Akfen Holding Haberleri

Akfen Holding haber, Akfen Holding son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akfen Holding - 20.07.2021
Açık hava heykel parkı Loft Art Sculptville, Bodrum Loft'ta sanatseverleri bir araya getirdi
Akfen Holding'den yapılan açıklamaya göre, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın'ın ev sahipliğinde, Bodrum Loft-Sevil Dolmacı Art Gallery iş birliğiyle hayata geçirilen açık hava heykel parkı "Loft Art Sculptville" projesinin açılışı sanatseverleri bir araya getirdi.
Akfen Holding - 31.05.2021
İş dünyasının liderlerinden büyüme değerlendirmesi Açıklaması
"Yatırım iştahımızı stratejik yatırımlara yönelteceğiz" Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın da Türkiye ekonomisinin ilk çeyrekte yüzde 7 büyüme göstermesini olumlu bir gelişme olarak gördüğünü belirterek, "Türkiye'nin büyüme potansiyeli göz önünde bulundurulduğunda bu tablonun beklendiğini unutmamak lazım.
Akfen Holding - 25.03.2021
Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde aile şirketlerinin geleceğe taşınması tartışıldı
Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde düzenlenen ve moderatörlüğünü Bank of America Yatırım Bank A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Banu Başar'ın yaptığı "Kurumsal Yönetimde Dönüşüm Zamanı" panelinde Aile Şirketi Danışmanı ve Resilience of A Hundred Years Family Business Kitabı'nın yazarı Dennis Jaffe, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Anadolu Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Hurşit Zorlu, Fiba Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin ve Boyner Grup Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner yer aldı.
Akfen Holding - 05.03.2021
Son dakika haberi | Uludağ Ekonomi Zirvesi ilk kez hibrit olarak gerçekleştirilecek
Konuşmacılar arasında Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Prof. Dr. Salim Atay, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener, TSKB Genel Müdürü Ece Börü, Ziraat Bankası Genel Müdürü ve Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü, Anadolu Grubu İcra Başkanı Hurşit Zorlu, Arçelik CEO'su Hakan Bulgurlu, Bank of America Yatırım Bank AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Banu Başar yer alıyor.
Akfen Holding - 04.03.2021
Güçlü Türkiye'nin Güçlü Kadınları Zirvesi
"Kadın erkek konusunda eşitsizlik olmadığını düşünmeye başladım" Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp da kadın erkek konusunda eşitsizlik olmadığını düşünmeye başladığını belirterek, "Ne kadar eşitsizlik olduğunu söyleyip bu iddia ortaya koyarsak konunun bu tarafa eğileceğini düşünüyorum.
Akfen Holding - 08.12.2020
EBRD Gayrimenkul ve Turizm Ekibi: Türkiye, çok cazip gayrimenkul pazarına sahip
Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp, tüm sıkıntılı süreçlerde bile yabancı yatırımcılarla iletişimin koparılmaması gerektiğini belirterek, "Onlarla her zaman iş birliği yapacakmış gibi hareket etmek ve buna hazır olmak gerekiyor.
Akfen Holding - 04.09.2020
TBMM Başkanı Şentop'tan esprili "Tekirdağ Şehir Hastanesi" paylaşımı
TBMM Başkanı Şentop'a ziyaretinde Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın ve protokol üyeleri eşlik etti.
Akfen Holding - 04.09.2020
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Şehir Hastanesi'ni ziyaret etti
Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın ve Akfen İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selim Akın'ın eşlik ettiği Mustafa Şentop, hastane hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Akfen Holding - 13.08.2020
Bodrum Loft, sanatseverleri bir araya getirdi
Akfen Holding'den yapılan açıklamaya göre, Bodrum'un en yeni turizm tesisi olarak bu yaz tatilcileri ağırlamaya başlayan Bodrum Loft'ta, modern mimari ile sanat, aynı çatı altında bir araya geldi.
Akfen Holding - 09.08.2020
Akfen Holding, Bodrum Loft'ta sanatseverleri buluşturacak
Bodrum'un yeni turizm tesisi olarak bu yaz tatilcileri ağırlamaya başlayan Bodrum Loft, sonsuz mavilik ve zeytin ağaçlarının eşlik ettiği modern mimarisiyle sanatı aynı çatı altında buluşturuyor.
Akfen Holding - 14.04.2020
Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'ndan haber ve yorumlara ilişkin açıklama
Akfen Holding şirketlerinden Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), uluslararası zincir otel işletmecisi olan Accor Grubu, Akfen GYO'nun Türkiye'de sahip olduğu 15 mülkü otel olarak işletmek üzere kiraladığını bildirdi.
Akfen Holding - 04.03.2020
"Uludağ Ekonomi Zirvesi" 20-21 Mart'ta gerçekleştirilecek
9. Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde, Koç Enerji Grubu Başkanı Yağız Eyüboğlu, Zorlu Enerji Grubu CEO'su Sinan Ak, SOCAR Türkiye Doğalgaz Yatırım Başkanı Gunter Seymus, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, TAV CEO'su Sani Şener, Limak Holding ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Türk Telekom CEO'su Ümit Önal, Eczacıbaşı Holding CEO'su Atalay Gümrah, Migros Ticaret AŞ İcra Başkanı Özgür Tort, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Vodafone Avrupa Başkanı Serpil Timuray, Şişecam Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Kirman, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur, Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin gibi isimler, iş dünyasındaki yenilikleri ve beklentileri anlatacak.
Akfen Holding - 24.02.2020
TİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji'nin "Hijyen Sağlıktır" projesine ödül
Akfen Holding tarafından kurulan Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) koordinatörlüğünde Akfen Yenilenebilir Enerji şirketinin elektrik üretim santrali yatırımlarının bulunduğu Türkiye'nin birçok ilindeki kırsal bölgelerde gerçekleştirilen "Hijyen Sağlıktır" projesi,...
Akfen Holding - 07.02.2020
Akfen Holding 150 milyon TL'lik tahvil ihracı yaptı
Akfen Holding'in 100 milyon TL'lik tahvil ihracı yatırımcıların yoğun talebiyle karşılaşınca 150 milyon TL'lik satışla sonuçlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akfen Holding Haberleri | Akfen Holding Haber - Haberler - Akfen Holding haberleri, son dakika akfen holding haber ve gelişmeleri burada. Akfen İnşaat, Hasan Akın Anadolu Lisesini tamamlayarak hizmete sundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 22:11:09. #1.14#

title