceksiniz, istisnası Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun.
Ayşe Keşir 6.4.2020
Anadolu Ajansı 100 yaşında
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de mesajında, Anadolu Ajansının cumhuriyet tarihine tanıklık ettiğini belirterek, kurumun 100.
Ayşe Keşir 7.3.2020
Tataminin oklavalı "olimpik anneler"inden çocuklarına tam destek
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir önderliğinde hazırlanan projeyle anneler tarafından yapılan ürünlerin milli takım kamplarında ve sporcu yetiştirme merkezlerinde kullanılması hedefleniyor.
Ayşe Keşir 7.2.2020
Düzceli Jandarma Uzman Çavuş son yolculuğuna uğurlandı
Yılgın köyü mezarlığındaki aile kabristanlığında toprağa verilen şehit Özgür Işık'ın cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce milletvekilleri Ayşe Keşir, Fahri Çakır, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat Çelik, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Mustafa Çetinkaya, kaymakamlar, belediye başkanları, siyasi partilerin il başkanları ve temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Ayşe Keşir 18.1.2020
Düzce'de düzenlenen festivalde 2,5 ton hamsi dağıtıldı
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de kentte tüm kimliklerin huzur içinde yaşadığını vurgulayarak, "Bu anlamda bugünkü organizasyon çok önemli.
Ayşe Keşir 15.1.2020
"Mısır polisinin AA Kahire ofisine düzenlediği baskın"a ilişkin gün içinde geçilen haberlerimizi...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, AK Parti Kocaeli Milletvekili Akif Yılmaz, AK Parti Sivas Milletvekili Habib Soluk, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Serdar Çam, Ulaştırma Bakan Yardımcısı Fatih Sayan, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Abdullah Eren, YÖK Başkanı Yekta Saraç, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Cevdet Erdöl, eski Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Zahid Akman, Medya Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş da Genel Müdür Kazancı'ya "geçmiş olsun" dileklerini sundu.
Ayşe Keşir 9.1.2020
Bakan Kasapoğlu, Düzce Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı
Toplantıya AK Parti Düzce milletvekilleri Fahri Çakır ve Ayşe Keşir ile Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve partililer katıldı.
Ayşe Keşir 9.1.2020
Bakan Kasapoğlu, Düzce'de temaslarda bulundu
Bakan Kasapoğlu'na, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce Valisi Zülkif Dağlı da eşlik etti.
Ayşe Keşir 15.12.2019
Bakan Varank, partisinin Çankaya İlçe Başkanlığı delege seçimi için oy kullandı Açıklaması
Bakan Varank ve Kasapoğlu'nun açıklamaları sırasında kendilerine AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan da eşlik etti.
Ayşe Keşir 12.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Şahsı adına söz alan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise BM'nin 2019'da yayınlanan İnsani Gelişmişlik Raporu'na göre Türkiye'nin 59'uncu sıraya yükseldiğini ve ilk defa en yüksek gelişmiş ülkeler kategorisinde yer aldığını kaydetti.
Ayşe Keşir 25.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise terör örgütü PKK tarafından kadınların ve kız çocuklarının dağa kaçırıldığına ve şiddete uğradığına işaret ederek, "Yaklaşık 18 yaş altı 2 bin kız çocuk bu şiddete maruz kalıyor.
Ayşe Keşir 19.11.2019
2020 Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Yapılan araştırmalarda Türkiye'de 7 milyon 200 bin çocuğun yeterli beslenemediğinin belirlendiğini savunan Tatlıoğlu, şunları söyledi: "Bu çocukların yaklaşık 608 bini Marmara Bölgesi'nde, 1 milyon 805 bini Batı Anadolu'da, 1 milyon 27 bini Batı Karadeniz'de, 754 bini Kuzey Doğu Anadolu'da yaşıyor. Çocuk üşürse devlet üşür, çocuk açsa devlet düşer. 218 milyar lira gibi bir sosyal güvenlik açığımız var. Sayılarını bile tam olarak bilmediğimiz EYT'liler var. Asgari ücret onurlu bir yaşama tutunmadır. Ancak asgari ücretten de vergi alınıyor. Asgari ücretten bir vergi söz konusu olamaz. Dar gelirlilerle durumu iyi olan ailelerin enflasyonu aynı değil. Dar gelirli grupların enflasyonu yüzde 33. Bir farklılaştırma yapmak lazım. Asgari ücret alan bir vatandaş ile geliri 100 bin olan bir ailenin enflasyonu aynı olamaz. Burada farklı kesimleri destekleyen finansal akışlar yapmak lazım. Nasıl bir vizyonla bu sorunları çözeceksiniz?" AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bütün dünyada aile yapısının değişerek geniş aileden çekirdek aileye geçişin yaşandığına dikkati çekti.
Ayşe Keşir 12.11.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce depreminin 20.
Ayşe Keşir 6.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 2020 bütçesinin kadın-erkek, köylü-kentli herkesin, tüm milletin bütçesi olduğunu belirtti.
Şu an buradasınız: Ayşe Keşir Haberleri | Ayşe Keşir Kimdir - Haberler - Ayşe Keşir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ayşe Keşir kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... TBMM Fındık Çalışma Grubu'ndan fındık alım fiyatı açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 05:52:26. #1.15#
title