Galip Ensarioğlu Haberleri

Galip Ensarioğlu haber, Galip Ensarioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Galip Ensarioğlu - 23.10.2019
CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu Açıklaması
Selçuk Mızraklı'ya belediyeye ilişkin tek bir soru sorulmadığını, hukuk dışı yöntemlerle tutuklandığını öne süren Tanrıkulu, şöyle devam etti: "Bir tanesi benim de kurucu üyesi olduğum, Sarmaşık Gıda Bankası Derneği'nin başkanlığını yapmak, kurucusu olmak. Kurulduğu dönemde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Ticaret Odası Başkanı, ki o zaman AK Parti Milletvekili Galip Ensarioğlu'dur.
Galip Ensarioğlu - 27.01.2019
Diyarbakır Sait Ensarioğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı
İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden AK Parti eski Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun babası ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Salim Ensarioğlu'nun ağabeyi Sait Ensarioğlu (76), Diyarbakır'da binlerce kişi tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
Galip Ensarioğlu - 27.01.2019
Sait Ensarioğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı
İSTANBUL'da tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden AK Parti eski Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun babası ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Salim Ensarioğlu'nun ağabeyi Sait Ensarioğlu (76), Diyarbakır'da binlerce kişi tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
Galip Ensarioğlu - 13.10.2018
Bakan Soylu, Yaralı Askerleri Ziyaret Etti
Öte yandan, Soylu, 26. dönem AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun vefat eden akrabası Fedli Ateş'in taziyesine katılarak, yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti.
Galip Ensarioğlu - 21.08.2018
AK Parti Diyarbakır Teşkilatı Bayramlaştı
Terörün bertaraf edilmeye başlandığını, kentin yeniden inşa ve ihya edilmesine sıra geldiğini dile getiren Eker, şunları kaydetti: "Şehrimiz hamdolsun bir süredir özlediği huzur ve barışın merkezi haline geliyor. İnşallah bu huzur ve barış ortamı kalıcı bir hale gelir. Terör örgütlerinin bir daha dirilmemek ve bu millete zarar veremeyecek hale geldiği günler yakında inşallah yaşanır. Bu şehrin yaralarının tez zamanda sarılması hepimizin arzusudur çünkü yakın bir geçmişte bu kadim şehrin, özellikle Suriçi bölgesinde PKK terör örgütünün yol açtığı tahribat, verdiği zarar, insanları evinden işinden iş yerinden mahrum bırakıldığı o yaraların sarılması gerekiyor. Bu şehrin yıkılan yerlerinin yeniden inşası ve ihyası ve kuşkusuz şehrin ticaretin ekonomisinin yatırımın artması istihdamın artması bizim için en önemli husustur." Eker, Türkiye güçlendikçe bunun tüm dünyada etkisinin görüldüğünü ifade ederek, şöyle devan etti: "Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye Cumhuriyeti'nin sağladığı güç, oluşturduğu enerji ve uluslararası sisteme, onun adaletsizliklerine karşı yaptığı itiraz bir umuda dönüşmüş durumdadır. Bu umut bütün Kafkasları, Balkanları, Ortadoğu'yu, Afrika'yı, her tarafı gün gün sarıyor. Biz de Cumhurbaşkanımızın etrafında ak kadrolar olarak bu umudu besleyecek onu hayata geçirecek çalışmaların içinde olacağız." Programa, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Ebubekir Bal, Oya Eronat, MKYK Üyesi Alaattin Parlak, Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak ve eski Diyarbakır milletvekili Galip Ensarioğlu da katıldı.
Galip Ensarioğlu - 15.06.2018
Suruç'taki AK Parti'lilere Yönelik Saldırı
Bayramlaşma programına Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, AK Parti milletvekilleri Galip Ensarioğlu ve Ebubekir Bal, Diyarbakır 7.
Galip Ensarioğlu - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
Denizli'den Sema Ramazanoğlu, Diyarbakır'dan Mehmet Galip Ensarioğlu, Erzurum'dan Mustafa Ilıcalı, Gaziantep'den de Şamil Tayyar.
Galip Ensarioğlu - 10.05.2018
Spor Bakanı Bak: "Sporun Gücü Terörü Yenecek"
Fenerbahçe ile Teleset Mobilya Akhisarspor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasını izlemek üzere Diyarbakır'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Bak, maçın yapılacağı Diyarbakır Stadyumu'nu gezdi. Bakan Bak'a Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cumali Atilla ve yetkililer eşlik etti.
Galip Ensarioğlu - 10.05.2018
Spor Bakanı Bak: "Sporun Gücü Terörü Yenecek"
Fenerbahçe ile Teleset Mobilya Akhisarspor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasını izlemek üzere Diyarbakır'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Bak, maçın yapılacağı Diyarbakır Stadyumu'nu gezdi. Bakan Bak'a Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cumali Atilla ve yetkililer eşlik etti.
Galip Ensarioğlu - 10.05.2018
Bakan Bak: Sporun Gücü Terörü Yenecek
Fenerbahçe ile Teleset Mobilya Akhisarspor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasını izlemek üzere Diyarbakır'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Bak, maçın yapılacağı Diyarbakır Stadyumu'nu gezdi. Bakan Bak'a Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cumali Atilla ve yetkililer eşlik etti.
