KAZIM ERGÜN HABERLERİ

Kazım Ergün haber, Kazım Ergün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kazım Ergün

Kazım Ergün

Doğum Yeri Zonguldak / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1946

Kazım Ergün Kimdir ?

Kazım ERGÜN 1946 yılında Zonguldak’ta doğdu. Evli ve 2 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kazım Ergün - 14.11.2021
Türkiye Emekliler Derneği en düşük emekli aylığında artış istedi
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, en düşük emekli aylığının asgari ücret seviyesinde olmasını istedi.
Kazım Ergün - 17.05.2021
Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Ergün'den Sosyal Güvenlik Haftası mesajı Açıklaması
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Başkanı Kazım Ergün, Sosyal Güvenlik Kurumunu (SGK) korumanın bir görev olduğunu belirterek, "Çünkü o bizim çatımız.
Kazım Ergün - 11.04.2021
Son dakika! Emekliler bayram ikramiyelerindeki artıştan dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti
Edinilen son dakika haberine göre Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, bayram ikramiyelerine enflasyon oranında artış yapılacak olmasından dolayı bütün emekliler adına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.
Kazım Ergün - 29.06.2020
Emekliler bayram ikramiyesinde artış istiyor
"Mutlu edecek yeni adımlar bekliyoruz" Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, salgından en olumsuz etkilenen kesimin emekliler olduğunu belirterek salgına karşı alınan tedbirler kapsamında emeklilerin haftalarca evlerinden çıkamadığını anımsattı.
Kazım Ergün - 13.05.2020
Emeklilerden "intibak" ve "katkı payı muafiyeti" talebi
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, "2000 sonrasında emekli olanların intibaklarının yapılması için Hükümetimize çağrımızı tekrarlıyoruz.
Kazım Ergün - 23.04.2020
Emeklilerden torunlarına "güzel bir dünya bırakamadık" özrü
Türkiye Emekliler Dernegˆi (TÜED) Genel Bas¸kanı Kazım Ergün, yeni tip koronavirüs salgını, çevre kirliliği ve dünyadaki çatışmalara dikkati çekerek, yas¸anabilir ve güzel bir dünya bırakamadıkları için emekliler adına torunlarından özür diledi.
Kazım Ergün - 10.04.2020
Türkiye Emekliler Derneği, emeklilerin taleplerini Türkiye Bankalar Birliğine iletti Açıklaması
Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, Türkiye Bankalar Birliğinden, "emeklilerin kredi geri ödeme taksitlerinin en az 3 ay faizsiz ötelenmesini ve evden çıkamadıkları için aylıklarını çekemeyen emeklilerin mağduriyetlerinin giderilmesini" talep etti.
Kazım Ergün - 22.03.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, özellikle yaşlıları tehdit eden Kovid-19'un öldürücü etkisine dikkati çekerek yaşlıları tedbir alıp evde kalmaları konusunda uyardı.
Kazım Ergün - 22.03.2020
Türkiye Emekliler Derneğinden emeklilere "evde kal" çağrısı
Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, özellikle yaşlıları tehdit eden yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) öldürücü etkisine dikkati çekerek, yaşlıları tedbir alıp evde kalmaları konusunda uyardı.
Kazım Ergün - 17.02.2020
GÜNDEM / 17 Şubat 2020
(Ankara/16.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- 4,5G'de ses internet üzerinden verilecek, iletişim güçlenecek Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: "4,5G teknolojisinin gelişmesiyle yüksek kalitede ses hizmetlerinin sunulabilmesini mümkün kılan VoLTE teknolojisi ülkemizde de kullanılmaya başlandı" "Bu teknoloji özellikle deprem, sel, yangın gibi doğal afet durumlarında şebekelerde yaşanan trafik sıkışıklığının azaltılmasına katkı sağlayacak. Böylece vatandaşların iletişiminde trafik sıkışıklığına bağlı sorunlar azalacak" (Arife Yıldız Ünal/Ankara) 2- Emekliler ek ödeme oranlarının yükseltilmesini istiyor Türkiye Emekliler Derneği, emekliler ve çalışanlar için vergi iadesinin yerine getirilen ek ödeme uygulamasındaki yüzde 4-5'lik oranların yüzde 10'a yükseltilmesini talep etti Genel Başkanı Kazım Ergün: "Vergi iadesinin yerine getirilen ek ödeme uygulaması bizi fiş toplamaktan ve zarf doldurmaktan kurtardı ama yüzde 4-5'lik düşük oranlar nedeniyle gelirlerimizin düşmesinine sebep oldu" (Özcan Yıldırım/Ankara) 3- Dünya borsaları geçen yıl 17,5 trilyon dolar değerlendi Yatırımcıların ekonomik kararlarını olumsuz etkileyebilecek güçte birçok jeopolitik ve siyasi gelişmenin yaşandığı 2019'da, risklerin fırsata dönüştürülmesi sonucu dünya borsalarının değeri 92 trilyon dolara ulaştı Geçen yıl piyasa değeri 24,1 trilyon dolara ulaşan New York borsası, dünyanın en büyüğü unvanını korudu Piyasa değeri açısından en hızlı artış yaşanan borsa Suudi Arabistan'da Tadawul olurken, bu artışın gerekçeleri arasında ülkenin milli petrol şirketi Aramco'nun halka arz edilmesi öne çıktı Geçen yıl piyasa değeri en çok düşen borsa ise son yıllarda siyasi istikrarsızlık ve ekonomik krizle mücadele eden Lübnan'da Beyrut borsası oldu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksinin piyasa değeri ise geçen yıl yüzde 23,9 artarak 184 milyar 966 milyon dolara ulaştı (Belgin Yakışan Mutlu/İstanbul) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Kazım Ergün - 03.01.2020
