Yörsan Haberleri

Yörsan haber, Yörsan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yörsan 9.7.2020
Yörsan'ın iflası kabul edildi
Gıda üzerine faaliyet gösteren ve geçen yıl kayyum atanan Yörsan firmasının iflas talebi kabul edildi.
Yörsan: Yörsan'a kayyum atandıYörsan 20.12.2019
Yörsan: Yörsan'a kayyum atandıYörsan 20.12.2019
Yörsan 16.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, Türkiye'nin ilk beyaz peynir fabrikasının Yörsan tarafından Balıkesir'de açıldığını ancak 4 yıl önce satışı yapılan tesisin kapanma aşamasında olduğunu söyledi.
Yörsan 4.5.2016
Brisa'da Görev Değişikliği
Pepsi – Lipton JV sürecini Danışman Müdür olarak yürüten Korel, Haziran 2007 yılında Pepsi Bottling Group Pazarlama Müdürlüğü'ne atandı. 2009-2014 yıllarında Danone'da Ticari Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü, Modern Kanal ve Evdışı Ürünler Satış Müdürü, Kafkaslar Bölgesi Ülke Müdürü görevlerini yürüten Korel, Brisa'ya katılmadan önce Nisan 2014 – Nisan 2016 döneminde The Abraaj Group – Yörsan'da sırasıyla Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı, Vekaleten Genel Müdür ve Ticari Genel Müdür Yardımcısı görevlerinde bulundu.
Yörsan 26.4.2016
Yörük: "Rotayı Kentsel Dönüşüme Çevirdik"
Yörsan ve Yöryapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Teoman Yörük, Türkiye'de özellikle 1960 yılından itibaren ağırlıklı olarak köylerde yaşayan nüfusun büyük kısmı, hızlı sanayileşme ve ekonomik gelişmelerle birlikte şehirlerde yaşar hale geldiğini söyledi.
Yörsan 2.7.2015
Yör Group İnşaat Projelerine 1 Milyar Dolar Bütçe Ayırdı!
Yörsan'ın Kurucusu Şerafettin YÖRÜK: The Abraaj Group, Yörsan'ı satın almadı ortak oldu!
Yörsan 18.6.2015
Türkiye'nin İlk 500 Firması Arasında Balıkesir'den 26 Tane Bulunuyor
İSO 500 listesine bu sene Balıkesir'den giren firmalar şunlar: Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş., Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş., Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş., Enerjisa Enerji Üretim A.Ş., Assan Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş., Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş., Sarten Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş., Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş., Limak Batı Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., Yudum Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Yörsan Gıda Mamülleri Sanayi ve Ticaret A.
Yörsan 11.5.2015
Şerafettin Yörük: Konut Satmak Gittikçe Zorlaşıyor!
50 yıldır Türkiye'ye en lezzetli süt, yoğurt ve peynir ürünlerini Yörsan markası ile sunan YÖRÜK Ailesi, Türkiye'nin en kaliteli ve markalı projelerini üretmek üzere "Yöryapı" adıyla inşaat sektörüne girdi.
Yörsan 25.4.2015
Yörsan'ın Kurucu Ortağı Yörük Ailesi, İnşaat Sektörüne Girdi!
YÖRÜK Ailesi, sahibi olduğu Türkiye' nin en büyük süt Ürünleri firması Yörsan'a Dubai' li Abraaj Capital' i ortak aldıktan sonra "YÖRYAPI" adıyla inşaat sektörüne girdi.
Yörsan 22.4.2015
Peynir Aşkının Hiyakesi
Peynir sever iki ortak ' 7 Bölge, 7 Lezzet' diyerek 'İncirliSaraphanesi'nde, Yörsan'la yaptığı işbirligi sonucunda tadımlık atölyesinde bir etkinlik düzenledi.
Yörsan 17.2.2015
Harvard Business School Öğrencilerinden Yörsan Çıkarması
Geleneksellikten ödün vermeyen ve yöresel tatlardan vazgeçemeyenler için ürettiği ürünleri tüketicileriyle buluşturan Yörsan, Harvard Business School ile uluslararası bir projeye imza attı.
Yörsan 9.9.2014
YÖRSAN ve Effect Halkla İlişkiler Birlikte Çalışacak
Burson-Marsteller'ın Türkiye temsilciliğini yürüten Effect Halkla İlişkiler ile Türkiye'de süt ürünleri pazarında önemli bir paya sahip olan Yörsan, birlikte çalışma kararı aldı.
Yörsan 26.6.2014
Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında Balıkesir'den 26 Firma Bulunuyor
İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu-2013 listesinde, Balıkesir'den 26 firma yer aldı. Balıkesir Sanayi Odası (BSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur, bundan memnuniyet duyduğunu belirterek, firmalara Türkiye ve ilin ekonomisine sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür etti ve başarılarının devamını diledi. Listeye Balıkesir'den giren firmalar: Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş., Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş., Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş., Enerjisa Enerji Üretim A.Ş., Akçansa Çimento San. ve Tic. A.Ş., Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş., Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş., Yudum Gıda San. ve Tic. A.Ş., Sofra Yemek Üretim ve Hizmet A.Ş., Tiryaki Agro Gıda San. ve Tic. A.Ş., Esan Eczacıbaşı Endüstriyel Hammaddeler San. ve Tic. A.Ş., Limak Batı Çimento San. ve Tic. A.Ş., Balıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş., Doğa Organik Gıda ve Tarım Ür. Ürt. ve Tic. İth. İhr. A.Ş., Yörsan Gıda Mamülleri San.
Yörsan: Moova, Üretimi DurdurduYörsan 19.5.2014
Yörsan 18.4.2014
Şahin Sucukları Arap Ortağıyla Süt İşine de Girecek
Yıldız, gazetecilerin, "Gıda sektöründe Yörsan ve Namlı'dan sonra Şahin Sucukları'nın da birkaç yüz milyon dolarlık yabancı sermaye ortaklığı teklifi aldığı söyleniyor.
12
Şu an buradasınız: Yörsan Haberleri | Yörsan Haber - Haberler - Yörsan haberleri, son dakika yörsan haber ve gelişmeleri burada. Yörsan'ın iflası kabul edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 23:27:47. #1.15#
title