İBRAHİM BURKAY HABERLERİ

İbrahim Burkay haber, İbrahim Burkay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İbrahim Burkay

İbrahim Burkay

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963 - ...

İbrahim Burkay Kimdir ?

İbrahim Burkay(1963,Bursa) Türk sanayici, iş adamı ve girişimci. 12.04.1963 Bursa doğumlu, yüksek öğrenimini Bilecik Üniversitesi-Elektronik bölümünde tamamlayan ve İngilizce bilen İbrahim BURKAY, evli ve 4 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
İbrahim Burkay - 28.02.2021
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası "47. Ekonomiye Değer Katanlar Ödülleri"nin sahiplerini açıkladı
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu yıl 47'ncisi düzenlenen "Ekonomiye Değer Katanlar Ödülleri"ni kazanan kişi ve firmalar belli oldu.
İbrahim Burkay - 20.02.2021
BTSO Başkanı Burkay: "TOGG'un koltuk ve döşemesini Bursa'dan 2 firma yapıyor"
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye'nin Otomobil Girişim Grubu (TOGG) tarafından üretilen elektrikli otomobilde Bursa'nın önemli bir ağırlığı olduğuna işaret ederek, "Şu an Bursa'da iki firmamız yapıyor.
İbrahim Burkay - 19.02.2021
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir: "Kadın çalışan sayısını yüzde 40 artırmayı hedefliyoruz"
Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, kadın istihdamına önem verdiklerini, 2026 yılına kadar kadın çalışan sayısını yüzde 40 artırmayı hedeflediklerini belirtti.
İbrahim Burkay - 11.02.2021
Bursa'nın ünlü lezzetlerinden kestane şekeri coğrafi işaret olarak tescillendi
Türk Patent ve Marka Kurumu (TÜRKPATENT), "Bursa kestane şekeri"ni coğrafi işaret olarak tescil etti.
İbrahim Burkay - 10.02.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, hizmet sektörü temsilcileriyle buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, pandeminin başından beri ekonominin güçlü olması için tedbirler aldıklarını ve iş dünyasının sorunlarını hızlıca çözüme kavuşturmak için çalıştıklarını bildirdi.
İbrahim Burkay - 01.02.2021
Son dakika haberleri | TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, BTSO'nun çevrim içi Müşterek Komiteler Toplantısı'na katıldı
Edinilen son dakika gelişmesine göre Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde tüm oda ve borsaların müthiş bir gayretle çalıştığını belirtti.
İbrahim Burkay - 31.01.2021
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Işıkgece, BTSO'nun çevrim içi toplantısına katıldı
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece, 2020 yılında 22 milyar liralık tarımsal destek verildiğini, bu yıl için de 24 milyar liralık bütçe ayrıldığını bildirdi.
İbrahim Burkay - 28.01.2021
Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının çevrim içi seminerinde RCEP Anlaşması konuşuldu
Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Nihat Zeybekci, 15 Asya Pasifik ülkesinin imzaladığı Bölgesel Kapsamlı Ekonomik Ortaklık (RCEP) Anlaşması'nın üyelere serbestçe başka ülkelerle ticaret anlaşması yapabilme imkanı verdiğini belirtti.
İbrahim Burkay - 27.01.2021
BTSO Başkanı Burkay: "Özel bankaların üretim ve istihdama destek vermelerini bekliyoruz"
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, yüksek faiz ortamının üretim ve yatırımın önünde en büyük engel olduğunu belirterek, "Reel sektörünün en önemli beklentisi, tek haneli enflasyon ve düşük faizle yatırım iklimine ilişkin koşullar.
İbrahim Burkay - 24.01.2021
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, BTSO üyelerine kentsel dönüşüm çalışmalarını anlattı Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, kentsel dönüşüm konusunda sivil toplum kuruluşları, oda ve borsalarla yakın diyalog içinde olduklarını belirterek, "Bu alandaki bütün çalışmaları ortaklaşa gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.
İbrahim Burkay - 23.01.2021
Bursa'da 2020'de 3 bin 155 kişi MEGİP kurslarına katıldı
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ve İŞKUR Bursa İl Müdürlüğü arasında, iş dünyasının nitelikli personel ihtiyacına cevap vermek ve istihdamı artırmak amacıyla hayata geçirilen Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü (MEGİP) kapsamında, 2020 yılında 19 meslekte...
İbrahim Burkay - 21.01.2021
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Tancan "Enerji Sektörü İstişare Toplantısı"nda konuştu Açıklaması