Türkiye Emekliler Derneğinden "intibak" talebi
Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, emeklisini mutlu etmeyen toplumların geleceğe güvenle bakamayacağını belirterek, "Bu nedenle aylık hesaplama ve artış sistemi değiştirilmeli, intibak yapılmalı." ifadelerini kullandı.
Kazım Ergün - 29.12.2019
Emekliler yeni yılda "intibak" istiyor
TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2000 öncesinde emekli olanlar ile sonrasında emekli olanların aylıkları arasında farklılıklar bulunduğunu belirterek, 2000'den sonra emekli olanların aleyhine olan bu farklılığın intibakla giderilebileceğini söyledi.
Kazım Ergün - 19.12.2019
TÜED Genel Başkanı Ergün'den sosyal konut projesinde kontenjan açıklaması
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, TOKİ'nin 100 bin sosyal konut projesi kapsamında Türkiye genelinde inşa edilecek evlerde emekli vatandaşlar için öncelik kontenjanı sağlanmasını istedi.
Kazım Ergün - 10.12.2019
Akşener, Türkiye-AB KİK Türkiye üyeleri ile görüştü
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan ve Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün'ün de katıldığı görüşmede, ekonomik gelişmeler ve iş dünyasının sorunları ele alındı.
Kazım Ergün - 29.11.2019
Emekliler, banka promosyonunda artış istiyor
Promosyonun aylığı 10 liraya geliyor TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, emeklilere banka promosyonu verilmesi için yıllarca mücadele verdiklerini anımsatarak, mimarı oldukları işin takipçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.
Kazım Ergün - 09.11.2019
Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı'na destek ve moral yemeği
Yemekte Sorgun Belediyespor Koçu Bahadır Aksoy, takımı ilk 8 içine sokacağı vaadinde bulunarak Yozgat'ın yöresel yemeklerinden olan testi kebabının testisini kırdı. Yemeğe, Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, Sorgun Belediyespor Kulübü Başkanı Ergin Gül, Voleybol Şubesi Sorumlusu Kazım Ergün, Durak Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Kaygusuz, teknik kadro ve oyuncular katıldı.
Kazım Ergün - 20.07.2019
Sorgun Belediyespor'da yeni yönetim belirlendi
Sorgun Belediyesi Encümen Salonunda yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da Sorgun Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanlığına Ergin Gül, başkan yardımcılığına da Yavuz Lale getirildi. Yavuz Lale aynı zamanda Futbol Şubesi Sorumlusu olurken, Kazım Ergün, Voleybol Şubesi sorumlusu olarak görev aldı.
Kazım Ergün - 28.06.2019
GÜNDEM / 28 Haziran 2019
(Kahire/20.00/23.00/Süveyş/17.30) ÖZEL HABER 1- "Efsane ekspres" seferlerine yeniden başlıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: "Özellikle iş insanlarının, sanatçıların ve demir yolu sevdalılarının efsane treni Ankara Ekspresi, Ankara-Halkalı-Ankara arasında 5 Temmuz'dan itibaren seferlerine yeniden başlıyor" "Ekspres, Ankara ve Halkalı'dan her gün saat 22.00'de hareket edecek" (Ankara/Arife Yıldız Ünal) 2- Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün: "TÜFE hesaplamasında emeklililerin harcamalarının temsil yüzdesi düşük kalıyor.
Kazım Ergün - 03.01.2019
Emekli Aylıklarına Seyyanen Artışlar Yapılmalı"
Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, emekli aylıklarına yapılacak artışlarla ilgili, "Enflasyon oranındaki artışlar, emeklilerin taleplerini karşılamaktan uzak. Emekli aylıklarına seyyanen artışlar yapılmalıdır.
Kazım Ergün - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün de emekliler olarak Cumhuriyetin kuruluş yıl dönümünü her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye'nin dört bir yanında büyük bir coşkuyla kutlayacaklarına işaret ederek, "Türkiye Emekliler Derneği'nin 1 milyon üyesinin gönlünde şanlı bayrağımız, milli bayramlarımız başta olmak üzere, ilelebet dalgalanacaktır.
Kazım Ergün - 17.10.2018
Emeklilikte Yaşın Düşmesi Gerekiyor"
TÜED Genel Başkanı Kazım Ergün ise ülkenin akil insanları emeklilerin memleketin her hadisesinde fikir beyan edebilecek tecrübeye sahip olduğunu belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kazım Ergün Haberleri | Kazım Ergün Kimdir - Haberler - Kazım Ergün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kazım Ergün kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye Emekliler Derneği en düşük emekli aylığında artış istedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 00:49:10. #1.14#

title