Ünlü moda yazarı Pelin Kaya "Severim ama" diyerek Gülşen'in transparan elbisesini sert bir dille eleştirdi - Haberler
Haberi Paylaş

Ünlü moda yazarı Pelin Kaya "Severim ama" diyerek Gülşen'in transparan elbisesini sert bir dille eleştirdi

Haberler.com - Ecem Altan - Magazin
 - Güncelleme:

Moda yazarı Pelin Kaya, her fırsatta sevgisini dile getirdiği Gülşen'i son konserinde giydiği transparan elbisesi için sert bir dille eleştirdi. Şarkıcının kıyafetini konuşulmak için tercih ettiğini söyleyen Kaya, "Bu kostüm yazlık bir mekanda giyilir" dedi.

Uzun zamandır konserlerinde tercih ettiği kıyafetlerden dolayı gündemden düşmeyen şarkıcı Gülşen, önceki akşam İstanbul'daki bir mekanda verdiği konserde transparan uzun elbise tercih etti. Gülşen'in gündemden düşmeyen ve eleştiri yağmuruna tutulan transparan elbisesine bir yorum da Pelin Kaya'dan geldi.

Uzun yıllardır Moda ve Sosyete isimli Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adını duyuran köşe yazarı Pelin Kaya, Gülşen'i sahne kıyafetini abartılı buldu. Her fırsatta şarkıcıyı sevdiğini dile getiren Kaya, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Gülşen'e olan hayranlığımı sevgimi hepiniz iyi bilirsiniz. Kusursuz fiziğiyle eşleştirdiği klas seksapelliğini her daim destekleyen takdir eden biri oldum. Ama... Gülşen 'in sırf birileri don külot eleştirdi diye böylesi bir kostüm giymesini sevmedim sevemedim ve ısrarla giydiklerine anlam yüklemeye çalışmasını da doğru bulmuyorum. Ayrıca bu kadar transparan bir kostüm ancak yaz aylarında ve yazlık bir mekan için doğru olabilir. Belli ki artık styling ekibinin pusulası doğrudan ziyade en çok nasıl konuşuluruzu gösteriyor. Evet şov ve sahne dünyası bu tarz kostümleri kabul eder de kaldırır da. Bunu da yıllardır söyleyen ve savunan biriyim. Ama bunlar çoğunlukla koreografinin öneminin birinci sırada yer aldığı dansın yüksek orana sahip olduğu stadyum şovlarıdır."

Ünlü moda yazarı Pelin Kaya 'Severim ama' diyerek Gülşen'in transparan elbisesini sert bir dille eleştirdiPelin Kaya

"Yani giyilen kostüm ana konu olmaz ancak var olan şeye hizmet eden tamamlayıcı bir unsurdur. Dans demişken, izlediğim vidolardaki dansını da sevemedim ve kendisine yakıştırmadım. Gülşen artık sahneyi sadece giydikleriyle konuşulmak ve bol bol fotoğraf çektirmek istediği bir platforma dönüştürdü. Ve görünen o ki bu durumdan da gayet memnun. Uzun zamandır ne şarkılarını ne de sesini konuşuyor. Varsa yoksa bakalım bu hafta kıyafetiyle kime kapak yapacak diyoruz. Umarım en kısa zamanda arkasına aldığı bu suni rüzgarın farkına varır. Elbette, kimse kimsenin giydiğine karışmamalıdır ama kimse de kimsenin giydiğine karışmamalıdırı bu denli reklam malzemesi olarak kullanmamalıdır."

Ünlü moda yazarı Pelin Kaya 'Severim ama' diyerek Gülşen'in transparan elbisesini sert bir dille eleştirdi

Gülen'in günlerdir konuşulan transparan elbisesinin fiyatı da ortaya çıktı. Fenomenler ne giymiş Instagram hesabında yer alan bilgiye göre, Gülşen'in içine taş işlemeli bir bikini ile giydiği transparan elbisesi Newarrivals markasına ait ve fiyatı 7 bin 500 TL.

Ünlü moda yazarı Pelin Kaya 'Severim ama' diyerek Gülşen'in transparan elbisesini sert bir dille eleştirdi

Ünlü moda yazarı Pelin Kaya 'Severim ama' diyerek Gülşen'in transparan elbisesini sert bir dille eleştirdi

Ünlü moda yazarı Pelin Kaya 'Severim ama' diyerek Gülşen'in transparan elbisesini sert bir dille eleştirdi

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin

Instagram Gülşen Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Eğrioturdoğrukonuş:

Bu kıyafete 7500 vermiş.. İki gün sonra vatandaşın 2000 liraya kestiği kurbana laf eder bu. Garibana verin der. Bu ülkenin paraları böyle lüks jeeplere pahalı viskilere içkilere ve 5 yıldızlı gemi turziminde yabancılara gidiyor.

tanju çağlayan:

Gülşen hanım sesiniz zaten güzel bence vücudunuzu sergilemenize gerek yok. Bence gençlere örnek olacak bir giyim tarzı seçerseniz seviniriz saygılar.

Altay Bozkurt:

bizdeki CAKMA jennifer lopezler ve FAKE BEYONCELER CAKMA LADY GAGALAR ASLA TÜKENMEZ ASLA !!! : ))

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title