DAVRAZ KAYAK MERKEZİ HABERLERİ

Davraz Kayak Merkezi Haberleri

Davraz Kayak Merkezi haber, Davraz Kayak Merkezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Davraz Kayak Merkezi: Yörük kadınların Davraz'da kızak keyfiDavraz Kayak Merkezi 8.3.2020
Davraz Kayak Merkezi: Yörük kadınların Davraz'da kızak keyfiDavraz Kayak Merkezi 8.3.2020
Davraz Kayak Merkezi: Davraz kayak merkezinde sezon devam ediyorDavraz Kayak Merkezi 4.3.2020
Davraz Kayak Merkezi: Isparta'da, deprem ve çığ tatbikatıDavraz Kayak Merkezi 21.2.2020
Davraz Kayak Merkezi 20.2.2020
Isparta Davraz Kayak Merkezi'nde çığ tatbikatı yapıldı
Isparta Davraz Kayak Merkezi'nde çığda arama kurtarma tatbikatı gerçekleştirildi.
Davraz Kayak Merkezi 19.2.2020
Davraz Kayak Merkezi 45 günde 500 bin ziyaretçiyi ağırladı
Türkiye'nin gözde kayak merkezlerinden Isparta'daki Davraz Kayak Merkezi, 45 günde 500 bin yerli ve yabancı turisti ağırladı.
Davraz Kayak Merkezi: Göl manzaralı kayak keyfi ara vermiyorDavraz Kayak Merkezi 18.2.2020
Davraz Kayak Merkezi 29.1.2020
Davraz Kayak Merkezi'nde "sömestir" yoğunluğu
Türkiye'nin gözde kayak merkezleri arasında gösterilen Eğirdir Gölü manzaralı Isparta'daki Davraz Kayak Merkezi, sömestir tatilinde otellerde yüzde 90, telesiyejlerde ise yüzde 100 doluluğa ulaştı.
Davraz Kayak Merkezi: Davraz Kayak Merkezi'ne ziyaretçi akınıDavraz Kayak Merkezi 20.1.2020
Davraz Kayak Merkezi 20.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Görüntü Dökümü: -Karayolları ekiplerinin çalışması -Yoğun sis ve karla kaplı yol -Trafikteki araçlar -Genel görüntüler Haber-Kamera: Mustafa YİĞİT/DOMANİÇ (Kütahya), ============================ Davraz sömestirde cıvıl cıvıl ISPARTA'nın kış turizm merkezi Davraz Kayak ve Kış Sporlar Merkezi, sömestirin ilk günlerinde ziyaretçi akınına uğradı. Antalya, Burdur, Afyonkarahisar ve Denizli'den çok sayıda ziyaretçinin akın ettiği Davraz Kayak Merkezi'nde tesisler tamamen doldu.
Davraz Kayak Merkezi: Davraz sömestirde cıvıl cıvılDavraz Kayak Merkezi 20.1.2020
Davraz Kayak Merkezi: Batı Akdeniz kış sezonuna hazırDavraz Kayak Merkezi 17.1.2020
Davraz Kayak Merkezi 16.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-14
DAVRAZ SÖMESTİR TATİLİNE HAZIR Isparta'nın kış turizm merkezi Davraz Kayak Merkezi 17 Ocak'ta başlayacak olan sömestir tatilinde kayak severleri ağırlamaya hazır.
