Mehmet Çevik Haberleri

Mehmet Çevik haber, Mehmet Çevik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Çevik - 06.03.2020
"UDEF 13. Uluslararası Öğrenci Buluşması" İzmir'de başladı
İzmir Uluslararası Misafir Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Çevik, programı bu sene yaşanan olaylar nedeniyle sade tuttuklarını belirterek, "Katılımı olan herkese teşekkür ediyorum.
Mehmet Çevik - 05.03.2020
Bu hafta 9 film vizyona girecek
Mehmet Çevik, Wilma Elles, Hakan Devrim Göztepe, Tarık Bayrak ve Devrim Yakut'un başrollerinde oynadığı filmi Hüseyin Özden ve M.
Mehmet Çevik - 04.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Yapımcılığını Kadriye Özden'in üstlendiği, Almanya, İskoçya, Rusya, Belçika ve Özbekistan'dan da oyuncuların yer aldığı 'Mendilim Kekik Kokuyor' filminin ikinci galası, İstanbul'dan sonra çekimlere ev sahipliği yapan Antalya'da yapıldı. Çanakkale destanının bilinmeyen öykülerinin anlatıldığı ve 6 Mart'ta vizyona girecek filme, 'Terminatör' ve 'Gladyatör' filmlerinde rol alan Mike Mitchell ve Özbek oyuncu Şahruh Tuyçibayev misafir oyuncu olarak destek verdi. Yönetmenliğini Hüseyin Özden'in yaptığı filmde Willma Elles 'Hemşire Beatrice', Mehmet Çevik ise 'Rüstem Çavuş' rolünü canlandırıyor.
Mehmet Çevik - 27.02.2020
"Mendilim Kekik Kokuyor" filminin galası yapıldı
"Artık sinema sektöründe bu tür hikayeleri görelim" Filmde "Rüstem Çavuş" karakterini canlandıran Mehmet Çevik de "Bizim belleğimizde olan bir destanı, elimizden geldiğince, şartlar el verdikçe filme yansıtmaya çalıştık.
Mehmet Çevik - 07.02.2020
Gaziantep'te 3 kişinin öldüğü muhtarlık kavgası davasının görülmesine başlandı
Tutuklu sanık Mehmet Çevik, seçimde müşahitlik yaptığını, iki tarafın da akrabası olduğunu, olay anında üzerinde silah bulunmadığını ve kimseyi yaralamadığını ya da öldürmediğini söyledi.
Mehmet Çevik - 24.01.2020
Başkan Şerifoğulları, akademisyenleri ağırladı
Fırat Üniversitesi Tarih Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ahmet Aksın, Prof. Dr. Orhan Kılıç, Prof. Dr. İbrahim Yılmazçelik, Prof. Dr. M. Beşir Aşan, Prof. Dr. Ömer Osman Umar, Prof. Dr. Aydın Çelik, Prof. Dr. Mehmet Çevik, Prof.
Mehmet Çevik - 22.01.2020
Şehit Kamil'in vefatının 100. yılı
Şehit Kamil'in hayatını anlatan belgeselin sunulduğu etkinlikte, Diriliş Ertuğrul dizisinin sevilen oyuncusu Mehmet Çevik, seslendirdiği şiirlerle katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı.
Mehmet Çevik - 15.11.2019
İntihar üzerinden siyaset yapan Bakırköy Belediye Başkanının yalanı ortaya çıktı
"Maddi durumu sıkıntılı bir aile değildi" Osmaniye Mahallesi Çobançeşme sokak üzerinde bulunan Bahattin Delen'in komşuları ise Delen'in bilinen bir ekonomik krizinin olmadığını dile getirdi. Ailenin komşusu, "Her zaman camide görürdüm. Konuşurduk. Çok iyi bir insandı. Ben çocuğa acıyorum. Komşuluğu dört dörtlüktü" dedi. Süleyman Ali Şan, "Gayet iyi tanıyorum. 2-3 yıl önce benim arabama vurdu. Ufacık bir kağıt koydu üzerine. Bu devirde böyle bir insan var mı? Akşam namazına, yatsı namazına gelirdi. Her zaman camide görürdüm. Konuşurduk. Çok iyi bir insandı. Ben çocuğa acıyorum. Komşuluğu dört dörtlüktü. Dört dörtlük bir insandı. En son 2-3 gün önce görüştüm" dedi. Mahallenin bakkalı Mehmet Çevik, "Tanıyordum.
