Ahmet Sözen Haberleri

Ahmet Sözen haber, Ahmet Sözen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Sözen - 11.10.2020
Milletvekili Ünal'dan köy ziyareti
Ziyarete, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı ve Safranbolu il genel meclis üyeleri Ahmet Sözen, Mustafa Ünal ve Zafer Özdemir de katıldı.
Ahmet Sözen - 18.06.2020
Safranbolu Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Meclis Toplantısı
Sunal Tülbentçi Öğretmenevi Salonu'nda gerçekleşen toplantıya, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, İl Genel Meclisi Başkan Vekili Zafer Özdemir, il genel meclis üyeleri Ahmet Sözen, Mustafa Ünal, Nuri Kırımlı, Birlik Müdürü Gökhan Kara ve köy muhtarları katıldı.
Ahmet Sözen - 30.05.2020
Milletvekili Güneş'ten İl Özel İdareye ziyaret
Ziyarette, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, İl Genel Meclis üyeleri Tevfik Ayvalık, Mehmet Çetin, Halil Aydın ve Ahmet Sözen ile Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Kökcü yer aldı.
Ahmet Sözen - 23.10.2019
Kaymakam Ürkmezer'den köy ziyaretleri
Köy ziyaretlerine, İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Sözen, Zafer Özdemir ve Nuri Kırımlı, İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Emrah Aydın, İlçe Yazı İşleri Müdürü Ayhan Öztekin ve daire amirleri katıldı.
Ahmet Sözen - 01.05.2019
Safranbolu'da Muhtarlar Toplantısı
Toplantıya, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Burak Ören, İlçe Emniyet Müdürü Cavit Yılmaz Tamtürk, İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Sözen, Mustafa Ünal, Zafer Özdemir, Nuri Kırımlı, kurum amirleri, DSİ ve BEDAŞ yetkilileri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.
Ahmet Sözen - 13.02.2019
Karabük Belediye Başkanı Vergili'den Ziyaretler
Kızılay Karabük Şubesi'ni ve Kızılay İş Hanı'ndaki esnafı da ziyaret eden Vergili, daha sonra İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve İl Özel İdare Meclis Başkanı Ahmet Sözen ile bir araya geldi.
Ahmet Sözen - 12.02.2019
Türk Kızılayı Karabük Şubesi 'Kızılay Butik' Açılışını Yaptı
Açılışa Karabük Valisi Fuat Gürel, Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Sefa Yılmaz, Polis Eğitim Merkezi Müdürü (POMEM) Mahmut Karabulut, Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Türk Kızılayı Bartın Şube Başkanı Rıza Çakın ve yönetim kurulu üyeleri, Kızılay Karabük Şubesi yönetim kurulu üyeleri, Kızılayı Karabük Şubesi Kadın Kolları ile Gençlik Kolları, Karabük protokol üyeleri ve yardım kuruluşları temsilcileri katıldı.
Ahmet Sözen - 01.12.2018
Vali Gürel, Safranbolu'da Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Toplantıda yaptığı konuşmada, vatandaşa hizmet götürme noktasında muhtarların kamu idarecileri ile vatandaş arasında önemli bir işlev gördüğünü ifade ederek, şunları kaydetti: "Son yıllardaki KÖYDES ödenekleriyle, kaymakamlarımızın, il genel meclisi üyelerimizin gayretleri ve özel idare kaynaklarıyla çok güzel başarılar elde edildi. Sizler hem demokrasinin beşiği, aynı zamanda da en ücra köşedeki vatandaşımızsınız. Devletle vatandaş arasındaki bağı kuran makamlar sizlersiniz. Bundan sonraki süreçte de sizlerle olan münasebetlerimizi sıcak tutup sizler vasıtasıyla vatandaşlarımızın sorunlarını çözme noktasında bizlerde elimizden gelen gayreti göstereceğiz." Toplantıya, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Fatih Ürkmezer, 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı Albay İsa Çakmak, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, il genel meclis üyeleri, Safranbolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ragıp Tunç da katıldı.
Ahmet Sözen - 21.11.2018
Karabük'ten Kısa Kısa
Belediye Başkanı Rafet Vergili, Türkiye'ye örnek uygulamalar gerçekleştirdiklerini belirterek, şöyle konuştu: "Yaşlı, engelli, yatalak durumda olup kişisel bakımını yapamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım eli uzatmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dertlerine çare olmaya gayret ettiğimiz bu güzel insanların hayır dualarını almak bizlere güç veriyor. Belediyecilik sadece yol yapmak değildir, bu işin bir de sosyal ve toplumsal yönü vardır. Karabük'te yardıma muhtaç vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarımız her alanda sürecek." 2019 yılı bütçesi görüşmeleri Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, 2019 yılı Plan Bütçe Komisyonu görüşmelerinin sona erdiğini belirtti.
Ahmet Sözen - 16.11.2018
Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen Yeniden AK Parti'de
Daha önce AK Parti'den ihraç edilen Karabük İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, yeniden partisine üye oldu.
Ahmet Sözen - 19.10.2018
Karabük'te Uzman Erbaşlar Yemin Etti
Törene, Bilecik 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgenerel Murat Bulut, Karabük Vali Yardımcısı İsmail Bayata, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Fatih Ürkmezer, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, şehit yakınları, gaziler ve askerlerin yakınları da katıldı.
Ahmet Sözen - 26.09.2018
Bakka Toplantısı Karabük'te Yapıldı
Toplantıya, Çeber ve Çınar'ın yanı sıra, Bartın Valisi Nusret Dirim, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Karabük İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Zonguldak İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, Bartın TSO Başkanı Halil Balık, BAKKA Genel Sekreter Vekili Elif Acar ve ajans personeli katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Sözen Haberleri | Ahmet Sözen Kimdir - Haberler - Ahmet Sözen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Sözen kimdir, hayatı ve biyografisi. Kıbrıs'taki Seçim Sonuçları Adaya Çözüm Getirecek mi?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.1.2021 20:43:04. #1.16#
title