Davraz Kayak Merkezi: Davraz'da kayakçılar JAK timine emanetDavraz Kayak Merkezi 11.1.2020
Davraz Kayak Merkezi: Kayakta Isparta'ya bronz madalyaDavraz Kayak Merkezi 8.1.2020
Davraz Kayak Merkezi 4.1.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
'ÇAYDANLIĞIM BİLE KIRMIZI' Kırmızı renge olan tutkusunun sadece üstünde taşımadığını evindeki eşyalarda da barındığını belirten Özcan, "Ben kendimi övmüyorum ama beni seven çok. Pazara gidiyorum çarşıya gidiyorum beni tanıyorlar. Başka kadınları tanıyan var mı? Beni herkes bilir. Ben kırmızı giymeyeni solda sıfır görüyorum. Ben kırmızı rengine aşığım. Yakışıyor da. Kim giyerse yakışıyor. Ama yakıştıran olacak. Çarşıdaki esnaf bana 'Sultan sana yakıştığı gibi kimseye yakışmıyor' diyorlar. Her şeyim kırmızı. Evimin içi, çaydanlığım bile kırmızı." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------- Sultan Özcan röportaj Sultan Özcan'ın yüzüne ve dudağına kırmızı ruj sürmesi Sultan Özcan'ın yaşadığı evden detaylar Sultan Özcan'ın eski fotoğraflarına göstermesi Genel ve detaylar Haber-Kamera: Hasan DÖNMEZ Tolga YANIK KONYA ========================================= Sahibi, 'Herkül' isimli Kangal köpeğine paha biçemiyor  SİVAS'ın Kangal ilçesinde, Nuh Kodaz (49), 2 yaşındaki 'Herkül' isimli Kangal köpeğine gözü gibi bakıyor. Kodaz, iriliği ile dikkat çeken 'Herkül'ü arpa unu ile beslediğini belirtierek, "Gözümde bu köpeğin değeri paha biçilemez. Zaman zaman isteyenler oluyor ama ben vermek istemiyorum" dedi  Kangal'da termik santralde işçi olan evli 2 çocuk babası Nuh Kodaz, yaklaşık iki yıl önce yavruyken aldığı 'Herkül" isimli Kangal köpeğine gözü gibi bakıyor. Köpeğini yavruyken süt ve mama ile besleyen Kodaz, 2 yaşına geldiğinde hayvanı arpa unu ile beslemeye başladı. Yaşıtlarına göre iriliğiyle dikkat çeken Herkül'e, sahibi Kodaz paha biçemiyor. Yerden omuz yüksekliği 92 santimetre olan ve 2 ayağı üzerinde dik durduğunda boyu 2 metreye ulaşan 'Herkül'ün iriliği görenleri şaşırtıyor.  '100 BİN TL DAHİ VERSELER SATMAM' Nuh Kodaz, 'Herkül'ün kendisi için paha biçilemez olduğunu belirterek şöyle konuştu;  Köpeğim çok güzel. Yavruluk döneminden bu zamana kadar ben besliyorum. Şu anda 2 yaşında. Köpeğimi yavruyken süt ve mama ile besledim. Şimdi ise arpa unu ile besliyor. Yaşına göre çok büyük. 92 santim boyunda, ayağa kalktığında ise 2 metreye yaklaşıyor. Biraz daha büyür ve gelişir. Görenler seviyor ve çok büyük olduğunu söylüyorlar. Gözümde bu köpeğin değeri paha biçilemez. 100 bin lira dahi verseler satmam. Zaman zaman isteyenler oluyor ama ben vermek istemiyorum. Doğal ortamında olduğu için böyle gelişiyor. Babası da bu kadar büyüktü. Köpeğin kendi cinsi ve ırkından kaynaklanan bir büyüklüğü var." Görüntü Dökümü: -Köpeğin görüntüsü -Sahibinin ilgilenmesi -Röportaj Haber-Kamera: Hüsnü Ümit AVCI-Rahmi MEYVECİ/KANGAL(SİVAS), ================================= Beyaz cennet Davraz'da sezon renkli başladı ISPARTA'nın kış sporları merkezi Davraz Kayak Merkezi'nde sezon hareketli ve renkli başladı.
