Kurupelit Haberleri

Kurupelit haber, Kurupelit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kurupelit - 14.11.2020
OMÜ'de öğrenci ve vatandaşlar için mesire alanı oluşturuluyor
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kurupelit yerleşkesi içinde bulunan Otlağan Deresi kenarında toprak kayması ile oluşan gölet doldurularak mesire alanına dönüştürülüyor.
Kurupelit - 16.10.2020
Son Dakika | OMÜ, öğrencilere fiziki ve teknolojik olanaklarından faydalanma imkanı sunuyor
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yüz yüze eğitimin yapılamaması nedeniyle internet üzerinden uzaktan eğitim olanaklarına ulaşmakta zorluk çeken kendi öğrencileri başta olmak üzere tüm üniversite öğrencilerine fiziki ve teknolojik olanaklarından faydalanma imkanı sunuyor. İl genelinde yaşayan OMÜ öğrencilerinin yanı sıra, farklı üniversitelerde eğitimlerine devam eden ancak internet altyapısı ve yeterli teknik imkanları bulunmayan öğrencilerin uzaktan eğitime kesintisiz katılabilmelerini sağlamak amacıyla Kurupelit yerleşkesindeki Merkez Kütüphane, BafraTurizm Fakültesi ve Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu bilgisayar laboratuvarını pandemi kuralları kapsamında tüm üniversite öğrencilerinin kullanımına sundu.
Kurupelit - 15.10.2020
Son dakika haberi! Samsun'da Kovid-19'la mücadele çalışmaları
Üniversitenin Kurupelit yerleşkesinde, bölge insanına en iyi sağlık hizmetini sunmaya gayret gösterdiklerine işaret eden Yardan, "Hastane olarak bütün teknolojik altyapıya sahibiz.
Kurupelit - 25.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Görüntü Dökümü ----------------------- Adamın ağaca asılması Şarkı söylemesi Emekli Türkçe Öğretmeni İbrahim Cebeci ile röp Genel ve detay Haber: Can ÇELİK-Anıl ATAR/ADANA, - ========================= Yurtta karantinaya alınan öğrencilere duygulandıran notlar   İTALYA'da ERASMUS programı kapsamında bulunan ve koronavirüs nedeniyle Samsun'a getirilen 401 öğrenci, yerleştirildikleri yurtta karantina altında tutuluyor. Daha önce yurtta kalan bir öğrencinin, karantina nedeniyle odasında kalacak olan öğrencilere, üzerinde 'Kendinize çok iyi bakın' yazılı not bırakması dikkat çekerken, diğer başka öğrenci ise dolabındaki yiyeceklerin 'afiyetle tüketilmesi' için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsmail Kasapoğlu'na mesaj attı.  Türkiye'de üniversite okuyan ve ERASMUS programı kapsamında İtalya'nın Roma ve Milano kentlerinde bulunan 401 öğrenci, koronavirüs nedeniyle gece saatlerinde Türk Hava Yolları'na ait iki uçakla Samsun Çarşamba Havalimanı'na getirildi. Burada yapılan ilk sağlık kontrolünün ardından özel, dezenfekte edilmiş otobüslerle öğrenciler, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit Yerleşkesi içinde bulunan Kredi ve Yurtlar kurumuna ait Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu'na yerleştirildi.
Kurupelit - 13.03.2020
Samsun'da öğrencilerin eve dönüşü sürüyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kurupelit kampüsündeki yurtlarda kalan öğrenciler, bavullarını alarak Yusuf  Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne geldi.
Kurupelit - 05.12.2019
Güvenlik müdürü, kapıyı açmayan 2 kadın görevliye saldırdı
Olay, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kurupelit Yerleşkesi içerisinde yer alan Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (KYK) bağlı Karadeniz Öğrenci Kız Yurdu'nda 6 ay önce meydana geldi.
Kurupelit - 05.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ- 15
Olay, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kurupelit Yerleşkesi içerisinde yer alan Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (KYK) bağlı Karadeniz Öğrenci Kız Yurdu'nda 6 ay önce meydana geldi.
Kurupelit - 10.11.2019
Balık tutan dalgıçtan denizde Ata'ya saygı
Samsun'da saatler 09.05'i gösterdiğinde balık tutan bir dalgıç, denizin içinde Mustafa Kemal Atatürk'e saygı duruşunda bulundu. O anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.  Atakum ilçesi Kurupelit Yat Limanı'nda, Atatürk'ün ölüm yıl dönümü nedeniyle sahilde seyir halinde bulunan otomobiller klakson çalmaya başladı.
Kurupelit - 10.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-6
Balık tutan dalgıçtan denizde Ata'ya saygı Samsun'da saatler 09.05'i gösterdiğinde balık tutan bir dalgıç, denizin içinde Mustafa Kemal Atatürk'e saygı duruşunda bulundu. O anlar ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.  Atakum ilçesi Kurupelit Yat Limanı'nda, Atatürk'ün ölüm yıl dönümü nedeniyle sahilde seyir halinde bulunan otomobiller klakson çalmaya başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kurupelit Haberleri | Kurupelit Haber - Haberler - Kurupelit haberleri, son dakika kurupelit haber ve gelişmeleri burada. OMÜ'de öğrenci ve vatandaşlar için mesire alanı oluşturuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 13:48:29. #1.14#
title