KAMİL AYDIN HABERLERİ

Kamil Aydın haber, Kamil Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kamil Aydın

Kamil Aydın

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963 - ...

Kamil Aydın Kimdir ?

Kamil Aydın, 1963 yılında Erzurum'un Veyisefendi Mahallesin'de doğmuştur. İlkokulu 12 Mart İlkokulu'nda , ortaokulu 23 Temmuz Ortaokulu'nda ve lise tahsilini de Erzurum Lisesi'nde tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümün'den 1985 yılında mezun oldu. 1986 yılında Robert Koleji yaz okulu sertifikası aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kamil Aydın - 26.03.2021
MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi
MHP'den yapılan açıklamaya göre, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Araştırma-Strateji Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve Genel Sekreter İsmet Büyükataman Başkanlık Divanı'nda yerini koruyan isimler oldu.
Kamil Aydın - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Kamil Aydın - 18.03.2021
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın: "2023, Türkiye'nin sıçrama yapması gereken bir dönemeç"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Cumhur İttifakı'nın önemli paydaşı olarak partilerinin görev ve sorumluluklarının arttığını, buna uygun bir yapılanma oluşturacaklarını belirterek, 2023'ün, Türkiye'nin sıçrama yapması gereken bir dönemeç olduğunu söyledi.
Kamil Aydın - 26.02.2021
MHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın'dan Türk Dünyası gündemine dair açıklama Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, "Türk milleti, dünden bugüne her zaman hak ve hakikatin savunucusu olarak dost ve mazlumlara güven ve umut art niyet sahiplerine yani düşmanlara da korku ve endişe kaynağı olmuştur.
Kamil Aydın - 30.12.2020
Kazakistan'ın milli şairi Abay'ın büstü, Ankara'da açıldı
Törene MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Avrasya Yazarlar Birliği Başkanı Yakup Ömeroğlu, AK Parti 26.
Kamil Aydın - 14.12.2020
FLAŞ
TBMM Genel Kurulu'nda Dışişleri, Gençlik ve Spor ile Tarım ve Orman Bakanlıkları ve bağlı kuruluşların 2021 bütçeleri kabul edildi.
Kamil Aydın - 12.12.2020
Bulgaristan'da HÖH Partisi Genel Başkanlığına Mustafa Karadayı seçildi
HÖH'ün kurultayına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve MHP'nin Türk Dünyası ve uluslararası ilişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Kamil Aydın da birer video mesaj gönderdi.
Kamil Aydın - 24.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
Türkiye Cumhuriyeti'nin bekası bakımından tüm tehditlerin Dışişleri Bakanlığı tarafından tespit edildiğini ve buna karşılık yapılan müdahalelerde haklı olduğunu vurgulayan Güneş, şöyle konuştu: "Dünyada dost devlet de düşman devlet de yoktur. Burada bir çıkar kavgası vardır. Geçmişimizi, nereden geldiğimizi biliyoruz. Osmanlı İmparatorluğunu parçalama projesinin hala bitmediğini yaşadığımız coğrafyadaki gelişmelerle görebiliyoruz. Bu tehlikelerin farkındayız ve gerekli adımlar Dışişleri Bakanlığımızca atılmaktadır. AB normlarını Türkiye'ye getirmek bizim hedefimiz. Fakat burada Avrupa'nın da iki yüzlülük yaptığını unutmamak lazım. AB'nin, biz ne yapsak da bizi AB'ye almama yönünde çabası var. Türkiye'nin gücü Kovid-19 sürecinde bir kez daha ortaya çıktı. Güçlü devletler vatandaşına sahip çıktı. 140 ülkeden 100 bin vatandaşımız ülkemize getirildi. Hasta vatandaşlarımız ambulans uçukla yurda getirildi. Burada Dışişleri Bakanlığı'nın etkisi büyük." MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın da uluslararası ilişkilerin hassas bir alan olduğunu, bu açıdan çok düşünüp az konuşmanın faydalı olacağını söyledi.
Kamil Aydın - 02.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, 12 aya yayılan kazılarda kültür, tarih, sanat, medeniyet ve dolayısıyla turizme katkı sağlayacak değerlere ulaşımın hızlandığını belirtti.
Kamil Aydın - 27.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, "Erzurum'un sorunları ve beklentileri", AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, "Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırıları", CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" konularında birer konuşma yaptı.
Kamil Aydın - 24.10.2020
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray maçından notlar
Karşılaşmayı MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Erzurum Valisi Okay Memiş ve Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak kendilerine ayrılan bölümde takip etti.
Kamil Aydın - 27.09.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın'dan "Cumhur İttifakı" açıklaması Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, "Türkiye, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bir dönemden geçiyor.
Kamil Aydın - 11.09.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın'dan Macron'a tepki Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, "Türk halkının seçimlerde birinci turda üstün bir çoğunlukla seçtiği Cumhurbaşkanı'na hakaretamiz şeyler söylemenin Türk halkına dolaylı olarak hakaret olduğunun farkında bile değil." ifadesini kullandı.
Kamil Aydın - 06.09.2020
Erzurum'da AK Parti Palandöken ve Yakutiye ilçe kongreleri düzenlendi
Palandöken ilçesine bağlı Atlama Kuleleri'nde düzenlenen AK Parti Palandöken 5. Olağan İlçe Kongresi'ne Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, MHP İl Başkanı Naim Karataş, Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Palandöken İlçe Belediye Başkanı Muhammet Sunar, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, AK Parti Palandöken İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve partililer katıldı.
Kamil Aydın - 22.07.2020
MHP'li Aydın, Erzurum Kongresi'nin 101. yılını kutladı
MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın, 101 yıl önceki irade ve kararlılıkla Erzurum Kongresi'nin toplanmasının yıl dönümünü kutladığını belirtti.
Kamil Aydın - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu: Başkan AK Parti Ankara milletvekili Emrullah İşler, Başkanvekili MHP Erzurum milletvekili Kamil Aydın, Sözcü AK Parti Konya milletvekili Orhan Erdem, Katip AK Parti Sinop milletvekili Nazım Maviş.
Kamil Aydın - 15.07.2020
MHP, Ermenistan'ın Azerbaycan'a saldırısını kınadı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarına saldırısını kınadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kamil Aydın Haberleri | Kamil Aydın Kimdir - Haberler - Kamil Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kamil Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Aydın, Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırıyı kınadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 13:19:45. #1.16#

title