ABDÜLHAMİT GÜL HABERLERİ

Abdülhamit Gül haber, Abdülhamit Gül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdülhamit Gül

Abdülhamit Gül

Doğum Yeri Gaziantep / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Abdülhamit Gül Kimdir ?

Abdülhamit Gül 1977 yılında Gaziantep’in Nizip ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini Cumhuriyet İlkokulu’nda, lise eğitimini ise Nizip ve Oğuzeli İmam Hatip Liselerinde tamamlayarak Yükseköğrenimi için Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne gitti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Abdülhamit Gül - Bugün
Adalet Bakanı Gül, İnsan Hakları Eylem Planı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İnsan Hakları Eylem Planı'nın hazırlanmasına öncülük eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve planda emeği geçenlere teşekkür etti.
Abdülhamit Gül - 28.02.2021
Son dakika! Adalet Bakanı Gül, 28 Şubat paylaşımında, Türkiye'nin bir daha darbe utancı yaşamayacağını vurguladı
Son dakika haberi: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 28 Şubat sürecine ilişkin paylaşımında, Türkiye'nin, bir daha darbe utancı yaşamayacağını belirtti.
Abdülhamit Gül - 24.02.2021
Adalet Bakanı Gül, AK Parti Hatay 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (1)
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına yeni ve sivil bir anayasayla gireceğiz inşallah." dedi.
Abdülhamit Gül - 22.02.2021
Son dakika haberi... Adalet Bakanı Gül, 13 bin 202 yeni personel alımı yapılacağını açıkladı
Son dakika gelişmesine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, çeşitli kadrolarda görevlendirilmek üzere 13 bin 202 yeni personel alımı yapılacağını bildirdi.
Abdülhamit Gül - 22.02.2021
Son dakika haberleri... Adalet Bakanı Gül: "İnfaz koruma memuru, mübaşir, zabıt katibi, psikolog gibi çeşitli kadrolara 13 bin 202 yeni personel alıyoruz."
Son dakika gündem haberi: Adalet Bakanı Gül: "İnfaz koruma memuru, mübaşir, zabıt katibi, psikolog gibi çeşitli kadrolara 13 bin 202 yeni personel alıyoruz.
Abdülhamit Gül - 22.02.2021
Son dakika haber! Adalet Bakanı Gül'den, AK Parti Grup Başkanvekili Zengin hakkındaki paylaşıma tepki Açıklaması
Son dakika gündem haberi... Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin hakkındaki paylaşımı kınadı.
Abdülhamit Gül - 22.02.2021
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, bir sosyal paylaşım sitesinde AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e ilişkin sözleri nedeniyle Mert Yaşar isimli...
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, bir sosyal paylaşım sitesinde AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e ilişkin sözleri nedeniyle Mert Yaşar isimli kullanıcı hakkında soruşturma başlattı.
Abdülhamit Gül - 21.02.2021
Son dakika: Muhammed Emin Saraç son yolculuğuna uğurlandı
Son dakika habere göre YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ın babası, Hadis alimi Muhammed Emin Saraç için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Abdülhamit Gül - 19.02.2021
Adalet Bakanı Gül, Sakarya'da Bölge Değerlendirme Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, en iyi kanun da yapılsa son tahlilde asıl olanın iyi uygulamalar olduğunu belirterek "Bu çerçevede yorum, hukukun temel kaynakları arasındadır.
Abdülhamit Gül - 19.02.2021
Adalet Bakanı Gül'den "Gara" ve "yeni anayasa" açıklaması Açıklaması
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde 13 Türk vatandaşının şehit edilmesine ilişkin, "Bu menfur olay, bölücü, hain terör örgütü PKK'nın insanlık dışı ve kirli yüzünü bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir.
Abdülhamit Gül - 13.02.2021
Son dakika... Adalet Bakanı Gül, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Son dakika haberleri: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Yargının ideolojisi olmaz, yargının tek bir ideolojisi vardır o da adalettir.
Abdülhamit Gül - 13.02.2021
Adalet Bakanı Gül, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Türkiye'de her kesimin "Bu, benim anayasam", "Evet, benim ruhum var" diyebileceği bir anayasayı yapmanın birinci görevleri olduğunu söyledi.
Abdülhamit Gül - 12.02.2021
Son dakika haberi... Adalet Bakanı Gül: "(Yeni anayasa) Bu anayasayı milletimizle beraber yapacağız. Meclis'ten ne çıkarsa çıksın milletimizin onayına sunacağız."
Son dakika haberler... Adalet Bakanı Gül: "(Yeni anayasa) Bu anayasayı milletimizle beraber yapacağız. Meclis'ten ne çıkarsa çıksın milletimizin onayına sunacağız."
Abdülhamit Gül - 12.02.2021
Son dakika haber | Adalet Bakanı Gül: "Türkiye'de her kesimin 'bu benim anayasam', 'evet benim ruhum var' diyebileceği anayasayı yapmak bizim birinci görevimiz."
