Haberi Paylaş

AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantıları

Politika Haberleri

AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantıları

AK Parti, Fethiye ve Seydikemer İlçe Danışma Meclisi toplantıları yapıldı.

AK Parti, Fethiye ve Seydikemer İlçe Danışma Meclisi toplantıları yapıldı.

İl Başkanı Kadem Mete, Milletvekilli Yelda Erol Gökcan ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Fethiye ve Seydikemer'de İlçe Danışma Meclisi toplantılarına katıldı.

İlk olarak Fethiye'ye giden Başkan Mete ve beraberindekiler, toplantı öncesi muhtarlarla bir araya gelerek mahallelerin sorunlarını dinledi ve sorunların çözümleri için görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Mete ve beraberindekiler daha sonra AK Parti Fethiye İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

AK Parti Fethiye İlçe Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan Mete, Belediye Başkanlığı adaylığı için hiçkimseye karşı verilmiş bir söz ya da borçlarının olmadığını belirterek, "Bu konuda hassas olacağız. Bizim bu dönem teşkilatın ve vatandaşın teveccühünü kazanacak adaylarımız olacak. İnanarak, armudun sapı, üzümün çöpü demeden hep beraber aday göstereceğimiz arkadaşlarımızın arkasında duracağız." dedi.

Bütün ilçelerde teşkilat olarak bunu gerçekleştireceklerine işaret eden Mete, "İnanarak söylüyorum. Bu şekilde Büyükşehiri alacağız. Yerel seçimde sizlerden beklentimiz kapı kapı dolaşıp elini sıkmadığımız hiçbir vatandaşımızı bırakmamak. Bu konuda kadın ve gençlik kollarımıza büyük görevler düşüyor." diye konuştu.

Kaynak: AA / Politika

Kadem Mete Seydikemer Ak Parti Fethiye Politika Haberler

title