Haberler

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

Güncelleme:

Hogwarts Legacy'nin inceleme ambargosunun kalkmasıyla beraber birçok oyuncu açık dünyada büyücü olmak için kolları sıvadı. Hogwarts Legacy, Avalanche'de uzun yıllardır geliştiriliyor ve oyunun inceleme notları açıklandı.

İnceleme ambargosunun kalkmasının ardından Hogwarts Legacy için eleştirmenler incelemelerini yayınladı. Yayınlanan incelemeler çoğunlukla pozitif yönde olup Harry Potter evrenini oyunculara içten yaşatmayı başardığını bildirdi.

IGN : 9/10

"Neredeyse her açıdan Hogwarts Legacy, her zaman oynamak istediğim Harry Potter RPG'sidir."

"Neredeyse her açıdan Hogwarts Legacy, her zaman oynamak istediğim Harry Potter RPG'si. Açık dünya macerası, unutulmaz yeni karakterleri, zorlu ve nüanslı dövüşü ve beni düzinelerce saat boyunca kontrol cihazıma yapıştıran harika bir şekilde yürütülen Hogwarts öğrenci fantezisi ile Büyücülük Dünyası'nın tüm heyecanını ve harikasını yakalar. Kesinlikle teknik sorunlar, cansız bir ana hikaye ve bazı zayıf düşman çeşitliliği tarafından tartılıyor, ancak bunlar bile üzerimdeki büyüleyici büyüsünü kırmaya yaklaşamadı. "

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

Evening Standard: 4/5

"İksirleri hazırlamak için devasa dünyada saatlerce zaman harcayın"

"Oyun, almak için hobilerle dikişlerde patlıyor. İksirleri beğendiniz mi? Yenilerini hazırlamak için oyunun devasa dünya haritasının (Hogwarts'taki İskoç Yaylaları'nın ağır bir dilimini içeren) etrafındaki malzemeleri yetiştirmek ve temizlemek için saatler harcayın. Eğer hayvanlar daha çok sizin işinizse, neden bir Thestral veya Hippogriff'i veya bir Moonbaldır gibi daha egzotik bir şeyi evcilleştirmiyorsunuz? Ve savaşa meyilli olanlar için, bulmak ve yok etmek için birden fazla haydut kampı var ve bunu yapmak gerçekten zor olmasa da, aynı zamanda eğlenceli. "

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

Metro: 4/5

"Harry Potter oyunlarında uzun zamandır eksik olan bir kıvılcım var"

"Yemyeşil manzaranın ve görünüşe göre içinde yapılacak sınırsız şeylerin birleşimi, Harry Potter oyunlarında uzun zamandır eksik olan bir kıvılcım veriyor. Orijinal kanonun bagajından kurtulduğunuzda, Weasley'lere ve modern çağ Hogwarts'ın çeşitli öncüllerine rastlayacaksınız, ancak hikaye asla onlara ait değil, bu da canlandırıcı bir hız değişikliği ve Star Wars serisinin büyük bir ilgiyle izlemesi gereken bir şey. "

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

Gamerant: 4/5

"Avalanche, serinin hayranlarını tamamen meşgul edecek özel bir atmosfer yarattı."

"Geliştiriciler, Harry Potter serisinin estetiğini mükemmel bir şekilde yakalayarak Hogwarts kalesini hayata geçirerek muazzam bir iş çıkardılar. Tanınabilir Harry Potter müzik notasıyla birleştiğinde, Avalanche, franchise hayranlarını tamamen meşgul edecek özel bir atmosfer geliştirdi. İnsan saatlerce sadece okulda yürüyüp manzaralara bakabilir."

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

Tom's Hardware: 4/5

"Hogwarts, Potter fanatikleri için tek başına giriş maliyetini haklı çıkaracak."

"Harry Potter serisini takdir ediyorsanız, Hogwarts Legacy kolay bir öneridir. Bu çok açık bir şekilde Avalanche Software'deki geliştirme ekibinin sevgi emeğidir ve kaynak materyale olan saygıları parlar. Oyunun Hogwarts'ın olağanüstü rekreasyonunu keşfetme şansı, Potter fanatikleri için tek başına giriş maliyetini haklı çıkaracaktır. "

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

GamesRadar+: 3.5/5

"Maceraya ne kadar derin girersen, yan görevler o kadar boş olur."

"Pek çok modern aksiyon rol yapma oyunu gibi, Hogwarts Legacy de çekirdek (ve genellikle oldukça yaratıcı) görev setinin dışında şişkinlikten muzdarip. Maceraya ne kadar derin girerseniz, yan görevler o kadar boş hale gelir, aktiviteler o kadar monoton olur (büyülü kilit toplama bir tane değildir) ve ortamlar o kadar seyrek olur: Hogwarts Legacy, Poidsear Sahili adı verilen tamamen yeni bir alan sunar ve güzel olduğu kadar çoraktır. "

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

VGC: 4/5

"Nostalji-yem olmadan nostaljiktir."