Mehmet Çevik - 15.11.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
BAKIRKÖY'DE 3 KİŞİNİN ÖLÜ BULUNDUĞU EVDE İNCELEME TAMAMLANDI "BÖYLE BİR ŞEY YAPACAĞINI DÜŞÜNMEZDİK... ÇOK İYİ BİR İNSANDI" Haber - Kamera: Semih ÇALIŞKAN - Mertcan ÖZTÜRK - İSTANBUL DHA - Bakırköy'de 1'i çocuk, 3 kişinin hayatını kaybetmesi sonrası ekiplerin binada başlayan inceleme çalışması sona erdi. Çalışmaların bitmesiyle birlikte Çoban Çeşme Sokak araç ve yaya trafiğine açıldı. Mahallede yaşayanlar olayın yaşandığı binanın önüne geldi.  "KOMŞULUĞU VE KENDİSİ DÖRT DÖRTLÜKTÜ" Delen ailesinin komşuları Süleyman Alişan, Bahattin Delen için, "Çok iyi bir insandı, çocuğa acıyorum. Komşuluğu ve kendisi dört dörtlüktü. En son 2, 3 gün önce görüşmüştük. Her zaman görüşüyorduk" diye konuştu.  "BÖYLE BİR ŞEY YAPACAĞINI DÜŞÜNMEZDİK" Mahalle bakkalı Mehmet Çevik, Bahattin Delen'in en son 2 gün önce alışveriş yaptığını ifade ederek, "Bahattin ağabeyi olarak biliyorum.
Mehmet Çevik - 15.11.2019
Bakırköy'de 3 kişinin ölü bulunduğu evde inceleme tamamlandı
İSTANBUL DHA - Bakırköy'de 1'i çocuk, 3 kişinin hayatını kaybetmesi sonrası ekiplerin binada başlayan inceleme çalışması sona erdi. Çalışmaların bitmesiyle birlikte Çoban Çeşme Sokak araç ve yaya trafiğine açıldı. Mahallede yaşayanlar olayın yaşandığı binanın önüne geldi.    "KOMŞULUĞU VE KENDİSİ DÖRT DÖRTLÜKTÜ" Delen ailesinin komşuları Süleyman Alişan, Bahattin Delen için, "Çok iyi bir insandı, çocuğa acıyorum. Komşuluğu ve kendisi dört dörtlüktü. En son 2, 3 gün önce görüşmüştük. Her zaman görüşüyorduk" diye konuştu.    "BÖYLE BİR ŞEY YAPACAĞINI DÜŞÜNMEZDİK" Mahalle bakkalı Mehmet Çevik, Bahattin Delen'in en son 2 gün önce alışveriş yaptığını ifade ederek, "Bahattin ağabeyi olarak biliyorum.
Mehmet Çevik - 15.11.2019
Bakırköy'de 3 kişinin ölü bulunduğu evde inceleme tamamlandı
İSTANBUL DHA - Bakırköy'de 1'i çocuk, 3 kişinin hayatını kaybetmesi sonrası ekiplerin binada başlayan inceleme çalışması sona erdi. Çalışmaların bitmesiyle birlikte Çoban Çeşme Sokak araç ve yaya trafiğine açıldı. Mahallede yaşayanlar olayın yaşandığı binanın önüne geldi.  "KOMŞULUĞU VE KENDİSİ DÖRT DÖRTLÜKTÜ" Delen ailesinin komşuları Süleyman Alişan, Bahattin Delen için, "Çok iyi bir insandı, çocuğa acıyorum. Komşuluğu ve kendisi dört dörtlüktü. En son 2, 3 gün önce görüşmüştük. Her zaman görüşüyorduk" diye konuştu.  "BÖYLE BİR ŞEY YAPACAĞINI DÜŞÜNMEZDİK"Mahalle bakkalı Mehmet Çevik, Bahattin Delen'in en son 2 gün önce alışveriş yaptığını ifade ederek, "Bahattin ağabeyi olarak biliyorum.
