Pülümür Çayı Haberleri

Pülümür Çayı haber, Pülümür Çayı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pülümür Çayı - 24.11.2020
Şehit öğretmenler unutulmuyor
Teröristlerce katledilen Necmettin öğretmenin naaşı, 12 Temmuz 2017'de Tunceli'deki Pülümür Çayı'nda bulundu.
Pülümür Çayı - 23.11.2020
Son dakika haberi: Bakan Soylu, şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ı unutmadı
Bakan Soylu'nun Twitter hesabında fotoğrafını paylaştığı Yılmaz, 16 Haziran 2017'de görev yaptığı Şanlıurfa Siverek'ten yaz tatili için memleketi Gümüşhane'ye giderken terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırılarak şehit edilmiş, cansız bedeni 12 Temmuz 2017'de Pülümür Çayı'nda bulunmuştu.
Pülümür Çayı - 27.10.2020
"Raftingin kardelenleri" şampiyonluk için Munzur Çayı'nın hırçın sularında kürek çekiyor
Devletin yaptığı yatırımlarla yöredeki çocukları ve gençleri rafting sporu ile tanıştığını ifade eden Canpolat, şöyle konuştu: "İlimizin doğasına en uygun ve en iyi spor dallarından birinin rafting olduğunu belirtebilirim. Pülümür Çayı ve Munzur Çayı'nın birleştiği noktadan sonra Uzun Çayır Baraj Gölü'ne kadar ulaşan alanda su sporlarıyla ilgili birçok faaliyet yapılabiliyor.
Pülümür Çayı - 14.08.2020
Son dakika haberi! Terör örgütü PKK, hain saldırılarıyla 36 yıldır kan döküyor
Tunceli'de 12 Temmuz 2017'de Pülümür Çayı'nın kenarında bulunan erkek cesedinin DNA incelemesi sonucu Yılmaz'a ait olduğu belirlendi.
Pülümür Çayı - 05.07.2020
Haftanın tarihine bakış
2017- Şanlıurfa'nın Siverek ilçesine bağlı Çiftçibaşı köyünden yaz tatili için memleketi Gümüşhane'ye giderken terör örgütü PKK tarafından kaçırılan sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz'ın cansız bedeni Pülümür Çayı kenarında bulundu.
Pülümür Çayı - 18.06.2020
Köşeye sıkışan terör örgütü PKK, sivilleri hedef almaya devam ediyor
Eğitimcileri hedef alan saldırılar Batman'ın Kozluk ilçesinde 9 Haziran 2017'de dönemin Belediye Başkanı Veysi Işık'ın aracına yönelik PKK'lı teröristlerce düzenlenen silahlı saldırıda karne dağıtım töreninin ardından evine giden müzik öğretmeni 22 yaşındaki Şenay Aybüke Yalçın ağır yaralandı. Yalçın, kaldırıldığı hastanede şehit oldu. Teröristler, 16 Haziran 2017'de sınıf öğretmeni olarak görev yaptığı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesine bağlı Çiftçibaşı köyünden memleketi Gümüşhane'ye giden Necmettin Yılmaz'ı otomobilini kurşunladıktan sonra kaçırdı. Tunceli'de 12 Temmuz 2017'de Pülümür Çayı'nın kenarında bulunan cesedin, DNA incelemesi sonucu Yılmaz'a ait olduğu belirlendi.
Pülümür Çayı - 09.06.2020
Terör örgütü PKK yine sivilleri hedef aldı
Mardin'in Kızıltepe ilçesinde 12 Eylül 2015'te terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması mensuplarınca poşet içinde bir evin damına bırakılan patlayıcının ellerinde infilak etmesi sonucu 2 çocuk ağır yaralandı. Kızıltepe Devlet Hastanesine kaldırılan çocuklardan Tahsin Uray (9), müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Anne karnındaki bebeğin canına kastettiler Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde 13 Ocak 2016'da İlçe Emniyet Amirliği ve lojmanına teröristlerce bomba yüklü araçla gerçekleştirilen, bir polis memurunun şehit olduğu, biri 5 aylık bebek biri 4 ve diğeri 12 yaşında 3'ü çocuk 6 kişinin öldüğü saldırıda 39 kişi yaralandı. Kızılay Güvenpark yakınlarında 13 Mart 2016'da PKK'lı teröristlerce düzenlenen, 36 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırıda yaralananlar arasında bulunan 6 aylık hamile Songül Yılmaz'ın karnındaki bebek, terör saldırılarının en küçük kurbanlarından oldu. Diyarbakır'ın merkez Sur ilçesinde 10 Ağustos 2016'da polis servis aracına PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda anne, 2 kızı ve 2 torunu hayatını kaybetti, 5'i polis 12 kişi yaralandı. Eli kanlı örgüt, kaymakamı şehit etti Mardin'deki Derik Kaymakamlığında 10 Kasım 2016'da PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırıda, İçişleri Bakanlığınca belediye başkan vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk şehit düştü. 36 çocuğu yetim bırakan Dürümlü katliamı Bingöl'ün Genç ilçesinde gasbettikten sonra 15 ton patlayıcı yükledikleri kamyonu 12 Mayıs 2017 gecesi Yenişehir ilçesi Tanışık Mahallesi'ne getiren teröristler ile durumlarından şüphelenen köylüler arasında münakaşa yaşandı. Vatandaşların, köylerine almak istememesi üzerine kamyonla Dürümlü'ye harekete geçen ve köylülerce takibe alındıklarını fark eden teröristler, patlayıcı yüklü kamyonu mezra girişinde infilak ettirdi. Patlamada 16 kişi yaşamını yitirdi, 23 kişi yaralandı. Patlamanın şiddeti kentin birçok ilçesinde hissedildi, olay yerinde 20 metre genişliğinde ve 4 metre derinliğinde çukur oluştu. Terör örgütü PKK'nın gerçekleştirdiği saldırı 36 çocuğun yetim, 8 kadının da dul kalmasına neden oldu. Eğitimcileri hedef alan saldırılar Batman'ın Kozluk ilçesinde 9 Haziran 2017'de dönemin Belediye Başkanı Veysi Işık'ın aracına yönelik PKK'lı teröristlerce düzenlenen silahlı saldırıda karne dağıtım töreninin ardından evine giden müzik öğretmeni 22 yaşındaki Şenay Aybüke Yalçın ağır yaralandı. Yalçın, kaldırıldığı Kozluk Devlet Hastanesinde şehit oldu. Teröristler, 16 Haziran 2017 günü de sınıf öğretmeni olarak görev yaptığı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesine bağlı Çiftçibaşı köyünden memleketi Gümüşhane'ye giden Necmettin Yılmaz'ı otomobilini kurşunladıktan sonra kaçırdı. Tunceli'de 12 Temmuz 2017'de Pülümür Çayı'nın kenarında bulunan erkek cesedinin DNA incelemesi sonucu Yılmaz'a ait olduğu belirlendi.
