Kadem Mete Haberleri

Kadem Mete haber, Kadem Mete son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadem Mete - 19.02.2021
Son dakika haberi | Fırat Çakıroğlu, ölümünün 6. yılında Fethiye'de anıldı
Programa, MHP Fethiye İlçe Başkanı Osman Cura, MHP Seydikemer İlçe Başkanı Mehmet Arıç, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Kadem Mete - 07.02.2021
Son dakika haber... Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi "Kalp Merkezi" unvanını kazandı
Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Sağlık Müdürü İskender Gencer ile AK Parti İl Başkanı Kadem Mete ile Kalp Damar Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesini ziyaret etti.
Kadem Mete - 22.01.2021
Sağlık Bakanlığı, Datça'ya tam donanımlı ambulans gönderdi
Emeği geçenlere teşekkür eden Keleş, şunları kaydetti: "İlçeye verdikleri desteklerden dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'ye ve İl Sağlık Müdürü İskender Gencer'e teşekkür ediyor, Datça'mıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz.
Kadem Mete - 16.01.2021
Muğla'nın 2050'ye kadar içme suyu sorunu çözülüyor
Sandras Dağında yürütülen çalışmaları AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir ile AK Parti İl Başkanı Kadem Mete de yakından takip ediyor.
Kadem Mete - 31.12.2020
Muğla'da yeni yıl mesajları
Demir, Türkiye'nin son 18 yıldaki yatırım hamlelerinden her Türk vatandaşının gurur duyması gerektiğine işaret ederek, mesajını şöyle sürdürdü: "Ülkemiz son 18 yılda başlattığı kalkınma hamleleri sonucu bölgenin ve dünyanın önemli istikrar abidelerinden biri olmuş, büyüme hızı, enerji yatırımları gibi pek çok alanda gıptayla bakılan gelişmelere imza atmıştır. Tüm bunlardan her vatandaşımızın büyük gurur duyması gerekir. Yaşanan sürece rağmen Muğla'mızda başta sanayi ve üretim olmak üzere sağlık, eğitim, ulaşım, tarım, sosyal hizmetler gibi daha birçok alanda önemli mesafeler kat etmiş olmaktan memnuniyet duyuyoruz." AK Parti İl Başkanı Kadem Mete de 2020 yılını geride bırakarak yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2021 yılına girdiklerini kaydetti.
Kadem Mete - 21.11.2020
Belediye başkanlarının yazlıkçılara nüfuslarını Muğla'ya aldırma çağrısı yapması
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve turistik ilçelerin belediye başkanlarının, hazırlanan video kliple yaşadıkları şehre dönmeyen vatandaşlardan nüfuslarını Muğla'ya aldırmalarını istemesine tepki gösterdi.
Kadem Mete - 17.11.2020
Milli Binici Çilingir, AK Parti'ye üye oldu
İl Başkanı Kadem Mete ve İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ile bir süre sohbet eden Çilingir, yaptığı açıklamada, Marmaris'e gelerek partiye katıldığını, Marmaris'i ve Muğla'yı en iyi şekilde temsil etmek istediğini söyledi.
Kadem Mete - 03.10.2020
AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı yönetimi gazetecilerle buluştu
Programa, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Marmaris Belediyesi Meclis üyeleri de katıldı.
Kadem Mete - 01.10.2020
Datça'ya Diyaliz Merkezi ve doktor müjdesi
Keleş, yaptığı açıklamada, Datça'da sağlık alanında eksiklerin giderilmesi için AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, İl Sağlık Müdürü İskender Gencer ile görüştüğünü söyledi.
Kadem Mete - 20.09.2020
AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Gökmen yeniden seçildi
Armutalan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen AK Parti Marmaris Olağan İlçe Kongresi'ne, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, İl Başkanı Kadem Mete, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Kadem Mete - 19.09.2020
AK Parti Datça İlçe Başkanı Keleş güven tazeledi
Kentteki bir düğün salonunda gerçekleştirilen AK Parti Datça Olağan İlçe Kongresi'ne, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, İl Başkanı Kadem Mete, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Kadem Mete - 05.09.2020
AK Parti Menteşe Merkez İlçe Başkanı Çiçek, güven tazeledi
Kongreye AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, İl Koordinatörü ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İl Başkanı Kadem Mete, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, belediye başkanları ve partililer katıldı.
Kadem Mete - 29.08.2020
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir ve İl Başkanı Kadem Mete kutlama mesajı yayımladı.