Son dakika haberi... Adalet Bakanı Gül: "Türkiye'de her kesimin 'bu benim anayasam', 'evet benim ruhum var' diyebileceği anayasayı yapmak bizim birinci görevimiz."
Abdülhamit Gül - 08.02.2021
Adalet Bakanı Gül, Antep'e "Gazi" unvanı verilişinin 100. yılı dolayısıyla düzenlenen programda konuştu Açıklaması
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Bugün 1921 Anayasası'nın ruhuyla, yine cumhuriyetimiz ikinci yüzyılına girerken yeni bir toplumsal sözleşmeyi, yine Gazi Meclis'imizin, milletimizin iradesiyle yeni Anayasa ile taçlanacağına olan inancımız tamdır.
Abdülhamit Gül - 08.02.2021
Son Dakika | Adalet Bakanı Gül: "Bugün 1921 Anayasasının ruhuyla, yine cumhuriyetimiz ikinci yüzyılına girerken yeni bir toplumsal sözleşmeyi yine Gazi...
Gelen son dakika haberlerine göre Adalet Bakanı Gül: "Bugün 1921 Anayasasının ruhuyla, yine cumhuriyetimiz ikinci yüzyılına girerken yeni bir toplumsal sözleşmeyi yine Gazi Meclisimizin iradesiyle, milletimizin iradesiyle yeni anayasayla taçlanacağına olan inancımız tamdır.
Abdülhamit Gül - 07.02.2021
Son dakika haber... Adalet Bakanı Gül'den "7 Şubat MİT kumpası"na ilişkin açıklama Açıklaması
Son dakika haberlerine göre Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 7 Şubat 2012'deki "MİT kumpası"na ilişkin, "Ülkemize, milletimize, milli iradeye tuzak kurmaya kalkışan her kim olursa olsun, Türk yargısı milletimiz adına hesap sormaya devam edecektir.
Abdülhamit Gül - 07.02.2021
Son dakika haberleri | Adalet Bakanı Gül, Gaziantep'e "Gazilik" unvanı verilişinin 100. yıl dönümünü kutladı
Son dakika haberler: Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gaziantep'e "Gazilik" unvanı verilişinin 100. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Abdülhamit Gül - 05.02.2021
Son dakika haber | Türk-İş yönetimi Adalet Bakanı Gül'e çalışma yaşamının hukuksal sorunlarını iletti
Son dakika haberi... Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve Genel Sekreteri Pevrul Kavlak, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'e çalışma yaşamının hukuksal sorunlarını iletti.
Abdülhamit Gül - 03.02.2021
Son dakika haberi... Adalet Bakanı Gül: "Bu ülkede darbe anayasalarının tortularını milletimizle ortadan kaldıracağız. Yeni ve sivil bir anayasayı milletimizle yapacağız."
Son dakika gündem haberi... Adalet Bakanı Gül: "Bu ülkede darbe anayasalarının tortularını milletimizle ortadan kaldıracağız. Yeni ve sivil bir anayasayı milletimizle yapacağız."
Abdülhamit Gül - 02.02.2021
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in yaşadığı olaydan sonra kendisine, "Bizim kulübe hoş geldin." dediğini hatırlatan Soylu, şunları ifade etti: "Hangi kulübe ne şekilde hoş gelmişiz beş gitmişiz. Bir bak bakalım size günde kaç hakaret geliyor, ayda kaç hakaret geliyor, bana günde kaç kişi hakaret ediyor? Kaç kişinin ayağına basmışsınız hayatınız boyunca. Ben sabahtan itibaren hırsızın, uğursuzun, arsızın, dolandırıcının, terör örgütünün, bu milletin kanına girmek isteyen kim varsa hepsinin ayağına basıyorum. Elbette ki düşmanım daha fazla olacak. Buna hayır demem ama bunun önünün alınması gerekir. Bunu da dillendiriyorum. İçişleri Bakanı olarak 'Aman bakan olayım da bütün küfürleri üzerime alayım.' diye bir şey söz konusu değil. Bunu durdurmak için bir kanuna ihtiyaç var. Ben bunun mağduruyum. Arkadaşlarıma da bunu söylüyorum. 'Sosyal medya mahkemelerinden yorulduk.' söyleminin sahibi benim. Özgürlükle adaleti ve hakkaniyeti karşı karşıya getirenler insanlığa haksızlık yaparlar." İçişleri Bakanı Soylu, "Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile aranızda bir anlaşmazlık var mı?" sorusuna, "Niye bir anlaşmazlığımız olsun? Hepimiz dönem dönem sıkıntılı zamanlar geçiyoruz.
Abdülhamit Gül - 02.02.2021
1 Şubat 2021 Haberleri
1 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Abdülhamit Gül - 01.02.2021
Son dakika haber! Bakan Gül: Yeni anayasa vurgusu heyecan verici bir müjdedir
Son dakika haber... Bakan Gül: Yeni anayasa vurgusu heyecan verici bir müjdedirADALET Bakanı Abdülhamit Gül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın anayasa değişikliği açıklamasıyla ilgili, "Sayın Cumhurbaşkanımızın yeni anayasa vurgusu hepimiz için heyecan verici bir müjdedir" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Abdülhamit Gül Haberleri | Abdülhamit Gül Kimdir - Haberler - Abdülhamit Gül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdülhamit Gül kimdir, hayatı ve biyografisi. Adalet Bakanı Gül, İnsan Hakları Eylem Planı için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür e
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 18:19:28. #1.16#
title