Odunpazarı Belediyesi Haberleri

Odunpazarı Belediyesi haber, Odunpazarı Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Odunpazarı Belediyesi - 13.10.2021
Odunpazarı Belediyesi Sağlık Çalışanlarına Saygı Parkına ağaçlar dikildi
Odunpazarı Belediyesi, pandemi döneminde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının adını yaşatmak ve vefa borcunu ödemek için Vadişehir Mahallesi'ne, Sağlık Çalışanlarına Saygı Parkı yapıyor.
Odunpazarı Belediyesi - 12.10.2021
Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu Başkan Kurt'u ziyaret etti
Kurumlar arası işbirliğinin önemine değinilen ziyarette, Başkan Kurt Ömer Ulu'ya Odunpazarı Belediyesi tarafından hazırlanan "Odunpazarı'nda Kırsal Yaşam" adlı kitabı hediye etti.
Odunpazarı Belediyesi - 11.10.2021
Zabıtanın tecavüz iddiası olayında yeni gelişme
Eskişehir'de Odunpazarı Belediyesine ait zabıta aracında bir kadına cinsel saldırıda bulundukları iddia edilen iki personelin açığa alındığı bildirildi.
Odunpazarı Belediyesi - 21.09.2021
Odunpazarı'ndan ağız ve diş sağlığı taraması
"Halk için Halk Merkezleri" sloganı ile çalışmalarını yürüten Odunpazarı Belediyesi, halk merkezlerinde çocuklara yönelik olarak ağız ve diş sağlığı taraması gerçekleştiriyor.
Odunpazarı Belediyesi - 16.09.2021
Teknokent yöneticileri Başkan Kurt'u ziyaret etti
Başkan Kurt'un makamında gerçekleşen ziyarette Telçeken, Teknopark'ın faaliyetleri hakkında Başkan Kurt'a bilgi verdi. Telçeken, Eskişehir'deki Teknopark ile ülke sanayisinin uluslararası alanda rekabet edebilir olması ve ihracata yönelik bir yapıya kavuşturulması için teknolojik bilgi üretmek ve üretimde verimliği arttırmayı amaçladıklarını ifade etti. Mavi Prizma A.Ş. sahibi Beyhan Özdemir de Avrupa Birliği 9. Çerçeve Programı olan Ufuk Avrupa hakkında Başkan Kurt'a bilgi verdi. Ufuk Avrupa Programı'na yönelik geliştirecekleri proje için Başkan Kurt'tan destek isteyen Özdemir, Odunpazarı Belediyesi ile işbirliği içinde olmak istediklerini söyledi.
Odunpazarı Belediyesi - 03.09.2021
Tarihi meydanda coşkulu kutlama
Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir'in kurtuluşunu Odunpazarı Meydanı'nda düzenlenen etkinlikle kutladı.
Odunpazarı Belediyesi - 02.08.2021
Rusya Federasyonu Müsteşarı Ataol Behramoğlu kitaplığına hayran kaldı
Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçiliği Müsteşarı Doç. Dr. Aleksandr Sotniçenko, Ataol Behramoğlu Kitaplığını gezdi. Gördükleri karşısında adeta büyülenen Sotniçenko, Rus Dili konusunda Odunpazarı Belediyesi'ne desteğe hazır olduklarını kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Odunpazarı Belediyesi Haberleri | Odunpazarı Belediyesi Haber - Haberler - Odunpazarı Belediyesi haberleri, son dakika odunpazarı belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Odunpazarı'nda müzelerin açılış saatleri değişti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 08:10:17. #1.15#

title