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, 30 Haziran'da Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını Destekleme Mekanizması'nın (YEKDEM) sona ereceğini, bugüne kadar dolar bazlı verilen teşviklerin yeni dönemde Türk lirası olarak verileceğini belirtti.
İbrahim Burkay - 19.01.2021
Son dakika haberleri: BTSO Başkanı Burkay: "Tedarik zincirindeki değişimle Türkiye'de büyük bir yatırım iştahı var"
Son dakika habere göre Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, tedarik zincirindeki değişimle birlikte Türkiye'de büyük bir yatırım iştahı olduğunu bildirdi.
İbrahim Burkay - 16.01.2021
BTSO Başkanı Burkay: "TOGG, Türkiye'nin yeni nesil sektörlere geçişinde en önemli dönüştürücü olacak"
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) ülkenin yeni nesil sektörlere geçişinde en önemli dönüştürücü olacağını belirtti.
İbrahim Burkay - 10.01.2021
BTSO üyelerine tahsilat riski olmadan ticaret imkanı sağlandı
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), üyelerinin nakit akışını kolaylaştırmak ve tedarik zincirinde tahsilat riskini ortadan kaldırmak amacıyla Türkiye Halk Bankası Bursa Bölge Müdürlüğü ile iş birliği protokolü imzalanarak yürürlüğe girdi.
İbrahim Burkay - 31.12.2020
Bursa'da "Ar-Ge ve tasarım merkezi" sayısı 7 yılda 7'ye katlandı
Bursa'da "ihracat ve "inovasyon" odaklı üretimine destek sağlamak amacıyla faaliyet gösteren Ar-Ge ve tasarım merkezlerinin sayısı 7 yılda 23'ten 160'a yükseldi.
İbrahim Burkay - 30.12.2020
Son dakika haberleri... BTSO Başkanı Burkay: "En büyük gücümüz, ekonomideki virüsün de panzehri olan nitelikli üretimdir"
Son dakika habere göre Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarıyla 2021 yılının ikinci çeyreğinden itibaren beklenen iyileşmeye ilişkin, "Bu yeni döneme şimdiden hazırlanmak, işletmelerimize ve ekonomimize önemli bir rekabet avantajı sağlayacaktır.
İbrahim Burkay - 27.12.2020
Son dakika haberi... Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Burkay 2020 yılını değerlendirdi Açıklaması
Son dakika haber... Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomide ağır tahribat oluşturduğunu, 2021 yılında üretimdeki güçle salgın döneminin sunduğu yeni fırsatlara odaklanılması gerektiğini belirtti.
İbrahim Burkay - 25.12.2020
Son dakika haberi! BTSO, Bakan Yardımcısı Turagay'ı ağırladı
Son dakika haberleri: Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, aşı konusunda yaşanan olumlu gelişmelerin katkısıyla 2021 yılının ikinci çeyreğinden itibaren küresel ticarette yukarı yönlü bir çıkış beklendiğini belirterek, "Ülke olarak bu fırsatı iyi değerlendirmeli ve dünya ticaretinden aldığımız payı artırmalıyız.
İbrahim Burkay - 21.12.2020
Tek çare uzayda
Türkiye'nin ilk uzay temalı merkezi olan Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezi (GUHEM), NASA'da görev yapan Türk bilim insanı Dr. Umut Yıldız ile Damla Pekgöz'ün sunduğu 'Tek Çare Uzay' programında ele alındı.
İbrahim Burkay - 18.12.2020
Son dakika haber... Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nebati, BTSO İstişare Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Son dakika haberleri... Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle makro dengelerde meydana gelen geçici bozulmanın, uygulanan normalleşme adımlarıyla kısa vadede ortadan kaldırılmasını hedeflediklerini bildirdi.
İbrahim Burkay - 17.12.2020
Tekstilde yenilikçi fikirlerin yarıştığı etkinlik sonuçlandı
Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliğinin (UTİB), girişimcilere yeni ufuklar ve yol haritaları çizmek amacıyla bu yıl 12'ncisini düzenlediği "Techxtile Start-Up Challenge" etkinliği sona erdi.
İbrahim Burkay - 02.12.2020
BTSO, istişare toplantılarıyla iş dünyasının sorunlarına çözüm arıyor
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), pandemi döneminde üyelerinden gelen her sorun ve talebe çözüm bulmak için yoğun mesaisini sürdürüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İbrahim Burkay Haberleri | İbrahim Burkay Kimdir - Haberler - İbrahim Burkay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İbrahim Burkay kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi: Bakan Karaismailoğlu: Türkiye son yıllarda pek çok cephede savaşı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 22:30:24. #1.15#

title