Gürgentepe Haberleri

Gürgentepe haber, Gürgentepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gürgentepe: 3 ilçe grup yoluyla birleştiGürgentepe 17.5.2020
Gürgentepe 16.5.2020
Ordu'da yoğun kullanılan sokak ve caddelerde maske zorunluluğu getirildi
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, salgınla mücadelenin başarılı bir şekilde sürdürüldüğüne dikkat çekilerek, il genelinde insan hareketliliğinin ve yoğunluğunun bulunduğu cadde, sokak ve sahil kesimlerinde maske takma zorunluluğunun, İl Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile zorunlu hale getirildiği ifade edildi. Altınorduilçesinin yaya trafiğinin yoğun olduğu Süleyman Felek, İsmetpaşa, Zübeyde Hanım caddeleri ile Soya-Rıhtım arasındaki sahil bandında, Akkuş, Aybastı, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Mesudiye, Ulubey ve Ünye ilçelerinin kalabalık alanlarında maske takma zorunluluğunun getirildiği kaydedilen açıklamada, buralarda vatandaşların mutlak suretle maske takmalarının mecburi olduğu kaydedildi.
Gürgentepe: Kaymakam hanım tarlaya girdiGürgentepe 11.5.2020
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Ordu'da yavru karacalar koruma altına alındı
Ordu'da yavru karacalar koruma altına alındı
Ordu'da yavru karacalar koruma altına alındı
Ordulu fındık üreticileri imece usulü çay hasadına başladı
Ordulu fındık üreticileri imece usulü çay hasadına başladı
Ordulu fındık üreticileri imece usulü çay hasadına başladı
Ordulu fındık üreticileri imece usulü çay hasadına başladı
Ordulu fındık üreticileri imece usulü çay hasadına başladı
Ordu'da 65 yaş ve üzeri vatandaşlar yeniden sokağa çıktı
Ordu'da 65 yaş ve üzeri vatandaşlar yeniden sokağa çıktı
Ordu'da 65 yaş ve üzeri vatandaşlar yeniden sokağa çıktı
Ordu'da 65 yaş ve üzeri vatandaşlar yeniden sokağa çıktı
Gürgentepe 1.4.2020
Varto'da bir çift, arazi ve arsalarını kampanya için bağışladı
Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koronavirüs tedbirleri kapsamında başlatmış olduğu 'Biz Bize Yeteriz Türkiye'm' kampanyasına destek olmak üzere Muş'un Varto ilçesinde eski AK Parti ilçe Başkanı Figen Ergül ile devlet memuru olan eşi Tunay Ergül, Varto ilçe kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ertuğrul Avcıyı makamında ziyaret ederek, Ordu ili Gürgentepe ilçesi, Akmescit Mahallesi'nde adına kayıtlı bulunan 14 parça ve 58 bin 146 metrekarelik arazi ve arsasını Varto Kaymakamlığı Varto Mal Müdürlüğü Milli Emlak servisine hibe etti.
Gürgentepe 1.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koronavirüs tedbirleri kapsamında başlatmış olduğu "Biz Bize Yeteriz Türkiye'mö kampanyasına destek olmak üzere Muş'un Varto ilçesinde eski AK Parti ilçe Başkanı Figen Ergül ile devlet memuru olan eşi Tunay Ergül, Varto ilçe kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ertuğrul Avcıyı makamında ziyaret ederek, Ordu ili Gürgentepe ilçesi, Akmescit Mahallesi'nde adına kayıtlı bulunan 14 parça ve 58 bin 146 metrekarelik arazi ve arsasını Varto Kaymakamlığı Varto Mal Müdürlüğü Milli Emlak servisine hibe etti.
Gürgentepe 18.3.2020
Giresun, Ordu ve Artvin'de kar yağışı
Yüksek kesimdeki 11 mahalle yolu ulaşıma kapanırken, Gürgentepe ve Perşembe ilçelerinde birer mahallede meydana gelen arıza nedeniyle haberleşme sağlanamıyor.
Gürgentepe 17.3.2020
Ordu ve Giresun'da kar etkili oldu
Kar yağışı nedeniyle il genelinde 64 mahallede enerji kesintisi yaşandığı belirtilen açıklamada, Aybastı, Gölköy, Gürgentepe ilçelerinde birer mahallede meydana gelen arıza nedeniyle haberleşme sağlanamadığı kaydedildi.
Gürgentepe 24.2.2020
Melisa'nın yardım çağrısı ihtiyaç sahibi ailenin yüzünü güldürdü
Fatsa ilçesinde lokanta işleten Şanlı, bir yakınından maddi durumunun iyi olmadığını öğrendiği 4 çocuk sahibi Güler-Sedat Aksu çiftini, Gürgentepe Kaymakamlığınca Bahtiyarlar Mahallesi'nde yaptırılan evlerinde ziyaret etti.
Gürgentepe 17.2.2020
Ordu'da süt ve süt ürünü işleyen firmalar denetlendi
Denetimler için Ordu'da 40 ekip kurulduğu bilgisini veren Yılmaz, bu ekiplerin Altınordu, Gölköy, Korgan, Kumru, Kabataş, Gürgentepe, Aybastı, Fatsa ve Ünye ilçelerinde faaliyet gösteren işletmelerde denetim gerçekleştirdiğini ifade etti.
Gürgentepe 13.2.2020
26 ilde eğitime kar engeli
Ordu'nun Mesudiye ve Gürgentepe ilçelerinde, Rize'nin Güneysu, Çamlıhemşin, Hemşin, Pazar, Ardeşen ve Fındıklı ilçelerinde yarın ilk ve orta dereceli okullarda eğitim yapılmayacak.