Pülümür Çayı - 19.02.2020
Şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ın adı görev yaptığı okuldaki kütüphaneye verildi
Öğretmen Necmettin Yılmaz, görev yaptığı Şanlıurfa'dan 16 Haziran 2017'de yaz tatilini geçirmek için memleketi Gümüşhane'ye dönerken, PKK'lı teröristlerce Tunceli'de kaçırılmıştı. Necmettin öğretmenin naaşı, 12 Temmuz 2017'de Tunceli'deki Pülümür Çayı'nda bulunmuştu.
Pülümür Çayı - 23.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Görüntü Dökümü: -Şüphelilerin adliyeye getirilmesi -Eskişehir Adliyesi -Ele geçirilen uyuşturucu fotoğrafı Haber-Kamera: Hakan TÜRKTAN/ESKİŞEHİR, ============================================ Balıkların çayda elektrik verilerek telef edilmesine soruşturma    TUNCELİ'deki Pülümür Çayı'nda kaçak avcıların jeneratör ile suya elektrik vermesi sonucu binlerce balığın telef olmasıyla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nce soruşturma başlatıldı.
Pülümür Çayı - 23.12.2019
Tunceli'deki balık ölümlerine ilişkin soruşturma başlatıldı
Tunceli İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Kaya, Pülümür Çayı'nda çok sayıda balığın ölmesine ilişkin soruşturma başlatıldığını bildirdi.
Pülümür Çayı - 21.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
Soruşturma kapsamında 9 kişinin arandığı belirtildi.  Görüntü Dökümü ----------- Operasyonun drone görüntüleri Operasyondan aktüel görüntüler HABER: Çağlar ÖZTÜRK/ADANA, ======================== Çayda elektrik şokuyla balıklar telef oldu TUNCELİ'deki Pülümür Çayı'nda kaçak avcıların jeneratör ile suya elektrik vermesi sonucu binlerce balık telef oldu.
Pülümür Çayı - 21.11.2019
"Tunceli'de Spor ve Spor Turizmi'nin Gelişmesi" konferansı yapıldı
Tunceli'nin 2018 yılında Türkiye Rafting Şampiyonası, Türkiye Yamaç Paraşütü ve Akrobasi Şampiyonası, Türkiye Su Jeti ve Flyboard Şampiyonası, bu yıl da 20 ülkenin katılımıyla Dünya Rafting Şampiyonası'na başarıyla ev sahipliği yaparak su sporlarında potansiyelini herkese kabul ettirdiğini vurgulayan Sonel, şöyle devam etti: "Bir vakitten sonra akşam dışarıya çıkılmayan Tunceli'den, gece 12, 1'lere kadar eşiyle nişanlısıyla çocuğuyla çok rahat bir şekilde sokaklarında gezilen Tunceli'ye dönüldü. Munzur Çayı kıyısında olmak üzere Pülümür Çayı'nda Ege ve Akdeniz'i aratmayan sahilleri, sportif faaliyetleri, adeta bir tatil şehir hüviyetine kavuştu.
Pülümür Çayı - 25.10.2019
"Tunceli, doğa ve su sporlarında marka"
Su sporlarının vazgeçilmez adresi oldu Tunceli Valisi Tuncay Sonel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tunceli'de terörle mücadele başarılı sonuçların alınmasıyla beraber kentin, huzur, spor, kültür ve doğa sporlarıyla anılır hale geldiğini söyledi. Kentteki turizm çalışmalarına yönelik bilgiler veren Sonel, şöyle devam etti: "İnanın şimdi huzur şehri olunca binlerce vatandaşımız yurt içinden ve yurt dışından Tunceli'nin muhteşem doğasını görmeye geliyor. Munzur ve Pülümür Çayı kıyıları hakikaten çok kötü durumdaydı.
Pülümür Çayı - 15.10.2019
Şehit öğretmen Necmettin Yılmaz'ın öğrencilerine ziyaret
Necmettin öğretmenin naaşı, 12 Temmuz 2017'de Tunceli'deki Pülümür Çayı'nda bulunmuştu.
Pülümür Çayı - 02.10.2019
Domuz sürüsü pülümür çayı'nı yüzerek geçti
TUNCELİ'deki domuz sürüsü, Pülümür Çayı'nı yüzerek geçti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pülümür Çayı Haberleri | Pülümür Çayı Haber - Haberler - Pülümür Çayı haberleri, son dakika pülümür çayı haber ve gelişmeleri burada. Tunceli'de suya elektrik verildi, çok sayıda balık telef oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 17:14:24. #1.16#
title