"Avalanche Software'in oyunu, Harry Potter için Mordor'un Orta Dünya Gölgesi'nin Yüzüklerin Efendisi için ne anlama geldiğidir. Her iki mega franchise da birkaç on yıl beklemek zorunda kalsa da, her biri 2000'lerin başından beri hayranların istediği gibi neredeyse tam olarak istediği büyük, mükemmel bir video oyunu uyarlaması sunuyor. Nostalji-yem olmadan nostaljiktir. Hitleri oynamak zorunda kalmadan bir franchise'a saygılıdır. On yıldan uzun bir süre önce filmlerin sona ermesinden bu yana Büyücülük Dünyası medyasının en güçlü parçası olmasına karşı çıkmak zor."

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

GameReactor: 8/10

"Bu, Harry Potter hayranlarının uzun zamandır hayalini kurduğu ve hak ettiği bir oyun."

"Hepimizin Harry Potter hayranlarının uzun zamandır hayalini kurduğu ve hak ettiği oyun. Maceranın pek çok yönünü gerçekten araştırabilir ve hatta kendi tarzınızda oynayabilirsiniz. Belki de eyleme karşı gizliliği tercih edersiniz? O zaman karakterinizin seviyesini yükselterek daha iyi olabilirsiniz ve büyülü bir Rambo'dan daha fazlasını tercih ederseniz, bunun için araçlar da dahil edilir. "

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

Gamespwer: 8/10

"Büyücü olmak, her zaman olmasını umduğumuz kadar eğlenceli."

"Hogwarts Legacy, herhangi birimizin Hogwarts'a gerçekten katılmaya en yakın olduğu yer ve bu ne kadar büyülü bir deneyim. Sevgiyle yaratıldığı açıktır ve burada detaylara gösterilen dikkat olağanüstüdür. Tabii ki sorunları olmadan değil, ama genel deneyimin önüne geçen çok az şey var. Muhteşem görünüyor, oynamak bir zevk, ve sihirbaz olmak her zaman umduğumuz kadar eğlenceli."

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

GodisaGeek: 9/10

"Şimdi bile bunu yazarken, Hogwarts'a geri dönmek istiyorum."

"Hogwarts Legacy, bugünlerde çok az oyunun yaptığını yapıyor ve oynamadığım her saniye beni düşünmeye bırakıyor. Şimdi bile bunu yazarken, Hogwarts'a bulmaca çözerek ve keşfederek geri dönmek istiyorum, hala kaçırmış olabileceğim bir yer olup olmadığını merak ediyorum. Keşif, savaş gibi çok tatmin edicidir ve yaratıcılığı, özgürlüğü ve karakterleriyle hayal gücümü yakalama şekli dikkate değer bir şey değildi. Avalanche bu oyunla ilgili her şeyi çiviledi ve sanırım aklımdan çıkarmam biraz zaman alacak."

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

PushSquare: 8/10

"Hayalini kurduğumuz her şey bu."

"Hogwarts Legacy, Harry Potter hayranlarının umutlarını ve hayallerini gerçeğe dönüştürdü. Son olarak, büyücülük ve büyücülük okulunun uygun bir simülatörü var, kendi öğrencinizi yaratmanıza, derslere katılmanıza ve dışarıdaki geniş manzarayı keşfetmenize izin veriyor. Sorunları olmadan değil - yan görevler çok basit, menüler zayıf ve sinir bozucu zamanlayıcılar oyuncu deneyimine zarar veriyor - ancak kaynak metin için kapsamlı bir sevginin olduğu bir yerden bu kadar bariz bir şekilde gelen bir şeyin önüne geçmiyorlar. Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın kitap raflarına girmesinden neredeyse 26 yıl sonra, video oyunu hayranları nihayet gurur duyulacak büyülü bir başlığa sahipler. Hayalini kurduğumuz her şey bu."

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

PureXbox: 9/10

"Kesinlikle şimdiye kadar Harry Potter serisine dayanan en iyi oyun olarak rahatça düşecek."

"Hogwarts Legacy'nin her zaman yutturmacaya ayak uydurmak için mücadele edeceğini hissettim, ancak bir şekilde Avalanche Software, Harry Potter serisine dayanan en iyi oyun olarak kesinlikle fantastik bir açık dünya macerası sunmayı başardı."

Eleştirmenlerin Hogwarts Legacy inceleme notları

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Hogwarts Legacy İnceleme Gamegar Haberler

Bakmadan Geçme

ALES 1 ne zaman açıklanacak 2024? Bade İşcil kimdir? Bade İşcil kaç yaşında, nereli? Özgür Özel yabancı dil biliyor mu, Almana biliyor mu, hangi dilleri biliyor? Motorine indirim mi geldi? SON DAKİKA! Güncel motorin fiyatları! Dahiliye neye bakar, hangi hastalıklara bakar? 25 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 25 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title