Ahmet Kurt Haberleri

Ahmet Kurt haber, Ahmet Kurt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Kurt - 19.10.2020
Son dakika... DHA YURT BÜLTENİ - 1
SORUŞTURMA BAŞLATILDI Sağlık görevlilerinin tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitiren baba Atlas İnce'nin cansız bedeni de otopsi için aynı hastanenin morguna kaldırıldı. Soruşturma sürüyor.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Olayın yaşandığı binanın dış görüntüsü -Olayın yaşandığı daire kapısı önünde kanlı görüntü -Komşusu Veyis Ergin 'in olayı anlatısı   Haber- Kamera: Erkan ALTUNTAŞ AKSARAY DHA)) ================================== HDP önünde evlat nöbetindeki aile sayısı 151 oldu DİYARBAKIR'da terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin HDP il binası önündeki oturma eylemi, 412'nci günde de sürüyor. Tunceli'nin Pülümür ilçesinden 2014 yılında 26 yaşındayken kaçırılan oğlu Çetin için gelen Düzgün Özkan ve Mersin'de 19 yaşındayken kaçırılan kardeşi Çetin için Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinden gelen Ahmet Kurt ile oturma eylemindeki aile sayısı 151 oldu.
Ahmet Kurt - 19.10.2020
HDP önündeki annelerin çığlığı diğer aileleri de harekete geçirdi
Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından kaçırıldığı iddiasıyla 3 Eylül 2019'dan itibaren farklı kentlerden Diyarbakır'a gelerek HDP il binası önünde oturma eylemi başlatan ailelerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Evlat nöbetinin 412'nci gününde Tunceli'den oğlu Çetin için gelen baba Düzgün Özkan ve Şanlıurfa'dan kardeşi Çetin için gelen ağabey Ahmet Kurt eyleme dahil oldu.
Ahmet Kurt - 18.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
HDP önünde evlat nöbetindeki aile sayısı 151 oldu DİYARBAKIR'da terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin HDP il binası önündeki oturma eylemi, 412'nci günde de sürüyor. Tunceli'nin Pülümür ilçesinden 2014 yılında 26 yaşındayken kaçırılan oğlu Çetin için gelen Düzgün Özkan ve Mersin'de 19 yaşındayken kaçırılan kardeşi Çetin için Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinden gelen Ahmet Kurt ile oturma eylemindeki aile sayısı 151 oldu.
Ahmet Kurt - 15.10.2020
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Amasya İl Müdürü Kurt Açıklaması
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt, vatandaşlara kadına şiddete karşı daha duyarlı olmaları çağrısında bulunarak, "Şehzadeler şehri güzel Amasya'mıza ve Amasya delikanlısına yakışmayan kadına yönelik şiddeti yok edelim." dedi.
Ahmet Kurt - 15.9.2020
Diyarbakırspordan transfer atağı
Teknik Direktör Aytekin Yıldırım'ın verdiği rapor doğrultusunda iç transferde Ahmet Kurt, Oktay Özen, Abdulsamet Tuncay, Mustafa Öner, Murat Güneş, İlhan Öz, Mahsun Döker, Ferhat Aksu ile anlaşma sağlandı.
Ahmet Kurt - 14.9.2020
Engellilere ücretsiz spor salonuna teşekkür plaketi
Bunun üzerine Amasya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt o işletmeye ziyarette bulunarak oluşturduğu farkındalık için teşekkür plaketi verdi.
Ahmet Kurt - 3.9.2020
İncirliova Kaymakamı Baştürk'ten güvenlik güçlerine ziyaret
Baştürk, daha sonra İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Ahmet Kurt'u ziyaret etti.
Ahmet Kurt - 16.7.2020
Trabzon'da "Engelli Araç Atölyesi" hizmete girdi
Açılışa, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt, ilgili daire başkanları, Trabzon'da bulunan engelli derneklerinin başkanları, yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Ahmet Kurt - 4.6.2020
Trabzon'da kreş çalışanlarına Kovid-19 testi yapıldı
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt, hizmet kurumlarının tamamında sürecin hemen başında Kovid-19 ile mücadele eylem planlarını hızlıca devreye soktuklarını belirtti.
Ahmet Kurt - 22.5.2020
Trabzon Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Kurt'dan, Ramazan Bayramı mesajı
Trabzon Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ahmet Kurt - 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı'nın okunduğu 15 Temmuz Şehitler Meydanı'ndaki törene, Bafra Gençlik ve Spor Müdürü Osman Şenocak, Bafra Gençlik Merkezi Müdürü Fatih Hatipoğlu, Gençlik Merkezi Salon Amiri Ahmet Kurt ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü antrenörleri katıldı.
Ahmet Kurt - 13.5.2020
Trabzon'da salgınla ilgili 6 bin 252 kişiye psikososyal destek verildi
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt, yaptığı yazılı açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uygulanan tedbirler kapsamında yaşanan süreç dolayısıyla insanların en fazla ihtiyaç duyduğu şeylerden birinin de psikososyal destek olduğunu belirtti.
Ahmet Kurt - 4.5.2020
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Kurt, vatandaşları Trabzonspor'dan örnek vererek uyardı
Trabzon Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt, Trabzonspor'dan örnek vererek vatandaşları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele gevşeme yaşanmaması konusunda uyardı.
Ahmet Kurt - 28.4.2020
Trabzon'da Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarda Kovid-19'a rastlanmadı
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Kurt, kendilerine bağlı kuruluşlarda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakasına rastlanmadığını bildirdi.
