DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Destek Hizmetleri Müdürlüğü Haberleri

Destek Hizmetleri Müdürlüğü haber, Destek Hizmetleri Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 28.07.2021
Şehirlerarası Otobüs Terminalini Çankırı Belediyesi İşletecek
17: 10 Madde 5- İhale ile ilgili şartnameler Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No: 15 adresindeki Çankırı Belediye Başkanlığı Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nde bedelsiz olarak görülebilir.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 26.07.2021
Lüleburgaz'da ihtiyaç sahiplerine gıda ve nakdi yardım yapıldı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının başlamasından bu yana vatandaşlara yönelik desteklerin artarak devam ettiği aktarılan açıklamada, Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin belediyeye kayıtlı ve başvuru yapan ihtiyaç sahibi aileleri tek tek belirlediği kaydedildi.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 26.07.2021
Lüleburgaz'da bayramda yüzler güldü!
Korona virüs salgınının başından bu yana vatandaşa yönelik desteklerini artırarak devam eden Lüleburgaz Belediyesi, 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesinde de vatandaşın yüzünü güldürdü. Bayram öncesi kolları sıvayan Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, bu kapsamda belediyeye kayıtlı ve başvuru yapan ihtiyaç sahibi aileleri tek tek belirledi.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 19.07.2021
KURBAN KESİM YERLERİ HAZIRLIKLARI TAMAM
Kızılağaç Deve Güreşi Arenası, Turgutreis Temizlik İşleri Şantiyesi, Kadıkalesi Cami Yanı Arazi, Yalıkavak Belediye Kademesi, Konacık ve Bitez için Konacık Mezarlıklar Müdürlüğü, Göltürkbükü Belediye Kademesi, Gündoğan Belediye Kademesi ve Ortakent Belediye Kademesi olarak belirlenen satış ve kesim noktalarında, Bodrum Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri günler öncesinden su, elektrik, altyapı ve gölgelendirme çalışmalarını tamamladı.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 12.07.2021
Danıştay'dan belediyelerdeki kadrolaşmada emsal karar
Belediye Meclisi Kararı ile Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü birimi lağvedilerek yerine Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde Ulaşım Hizmetleri Şefliği kuruldu.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 11.07.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
21 yıldır kesintisiz şekilde şölenin devam ettiğini aktaran Gerenli, "İhtiyaç sahibi vatandaşların çocukları için gerçekleştirdiği ve 21 yıldır aralıksız süren sünnet şenliği bu yıl da düzenlenecek. Ağustos ayında yapılacak şölen için başvurular 16 Temmuz tarihine kadar Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü'ne bizzat yapılacak.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 06.07.2021
Lüleburgaz'da her şey sevgiyle başlıyor!
"6 ayda 839 ailenin yanında olduk" Bunun yanı sıra ihtiyaç sahibi vatandaşlar için kurulan ve bağışlarla güçlenen Sevgi Mağazası'ndan aynı dönemde 378 aileye 4 bin 821 parça kıyafet verildi. Lüleburgaz Belediyesi, gerçekleştirdiği yatırımların yanı sıra Lüleburgaz halkına desteğini sürdürmeye devam edecek. Lüleburgaz Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşının yanında olmaya devam ediyor. Pandeminin çıktığı ilk günden itibaren vatandaşlara hızla nakdi ve ayni desteklerde bulunmaya başlayan Lüleburgaz Belediyesi, bir yandan kent içindeki yatırımlarına hız kesmeden devam ederken diğer yandan Lüleburgaz halkına desteğini sürdürüyor. Her gün sıcak yemek Bu kapsamda ilk olarak geçtiğimiz yıl sonunda "Kimse yatağına aç girmesin" sloganıyla Sevgi Mutfağı'nı hizmete sunan Lüleburgaz Belediyesi, gerek 4445539 numaralı Çağrı Merkezi'ne gelen başvurular, gerek Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü'nce tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere haftanın 7 günü sıcak yemek hizmeti veriyor.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 10.06.2021
Yeni Plaj Kafeler ve Mobil Tesisler Vatandaşların Hizmetine Açılacak
Vatandaşların plajlardan ve denizden rahatça ve konforlu bir şekilde faydalanabilmesini sağlamak için başlatılan çalışmalar, Bodrum Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Bodrum Gıda AŞ.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 09.06.2021
Keşan Belediyesi yeni bir projeye daha imza attı
Keşan Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü kapsamında yeni bir projeye daha start verdi.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 04.06.2021
Çocuklar sütsüz kalmasın diye 150 aileye koli koli süt dağıtıldı
Bilecik Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü görevlileri, her gün evleri ziyaret ederek, hazırlanan sütleri çocuklara teslim edecek.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 01.06.2021
Başkan Kılıç, Buca'nın Arama Kurtarma Birimini Kurdu
EĞİTİMLER BAŞLADI Buca Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan birim için ilk olarak 100 belediye personeli gönüllülük esasıyla göreve başvurdu.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü - 28.05.2021
Dayanışma ağı 'askıda fatura'
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'in talimatıyla Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Birimi tarafından projelendirilen dayanışma ağı "askıda fatura" uygulamasını yaşama geçiriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Destek Hizmetleri Müdürlüğü Haberleri | Destek Hizmetleri Müdürlüğü Haber - Haberler - Destek Hizmetleri Müdürlüğü haberleri, son dakika destek hizmetleri müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Şehirlerarası Otobüs Terminalini Çankırı Belediyesi İşletecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.07.2021 14:56:23. #1.13#

title