Ali Tosun Haberleri

Ali Tosun haber, Ali Tosun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Tosun - 13.09.2021
Zonguldak'ta İlköğretim Haftası kutlandı
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, yaptığı konuşmada, yeni eğitim ve öğretim yılına başlamanın heyecanı içerisinde olduklarını söyledi.
Ali Tosun - 25.06.2021
Makrodan Mikroya Göktepe-2" Tübitak 4004 Projesi Kapanış Töreni ile Sona Erdi.
Yenice Ihlamur Teras Tesislerinde düzenlenen ve Karabük Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü'nün destek verdiği proje kapanış törenine Vali Fuat Gürel, Yenice Kaymakamı Yasin Erdem, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Dr.
Ali Tosun - 04.03.2021
Zonguldak'tan kısa kısa
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde ülkenin dijital altyapısıyla hazır olduğunu anlatan Tutulmaz, şunları kaydetti: "Kısa sürede milyonlarca öğrenciye ayrı seviyelerde, ayrı ders programlarıyla ulaşabilmek ancak Türkiye gibi güçlü bir devletin yapabileceği bir iştir. Bundan dolayı da gurur duymak gerekir. Bakandan en ücra noktadaki öğretmene kadar herkesi tebrik etmek lazım. Hiçbir aksama olmadan her gün saatinde ders verildi. Çok yönlü dijital eğitim hizmeti sunuldu." Kaymakam İsmail Çorumluoğlu da Belediye Başkanı Halil Posbıyık, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun ve ERDEMİR'e desteklerinden ötürü teşekkür etti.
Ali Tosun - 28.01.2021
Zonguldak'ta hazırlanan çalışma kitapları öğrencilerin hizmetine sunuldu
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, gazetecilere, Temel Eğitim Genel Müdürlüğü'nün illerden talep etmiş olduğu öğrencilere yardımcı kitap noktasında kentte kitap yazma komisyonlarının oluşturulduğunu söyledi.
Ali Tosun - 09.12.2020
Zonguldak'ta "Okulum Temiz" belgelendirme programı devam ediyor
Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, gazetecilere yaptığı açıklamada, okullarda hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyon önleme süreçlerinin tutarlı olması amacıyla sürdürülen "Okulum Temiz" programı kapsamında, kent genelinde yüzde 75 oranında belgelendirmeleri tamamladıklarını belirtti.
Ali Tosun - 25.11.2020
Zonguldak'ta Öğretmenler Günü kutlandı
İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun tarafından Atatürk anıtına çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okundu.
Ali Tosun - 11.11.2020
Son dakika! Atama kararları Resmi Gazete'de
Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığında açık bulunan Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğüne Mustafa Sami Akyol, Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğüne Hüseyin Kalkan getirildi. Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğüne Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Yalova Milli Eğitim Müdürlüğüne Abdülaziz Yeniyol atandı.
Ali Tosun - 21.09.2020
Zonguldak'ta yeni eğitim-öğretim yılı başladı
Törene, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Ali Tosun - 28.08.2020
Seydişehir MHP İlçe Başkanı Eyyüp Gül güven tazeledi
Eyyüp Gül, başkanlığındaki yönetim kurulunda, Mustafa Çelik, Ali Kabak, Osman Mete, Ömer Kocabaş, Durmuş Şakacı, Mustafa Kapıcı, Mahmut Çelik, Ali Eser, Hüseyin Değirmenardı, Ali Tosun, Durmuş Gümüş, Ali Şirinel, Yasin Yakar, Ahmet Atalay, Abdullah Altunel, Ramazan Girman yer aldı.
Ali Tosun - 06.07.2020
Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun'a ziyaret
Türk Eğitim-Sen Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören, yönetim ve ilçe teşkilatları ile bir süre önce İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Ali Tosun'u ziyaret etti.
Ali Tosun - 19.06.2020
Yalova'da spor lisesi inşa edilecek
Yalova Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Vakıflar Genel Müdürlüğüne bağlı taşınmazın Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Yalova Spor Lisesi olarak hizmet vermek üzere onaylandığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Tosun Haberleri | Ali Tosun Haber - Haberler - Ali Tosun haberleri, son dakika ali tosun haber ve gelişmeleri burada. 'Sağlık Elde Başlar Projesi' Covid-19 döneminde hız kesmeden devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 04:00:45. #1.16#

title