Ahmet Kurt - 10.4.2020
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Kurt, ebeveynlere tavsiyelerde bulundu
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Kurt, sosyal izolasyonun çocuklar için bir fırsat eğitimi olabileceğini bildirdi.
Ahmet Kurt - 8.4.2020
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Kurt Açıklaması
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Kurt, sosyal izolasyon sürecinde ailelerin sakin kalması ve mümkün mertebe değişen gelişmeleri çocuğa doğru aktararak kaygı düzeyini azaltmaları gerektiğini bildirdi.
Ahmet Kurt - 1.4.2020
Trabzon'da vatandaşlara psikososyal destek hizmeti
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Kurt, yaptığı yazılı açıklamada, vatandaşların, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yol açtığı korku ve panik gibi ruhsal sıkıntılar ile uzun süreli sosyal izolasyona bağlı bireysel sorunların aile içinde çatışmalara, çocuklarda problemli davranışlara yol açabileceği için bu konularda danışma ihtiyacı duyabileceklerini vurguladı.
Ahmet Kurt - 25.3.2020
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Kurt Açıklaması
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Kurt, yaşlıları evde tutmak ve onlarla sosyal mesafeyi korumak kadar, saygıda kusur etmemek, incitmemek, ruhsal bütünlüklerini bozacak eylemlerde bulunmamanın da herkesin görevi olduğunu bildirdi.
Ahmet Kurt - 23.3.2020
Şehit aileleri ve gaziler derneğinden "bağış toplama bahanesiyle suistimal" uyarısı
Bu tutum ve davranışlar gazi ve şehit ailelerimizi hançerlediği gibi toplum nezdinde gazi ve şehit ailelerine bakışı da değiştirmektedir. Ayrıca bu davranışlar toplumun devlete ve askere bakış açısını değiştirip, devletin askerine, gazi ve şehidine sahip çıkmadığı algısı yarattığı gibi toplumdaki bireylerin benim oğlumun da askerde başına bir şey gelirse ben de aynı tutum ve davranışlara maruz kalacağım algısının ortaya çıkarılacağı kanısındayız. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bugüne kadar gazi ve şehit ailelerine sahip çıktığı gibi bundan sonra da sahip çıkacağından ve onlara gerekli tüm desteği vereceğinden şüphemiz yoktur." "Gereğini yapacağız" Bursa Tavşanlılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Kurt ise yazılı açıklamasında, 6 sivil toplum kuruluşundan başkan ve yöneticilerle, Metin Şenol ile şehit yakınları ve gazileri geçen hafta dernek binasında ziyaret ettiklerini hatırlattı.
Ahmet Kurt - 19.3.2020
Yaşlılara Saygı Haftası
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Kurt, yaşlılara vefa göstermek, yaşlılığa bağlı sorunları aşma çabalarında kendilerini yalnız hissettirmemek gerektiğini bildirdi.
Ahmet Kurt - 16.3.2020
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Kurt'tan panik uyarısı
Trabzon Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt, koronavirüs (Kovid-19) konusunda panik yapmanın insanları virüsten koruyamayacağını, gerekli tavsiyelere hassasiyetle uymanın yeterli olacağını belirtti.
Ahmet Kurt - 9.3.2020
Trabzon'da evde bakım ücreti alanların sayısında artış yaşandı
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt, kentte 3 yılda evde bakım ücreti alanların sayısının yüzde 25 arttığını belirtti.
Ahmet Kurt - 9.3.2020
Eski eşinin satırla öldürdüğü Ayşe Tuba Arslan'ın adı Halk Merkezi'ne verildi
Eski eşinin satırla öldürdüğü Ayşe Tuba Arslan'ın adı Halk Merkezi'ne verildiESKİŞEHİR'de eski eşi tarafından satırla öldürülen 2 çocuk annesi Ayşe Tuba Arslan'ın adı, Odunpazarı ilçesindeki Halk Merkezi'ne verildi.
Ahmet Kurt - 9.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
BM, İdlib'e 23 TIR ile insani yardım malzemesi gönderildiBİRLEŞMİŞ Milletler (BM) tarafından İdlib ve kırsalında bulunan sivillere insani yardım malzemesi gönderildi.
Ahmet Kurt - 11.2.2020
İl Emniyet Müdürü Alper, sevgi evlerindeki çocuklarla kartopu oynadı
Paylaşımda, şu ifadelere de yer verildi: "Emniyet Müdürümüz Metin Alper ve personelimiz sevgi evlerinde katıldıkları bir programdan sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Ahmet Kurt ile sevgi evlerinde kalan çocuklarımızla kartopu oynadılar.
Ahmet Kurt - 5.2.2020
Tam Donanımlı Hayvan Hastanesi Projesi Bodrum'da Tanıtıldı
Bodrum Trafo Kafe'de gerçekleşen toplantıya, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz, Bodrum Kent Konseyi Hayvanların Yaşam Hakkını Koruma Çalışma Grubu üyesi Veteriner Hekim Ahmet Kurt, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi Dekanı Artay Yağcı, Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Kurt Haberleri | Ahmet Kurt Kimdir - Haberler - Ahmet Kurt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Kurt kimdir, hayatı ve biyografisi. Kadına şiddete dikkati çekmek için vatandaşlar kan bağışında bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 14:36:52. #1.15#
title