Gürgentepe 13.2.2020
Giresun ve Ordu'da eğitime kar engeli
Ordu'nun Mesudiye ve Gürgentepe ilçelerinde kaymakamlıklardan edinilen bilgiye göre de her iki ilçede yarın eğitime ara verildi.
Gürgentepe 12.2.2020
22 ilde eğitime kar engeli
Ordu'nun Akkuş, Gürgentepe ve Mesudiye ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.
Gürgentepe 12.2.2020
Ordu'nun 3 ilçesinde okullar tatil edildi
Ordu'nun Akkuş, Gürgentepe ve Mesudiye ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.
Gürgentepe 8.2.2020
Karadeniz'de kar yağışı etkili oluyor
Ordu Ordu'da etkili olan kar yağışı nedeniyle İkizce'de 25, Akkuş'ta 23, Çaybaşı ve Fatsa'da 11'er, Mesudiye, Ünye ve Altınordu'da 10'ar, Perşembe'de 7, Gölköy'de 5, Çamaş'ta 4, Gürgentepe, Çatalpınar ve Aybastı'da 3'er olmak üzere 125 mahalle yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Gürgentepe 6.2.2020
Ordu'da fırtına çatıları uçurdu; ilçelerde okullar tatil edildi
Kentte dün akşam saatlerinde etkili olan şiddetli rüzgar, yer yer hızı saatte 112 kilometreye ulaşarak fırtınaya dönüştü. Fırtına nedeniyle kent merkezi ile birçok ilçede, çatı uçmaları ve ağaç devrilmeleri yaşanırken, bazı kamu binalarında hasar oluştu. Fırtına nedeniyle 10 ilçede, okullar 1 gün tatil edildi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, dün gece başlayan fırtınanın birçok ilçede etkisini sürdürdüğü belirtilerek şunlar kaydedildi: "Meteorolojiden yapılan kuvvetli fırtına uyarısı nedeniyle Akkuş, Gürgentepe, Aybastı, Korgan, Mesudiye, Kabadüz, Çaybaşı, Kabataş, Çamaş, Gölköy, Fatsa ilçelerimizin tamamı ile Ünye ilçemizin yüksek kesimlerindeki okullarda eğitim öğretime bugün ara verilmiştir.
Gürgentepe 6.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ -9
Kentte dün akşam saatlerinde etkili olan şiddetli rüzgar, yer yer hızı saatte 112 kilometreye ulaşarak fırtınaya dönüştü. Fırtına nedeniyle kent merkezi ile birçok ilçede, çatı uçmaları ve ağaç devrilmeleri yaşanırken, bazı kamu binalarında hasar oluştu. Fırtına nedeniyle 10 ilçede, okullar 1 gün tatil edildi. Valilikten yapılan yazılı açıklamada, dün gece başlayan fırtınanın birçok ilçede etkisini sürdürdüğü belirtilerek şunlar kaydedildi:  "Meteorolojiden yapılan kuvvetli fırtına uyarısı nedeniyle Akkuş, Gürgentepe, Aybastı, Korgan, Mesudiye, Kabadüz, Çaybaşı, Kabataş, Çamaş, Gölköy, Fatsa ilçelerimizin tamamı ile Ünye ilçemizin yüksek kesimlerindeki okullarda eğitim öğretime bugün ara verilmiştir.
Gürgentepe 6.2.2020
Ordu'nun bazı ilçelerinde fırtına nedeniyle eğitime ara verildi
Açıklamada, "Meteorolojiden yapılan kuvvetli fırtına uyarısı nedeniyle, Akkuş, Gürgentepe, Aybastı, Korgan Mesudiye, Kabadüz, Çaybaşı, Kabataş, Çamaş, Gölköy, Fatsa ilçelerimizin tamamı ile Ünye ilçemizin yüksek kesimlerindeki okullarda eğitim öğretime bugün ara verilmiştir.
Gürgentepe: Ordu'da kar mesaisiGürgentepe 31.1.2020
Gürgentepe: Akkuş kara teslimGürgentepe 24.1.2020
Gürgentepe 22.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-9
Grip teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede öldü ORDU'da, Gürgentepe ilçesi esnafından Yener Demir (38), grip teşhisiyle tedaviye alındığı hastanede yaşamını yitirdi.
Gürgentepe 21.1.2020
Ordu'da kardan kapanan 43 mahalle yolu ulaşıma açıldı
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Fen İşleri Dairesi Başkanı Dursun Ali Kırmızıtaş, ekiplerin, Korgan, Kumru, Akkuş, Gürgentepe, Çaybaşı, Gölköy, Kabadüz ile Mesudiye ilçelerinde etkisini artıran ve kalınlığı 35 santimetreyi bulan kara karşı etkin mücadele başlattığı belirtildi.
Gürgentepe: Ordu'da domuz gribinden ölümGürgentepe 21.1.2020
İmsak02:55
Öğle12:32
İkindi16:30
Akşam20:02
Yatsı21:49
Şu an buradasınız: Gürgentepe Haber, Gürgentepe Son Dakika Haberleri - Haberler - Gürgentepe haber sayfamızda Gürgentepe haberleri okuyabilir, Gürgentepe son dakika haberleri ve güncel Gürgentepe gelişmelerini görebilirsiniz. Salih'in yüzünü bu sefer de Vefa Sosyal Destek Grubu gül
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 12:28:34. #1.15#
title