Mehmet Çevik - 15.11.2019
BAKIRKÖY'DE 3 KİŞİNİN ÖLÜ BULUNDUĞU EVDE İNCELEME TAMAMLANDI
"BÖYLE BİR ŞEY YAPACAĞINI DÜŞÜNMEZDİK... ÇOK İYİ BİR İNSANDI" Haber - Kamera: Semih ÇALIŞKAN - Mertcan ÖZTÜRK - İSTANBUL DHA - Bakırköy'de 1'i çocuk, 3 kişinin hayatını kaybetmesi sonrası ekiplerin binada başlayan inceleme çalışması sona erdi. Çalışmaların bitmesiyle birlikte Çoban Çeşme Sokak araç ve yaya trafiğine açıldı. Mahallede yaşayanlar olayın yaşandığı binanın önüne geldi.  "KOMŞULUĞU VE KENDİSİ DÖRT DÖRTLÜKTÜ" Delen ailesinin komşuları Süleyman Alişan, Bahattin Delen için, "Çok iyi bir insandı, çocuğa acıyorum. Komşuluğu ve kendisi dört dörtlüktü. En son 2, 3 gün önce görüşmüştük. Her zaman görüşüyorduk" diye konuştu.  "BÖYLE BİR ŞEY YAPACAĞINI DÜŞÜNMEZDİK" Mahalle bakkalı Mehmet Çevik, Bahattin Delen'in en son 2 gün önce alışveriş yaptığını ifade ederek, "Bahattin ağabeyi olarak biliyorum.
Mehmet Çevik - 24.09.2019
Benim Adım Melek yarın akşam başlıyor
Seyit Ali Karadağ (Mehmet Çevik) Melek, Mahmut, Mithat'ın babası olan Seyit Ali Karadağ, Gaziantep'te kebapçıdır.
Mehmet Çevik - 23.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
     GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Ambulansın gelişi Kazadan yaralıların ambulanstan indirilmesi Sedye üzerine de bulunan yaralıların görüntü Kaza yerinde vatandaşların çektiği görüntü Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Turan KOYUNCU - Mehmet Yücel DURAK / SİİRT, ============================================== 5)YOLCU MİNİBÜSÜ İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI: 12 YARALI   Adıyaman'ın Kahta ilçesinde, yolcu minibüsü ile otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 2'si çocuk 12 kişi yaralandı. Kaza, öğleden sonra, Kahta- Diyarbakır yolunun 8'inci kilometresinde meydana geldi. Süleyman Hacı Ağırkaya'nın kullandığı 02 KN 325 plakalı yolcu minibüsü ile karşı yönden gelen Mehmet Çevik (30) yönetimindeki 44 EZ 350 plakalı otomobil çarpıştı.
Mehmet Çevik - 22.08.2019
Yolcu minibüsü ile otomobil çarpıştı: 12 yaralı
Kaza, öğleden sonra, Kahta- Diyarbakır yolunun 8'inci kilometresinde meydana geldi. Süleyman Hacı Ağırkaya'nın kullandığı 02 KN 325 plakalı yolcu minibüsü ile karşı yönden gelen Mehmet Çevik (30) yönetimindeki 44 EZ 350 plakalı otomobil çarpıştı.
Mehmet Çevik - 22.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-20
Kaza, öğleden sonra, Kahta- Diyarbakır yolunun 8'inci kilometresinde meydana geldi. Süleyman Hacı Ağırkaya'nın kullandığı 02 KN 325 plakalı yolcu minibüsü ile karşı yönden gelen Mehmet Çevik (30) yönetimindeki 44 EZ 350 plakalı otomobil çarpıştı.
Mehmet Çevik - 22.08.2019
Adıyaman'da minibüs ile otomobil çarpıştı: 12 yaralı
Adıyaman'ın Kahta ilçesinde minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu 12 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Mehmet Çevik (41) yönetimindeki 44 EZ 350 plakalı otomobil, Kahta-Siverek kara yolunun 8'inci kilometresinde, Süleyman Ağırkaya'nın (44) kullandığı 02 KN 325 plakalı minibüsle çarpıştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Çevik Haberleri | Mehmet Çevik Kimdir - Haberler - Mehmet Çevik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Çevik kimdir, hayatı ve biyografisi. Motosikletle otomobil çarpıştı: 2 yaralı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.1.2021 05:27:04. #1.14#
title