Davraz Kayak Merkezi 4.1.2020
ÖZEL GÜNDEM (Tekrar)
'ÇOCUKLARI HAFTA SONLARI OYUN ALANLARINA GÖTÜRÜYORUZ' Yaptıkları yardımlarla 150 aileye ulaştıklarını anlatan Buliç, "Bize ulaşan talepleri evlere giderek inceliyoruz. Belirlediğimiz ihtiyaçları sosyal medya adreslerimizden paylaşarak destek istiyoruz. Yardımseverler de eskiden olduğu gibi imece usülü ellerinden gelen yardımları bizlere gönderiyor. Ne tür bir ihtiyaç varsa ona göre ailelere ulaştırmaya başladık. Kendi eş ve çocuklarımızdan ödün vererek ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz. Çocukları hafta sonları oyun alanlarına götürüyoruz. 8 gönüllü anne olarak biz 150 aileye yaklaşık bin kişiye bu şekilde hizmet ediyoruz" diye konuştu.  'BİZE DEPO YERİ LAZIM' Yardım ettikleri aile sayısının her geçen gün arttığını belirten Buliç, depoya ihtiyaçları olduğunu söyledi. Yöneticilerden depo konusunda yardım isteyen Buliç, şöyle konuştu: "Sosyal medyada paylaştığımız ailelere yardım geliyor. Bunları dağıtana kadar saklayacak yer bulamıyoruz. Bize öncelikle bir depo yeri lazım. Ayrıca yardım ulaştırdığımız ailelere sosyal konularda da yöneticilerden destek bekliyoruz. Evlerine gittiğimiz aileler daha Palandöken'i görmüş değil. Hiç olmazsa bu ailelerin kende kentlerindeki Palandöken'i görmelerini istiyoruz." Palandöken ve Yakutiye ilçesindeki ailelere yardımları ulaştıran gönüllü anneler, sadece yardım etmek değil, insanlara balık tutmayı da öğretmek istediklerini bu konuda projeleri olduğunu bildirdi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Annelerin gelen malzemeleri istiflemesi -Atike Buliç ile röp -Kadınların giyecekleri poşetlere koyması -Kadınların arabalarıyla eşyaları dağıtması -Kadınların apartmanlara girerek giyecekleri teslim etmesi -Kadınların yardım dağıtımından genel ve detaylar Salih TEKİN/ERZURUM, Haber Kodu:  200104025 ====================== Beyaz cennet Davraz'da sezon renkli başladı ISPARTA'nın kış sporları merkezi Davraz Kayak Merkezi'nde sezon hareketli ve renkli başladı.
Davraz Kayak Merkezi 4.1.2020
Beyaz cennet Davraz'da sezon renkli başlad
ıISPARTA'nın kış sporları merkezi Davraz Kayak Merkezi'nde sezon hareketli ve renkli başladı.
Davraz Kayak Merkezi 4.1.2020
ÖZEL GÜNDEM
'YILDA 10 TEKNE YAPIYORUZ' Ahşap tekne ustası olan Özhan Çalış ise babası ile birlikte 20 yıldır kayık yaptıklarını belirterek "Tekneler genelde çam ağacından yapılıyor fakat kestane suya daha dayanıklı olduğu için kestane ağacını tercih ediyoruz. Türkiye'nin birçok yerine tekne ve kayık gönderiyoruz. Yılda 8-10 civarında tekne yapıyoruz, bu tekneler 5 ile 13 metre arasında değişiyor" diye konuştu.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Teknelerden detaylar -Tekne ustası Murat Çalış'ın röportajı -Tekne ve kayık yapımından detaylar -Özhan Çalış ile röportaj Haber-Kamera: Ahmet BAYRAK(Ordu),   =============================== Beyaz cennet Davraz'da sezon renkli başladı ISPARTA'nın kış sporları merkezi Davraz Kayak Merkezi'nde sezon hareketli ve renkli başladı.
Davraz Kayak Merkezi: Davraz'da geç gelen sezon hareketliliğiDavraz Kayak Merkezi 2.1.2020
Davraz Kayak Merkezi: Davraz'da heyecan başladıDavraz Kayak Merkezi 30.12.2019
Davraz Kayak Merkezi: Davraz'da sevindiren kar yağışıDavraz Kayak Merkezi 25.12.2019
Şu an buradasınız: Davraz Kayak Merkezi Haberleri | Davraz Kayak Merkezi Haber - Haberler - Davraz Kayak Merkezi haberleri, son dakika davraz kayak merkezi haber ve gelişmeleri burada. Isparta Davraz Kayak Kızak Takımından Türkiye dereceleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.4.2020 04:39:53. #1.14#
title