Galip Ensarioğlu - 10.05.2018
Dha Yurt Bülteni-14
Ziraat Türkiye Kupası final maçını izlemek üzere Diyarbakır'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, maçın oynanacağı Diyarbakır Stadyumu'nu gezdi. Bakan Bak'a gezisinde, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Milletvekili Galip Ensarioğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Cumali Atilla ve yetkililer eşlik etti.
Galip Ensarioğlu - 10.05.2018
Gençlik ve Spor Bakanı Bak Diyarbakır Stadı'nı İnceledi
Bakan Bak, beraberinde Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ile Ziraat Türkiye Kupası'nda Teleset Mobilya Akhisarspor ile Fenerbahçe arasında maçın oynanacağı Diyarbakır Stadı'nda incelemede bulundu.
Galip Ensarioğlu - 05.05.2018
AK Parti Mardin Teşkilatında Temayül Yoklaması
Artuklu Spor Salonunda yapılan temayül yoklamasında eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Canan İzgi ve AK Parti Gençlik Kolları MKYK Üyesi Emre Can komisyon üyeliğini yaptı.
Galip Ensarioğlu - 30.04.2018
Diyarbakır'dan Vekil Aday Adaylığı İçin AK Parti'ye Başvuru Yoğunluğu
Gazeteci ve yazar Bayram Zilan ile eski milletvekili Cuma İçten, basın toplantısı düzenleyerek, vekillik için AK Parti çatısı altında Diyarbakır'dan aday adayı olduklarını duyurdu. Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nde, basın mensuplarıyla bir araya gelen Cuma İçten, 7 Haziran 2015'te yapılan seçimde, liste dışında kaldıktan sonra resmi görevlerine yaklaşık 3 yıl ara verdiğini söyledi. İçten, "Doğduğum, büyüdüğüm Diyarbakır'a hizmet etmeyi, şehrin, benim üzerimde hakkı olduğunu düşünerek, Diyarbakır'dan aday olmayı tercih ettim. Annem ve babamın benim üzerinde o kadar çok hakları var ki milletvekilliği kayıt ücretinin yarısını anne diğer yarsını da babam yatırarak, beni onurlandırdı" dedi.   Bayram Zilan da AK Parti'den Diyarbakır milletvekilliği için aday adayı olduğunu belirterek, şunları söyledi: "AK Parti, büyük bir partidir. AK Parti'nin siyaseti kuşatması, milletvekili adaylarını motive ediyor. Bu seçimde, Diyarbakır'da HDP'nin barajı aşıp, aşmama ihtimali üzerinden değerlendirmeler yapılıyor. Birçok siyasetçi veya siyasete adım atmak isteyen kişi, bu ihtimali düşünerek, listede herhangi bir yerde olmanın ihtimalini düşünüyor. AK Parti'de aday adayı olmanın, kişisel kariyer açısından bir adım olacağını düşünenler de var. Niyetler farklı farklı ama AK Parti'nin milletvekili adayının sayısı çok yüksek oluyor. Diyarbakır'da biz bugünkü sayıların üzerinde de sayılar gördük. Şu an 118 veya 120 civarındaydı. Süre uzatıldı. Bunun daha yükselmesi mümkündür. Diğer siyasi partinin barajı aşamama ihtimalini düşünüyor herkes. O yüzden sayı fazla."  AK Parti'de, 24 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi için aday adaylığı başvuru süresi, 2 Mayıs'a kadar uzatıldı. Diyarbakır'dan milletvekilliği aday adaylığı için 150'ye yakın başvuru yapıldığı belirtildi. Başvuranlar arasında milletvekilleri Galip Ensarioğlu ve Ebubekir Bal ile eski milletvekilleri Mine Lök Beyaz, Oya Eronat, Abdurrahman Kurt, Osman Aslan, İrfan Yazıcıoğlu, AFAD eski Başkanı Halis Bilen, 15 Temmuz gazisi Muammer Polat, avukat Ercan Ezgi, gazeteci Gürsel Eser, iş insanı Fatih Kayıhan'ın da yer aldı.
Galip Ensarioğlu - 24.04.2018
Amca-yeğen Ensarioğu 3'üncü Kez Karşı Karşıya
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu ile İYİ Parti'ye geçen amcası Devlet eski Bakanı Mehmet Salih Ensarioğlu, seçimlerde 3'üncü kez karşı karşıya gelecek.
Galip Ensarioğlu - 24.04.2018
İyi Parti'nin Cumhurbaşkanı Adayı Akşener Oldu
İYİ Parti Lideri Meral Akşener, genel merkezde düzenlenen GİK toplantısına AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu'nun amcası Devlet eski Bakanı Salim Ensarioğlu ile birlikte katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Galip Ensarioğlu Haberleri | Galip Ensarioğlu Kimdir - Haberler - Galip Ensarioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Galip Ensarioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Kılıçdaroğlu ve Akşener'den görüşme sonrası açıklama: 'Küçük ortak, büyük ortağı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 10:20:37. #1.15#
title