Mustafa Uslu Haberleri

Mustafa Uslu haber, Mustafa Uslu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Uslu - 08.05.2021
Sanat dünyasından, İsrail'in Kudüs'te Filistinlilere yönelik saldırılarına tepki devam ediyor
Yapımcı Mustafa Uslu, sosyal medya hesabından takipçilerine, "Şu mübarek Kadir Gecesi din, dil, renk, ırk ayrımı yapmadan hiçbir insanın zulüm görmediği, özgürce yaşayabildiği, bir dünya için sessiz kalma.
Mustafa Uslu - 08.05.2021
Şanlıurfa, Adıyaman ve Malatya'da, İsrail'in Mescid-i Aksa saldırısına tepki gösterildi
Her zaman mazlum Filistin'in yanında olduklarını belirten Özcan, şöyle devam etti: "İsrail'in ramazanda yaptığı bu saldırı sadece oradaki kardeşlerimize değil tüm İslam dünyasına ve insanlığa yapılmıştır. Mübarek ramazanda ibadet eden masumları hedef alması insanlık dışı bir olay. Müslümanların mabedine yapılan saygısızlık asla kabul edilemez. İsrail'in yaptığı akıl almaz bir zulümdür. İsrail terör devleti, Filistin topraklarında insanlık ve savaş suçu işlemektedir. Artık bu alçakça saldırılarına son vermelidir." Adıyaman Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu da açıklamasında, yaşananların insanlık dışı olduğunu vurguladı.
Mustafa Uslu - 04.05.2021
İstanbul Akademi, İstiklal Marşı'nın kabulünün 100. yılında "Mehmet Akif" özel sayısını yayımladı
Aziz Erdoğan'ın Asım'ın neslini anlattığı, Mustafa Uçurum'un İstiklal Marşı coşkusunu dillendirdiği, Mustafa Uslu'nun Akif'in güzel ahlakına vurgu yaptığı yazıları ile Yusuf Dursun, Hüseyin Akın, İsmail Zorba, İhsan Ayal, Ahmet Pak, Ali Oktay Özbayrak, Gökalp İbaç, Cumali Sever'in denemeleri, Mehmet Akif'in farklı yönlerine ışık tutuyor.
Mustafa Uslu - 19.04.2021
TRT, Dr. Sadık Ahmet'in hayatını beyaz perdeye taşıyacak
TRT ve gişe rekortmeni "Ayla", "Müslüm" ile "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" gibi başarılı yapımlara imza atan Mustafa Uslu tarafından hazırlanan filmin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu, görüntü yönetmenliğini Jean Paul Seresin yapacak.
Mustafa Uslu - 08.04.2021
Ünye'de "Bir alışverişle çok şey fark eder" kampanyasına destek çağrısı
Küçük işletmelerin, KOBİ'lerin, ülke ekonomisinin bel kemiği, istihdamın can damarları olduğunu belirten Akar, şunları kaydetti: "Dolayısıyla bu canlanma esnasında da tüketiciler olarak küçük işletmelere destek olmamız, ekonominin daha hızlı toparlanmasını, küçük işletmelerin faaliyetlerine kaldıkları yerden devam etmelerini, tedarik ve değer zincirlerinin de tekrar sağlıklı bir şekilde işlemesini sağlayacak. Bu kapsamda 'Bir alışverişle çok şey fark eder' kampanyasına başlıyoruz. Bu kampanya ile tüketicilerin yaptıkları alışverişle küçük işletmelere destek olabileceklerini vurgulamak, yapılacak bir alışverişin küçük işletmeler nezdinde çok önemli olduğunu ifade etmek istiyoruz." Toplantıya, Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu da katıldı.
Mustafa Uslu - 04.02.2021
Kayseri'de kilometrekareye düşen kişi sayısı 83 olarak belirlendi
TÜİK Kayseri Bölge Müdürü Mustafa Uslu, Kayseri'de kilometrekareye 83 kişinin düştüğünü belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Uslu Haberleri | Mustafa Uslu Kimdir - Haberler - Mustafa Uslu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Uslu kimdir, hayatı ve biyografisi. Müsilajın deniz altındaki tahribatı böyle görüntülendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 02:22:16. #1.14#

title