Kadem Mete - 15.08.2020
CHP'nin komisyon üye sayısı önergesi AK Parti, MHP ve İYİ Partili üyelerce kabul görmedi
"CHP grubu komisyon çoğunluğunu yeniden ele geçirmek için önerge verdi" AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ise yerel seçimlerin hemen ardından siyasi partilerin meclis üyesi sayılarına, İYİ Parti'den seçilen bir üyenin meclis üyeliğinden istifa ettirilip, yerine CHP'li bir üyenin getirilmesiyle oluşan meclis aritmetiğinin değiştirildiğini belirtti.
Kadem Mete - 17.07.2020
Son dakika haber: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Muğla'da incelemelerde bulundu Açıklaması
Programa Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete ve kurum müdürleri katıldı.
Kadem Mete - 16.07.2020
15 TEMMUZ ÖZEL BÜLTENİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------- -Mehteran takımının yürümesi ve mehteran takımı gösterisi Kuran-ı Kerim tilaveti ve tasavvuf musiki dinletisi -Akşam ezanının okunması -Konak Meydanı'ndan genel görüntüler -Protokol üyelerden görüntüler -Açılan sergiden görüntüler -Sergiyi ziyaret edenlerden görüntüler -AK Parti İzmir Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan'ın konuşması -Genel ve detay görüntüler +++ -Programdaki konuşmalardan görüntüler -Kerem Ali Sürekli'nin konuşmasından görüntü -Milli sporculardan görüntüler -Sancağın, Vali Köşger'e teslim edilmesinden görüntü -Genel ve detay görüntü -Cami minaresinden sela okunması +++ -Paket töreni görüntüleri -İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger'in konuşması +++ -Minareden sela okunmasından görüntü -Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: İZMİR, =========================== MARMARİS'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Atatürk Anıtı önünde bir dizi etkinlik düzenlendi FETÖ/PDY mensuplarının darbe teşebbüsünde en önemli merkezlerinden olan Marmaris ilçesinde, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında bir dizi etkinlik düzenlendi. Darbe kalkışmasında FETÖ/PDY Terör Örgütü üyesi askerler tarafından şehit edilen polis memuru Nedip Cengiz Eker'in annesi Güzel ve babası Nihat Eker programa katıldı. Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla vali yardımcıları, siyasi, sivil toplum ve dernek temsilcileri yanı sıra çok sayıda vatandaş ellerinde Türk Bayrağı ile alanı doldurdu. Atatürk ve şehitler adına bir dakika saygı duruşu ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla program saat 20.30'da başladı. Kuran-ı Kerim tilaveti ardından dualar okundu. 15 Temmuz'a dair sinevizyon gösterisi yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması sinevizyonda canlı verildi. Öğrenciler 15 Temmuz'u anlatan şiirlerini okudu. Mehter takımı gösterisi ardından kürsüde söz alan Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, " Cumhurbaşkanı'nı ağırlayan yerdi Marmaris.
Kadem Mete - 25.06.2020
Muğla'daki tatilciler sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulacak
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Muğla'nın turistik ilçelerinde tatil için bulunanların, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasında plajları kullanıp, turistik ziyaretler gerçekleştirebileceğini bildirdi.
Kadem Mete - 01.06.2020
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'den büyükşehir belediyesine eleştiri
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, yapılan yatırımlar ve gündeme ilişkin konularla ilgili düzenlediği basın toplantısında Muğla Büyükşehir Belediyesini eleştirdi.
Kadem Mete - 22.05.2020
Marmaris'te yenilenen şehir stadyumunun çimleri serildi
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, beraberindeki AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen ve Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanlığınca yenilenen Marmaris Şehir Stadında süren çalışmaları inceledi.
Kadem Mete - 19.05.2020
AK Parti İl Başkanı Mete'den, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" mesajı
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Kadem Mete - 15.05.2020
Muğla'da AK Parti ihtiyaç sahipleri için gıda kolisi hazırlattı
AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, gazetecilere yaptığı açıklamada, gıda kolilerinin vatandaşa Vefa Destek Grupları aracılığıyla ulaştırılacağını söyledi.
Kadem Mete - 19.04.2020
AK Parti İl Başkanı Mete'den "yardımlarının Valilik tarafından engellendiği iddiasıyla" ilgili...
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığının yardımlarının Valilik tarafından engellendiği iddiasına ilişkin, belediyenin "Ben yardım edeceğim ama devlet engel oluyor" algısı oluşturmaya çalıştığını ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kadem Mete Haberleri | Kadem Mete Kimdir - Haberler - Kadem Mete haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadem Mete kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber... Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi Organ Nakli Merkezinde ilk böbrek na
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 20:08:51. #1.16#
title