Adil Bayındır Haberleri

Adil Bayındır haber, Adil Bayındır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adil Bayındır - 07.05.2021
Beyşehir'de "tam kapanma"da açık olacak pazar yerleri belli oldu
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaptığı yazılı açıklamada, İçişleri Bakanlığı'nın genelgeleri doğrultusunda ilçe merkezinde salı günleri kurulan hal içindeki pazar yeri ile Avşar ve Beytepe mahallelerindeki semt pazarlarının tam kapanma dönemine denk gelen 8 ve 15 Mayıs 2021 cumartesi günlerinde açık olarak faaliyet gösterebileceğini belirtti.
Adil Bayındır - 29.04.2021
Beyşehir'de fotoğraf yarışması ödül töreni ve sergi açılışı
Törene katılan Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, dereceye giren, mansiyon ve sergileme alan öğrenciler ile tüm yarışmacıları kutladı, yarışmada emeği geçenler ile sponsorlara da katkılarından dolayı teşekkür etti.
Adil Bayındır - 10.04.2021
Başkan Bayındır'dan Avrupa ikincisi milli tekvandocuya kutlama
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Bulgaristan'da düzenlenen Avrupa Büyükler Tekvando Şampiyonası'nda Türkiye'ye gümüş madalya kazandıran Konyalı milli tekvandocu Zeliha Ağrıs'ı başarısından dolayı kutladı.
Adil Bayındır - 09.04.2021
Beyşehir'de kadına yönelik şiddetle mücadele koordinasyon planı toplantısı
Toplantıya, Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, Belediye Başkanı Adil Bayındır, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Türken, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Muhsin Başkaya, Beyşehir Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Nuri Balsal, daire amirleri, aile mahkemesi hakimleri, aile içi şiddet suçları soruşturma bürosunda görevli Cumhuriyet savcıları katıldı.
Adil Bayındır - 06.04.2021
Son Dakika | Beyşehir'in av tüfeği üretim merkezinde de TOKİ konutları yükselecek
AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, İlçe Başkanı Recep Elkin, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Balıklı ile Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır'ın, birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nı ziyaret ettiği belirtildi.
Adil Bayındır - 31.03.2021
Son dakika haberleri: Beyşehir protokolü, Seydişehir Belediye Başkanı Tutal'ı ziyaret etti
Son dakika habere göre Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Tuba Ersöz, İlçe Jandarma Komutanı Muhsin Başkaya ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Türkmen, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.
Adil Bayındır - 30.03.2021
Konya'nın ilçelerinde "Yaya önceliği kırmızı çizimizdir" etkinliği düzenlendi
Beyşehir'de de trafikte yayaların geçiş üstünlüğüne ülke genelinde başlatılan yeni uygulama nedeniyle düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Belediye Başkanı Adil Bayındır katıldı.
Adil Bayındır - 15.03.2021
Beyşehir'de sağlık çalışanlarına belediyeden çiçek
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır'ın direktifleri doğrultusunda Beyşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 14 Mart Tıp Bayramı çerçevesinde ilçede bulunan devlet hastanesi ve sağlık kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirildi.
Adil Bayındır - 09.03.2021
Beyşehir'de ağaçlandırma çalışmaları
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaptığı yazılı açıklamada, daha yeşil bir Beyşehir hedefine ulaşmak için belediye ekiplerinin seferber olduğunu belirtti.
Adil Bayındır - 04.03.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış Beyşehir'de
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır da, Üzümlü ve Huğlu'daki silah üretimi başarısından mutluluk duyduğunu aktararak, "Sizlere imar düzenlemesinden tutun da alt ve üst yapısıyla hizmet etmek de bizlerin boynumuzun borcu.
Adil Bayındır - 01.03.2021
Beyşehir'de, Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'na Beyşehir-Alanya etabının dahil edilmesinin sevinci yaşanıyor
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaptığı yazılı açıklamada, bu yıl gerçekleştirilecek 56.
Adil Bayındır - 01.03.2021
Beyşehir Kaymakamı Özdemir'den ziyaret
Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Belediye Başkanı Adil Bayındır, Konya Toprak Su ve Çölleşme ile Mücadele Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
Adil Bayındır - 16.02.2021
Beyşehir'de kar yağışı
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, yürütülen çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada, "Bölgemiz için hasretle beklediğimiz kar yağışının bereketini yaşıyoruz.
Adil Bayındır - 08.02.2021
Beyşehir Belediyesi'nde Şubat ayı meclis toplantısı
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, "İlçemizde hep birlikte istihdam kapılarını çoğaltmanın mücadelesini veriyoruz.
Adil Bayındır - 19.01.2021
Bisikletiyle dünya turuna çıkan Brezilyalı, yolda kara yakalanınca yardımına belediye başkanı yetişti
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Beyşehir-Konya kara yolunda yolculuk ettiği sırada tesadüfen gördüğü bisikletli genç kıza, yardımcı olunması talimatı verdi.
Adil Bayındır - 15.01.2021
Konya'da pazar yerinde bulunan parayı sahibine ulaştıran temizlik görevlileri ödüllendirildi
Konya'nın Beyşehir ilçesinde, belediyenin Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan temizlik işçilerinin buldukları 3 bin 240 liranın sahibine ulaştırılması, Belediye Başkanı Adil Bayındır tarafından ödüllendirildi.
Adil Bayındır - 14.01.2021
Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası'ndan uzaktan eğitime tablet desteği
Toplantıya katılan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, İlçe Belediye Başkanı Adil Bayındır da konuşmalarında TOBB ve BTSO'na eğitime olan desteklerinden ötürü teşekkür etti.
Adil Bayındır - 07.01.2021
Beyşehir Gölü projeleri ele alındı
Bir süre önce 8. Bölge Müdürlüğü'ne atanan Aksan, Beyşehir Milli Parklar Şefi Fatih Demir ile birlikte Belediye Başkanı Adil Bayındır'ı makamına ziyaret etti.
Adil Bayındır - 05.01.2021
Beyşehir Belediyesi'nde 2021'in ilk meclis toplantısı yapıldı
Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi'nde düzenlenen, Belediye Başkanı Adil Bayındır'ın başkanlık ettiği toplantıda, 2020'nin değerlendirmesi yapıldı.
Adil Bayındır - 24.12.2020
Beyşehir Belediye Başkanı Bayındır'dan "suyu israf etmeyelim" çağrısı
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, vatandaşlara suyun israf edilmemesi çağrısında bulundu.
Adil Bayındır - 23.12.2020
Beyşehir'de mahalle muhtarları istişare toplantısı
Beyşehir Kültür ve Yaşam Merkezi'nde yapılan toplantıda Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir ve İlçe Belediye Başkanı Adil Bayındır, merkez ve kırsal mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi.
Adil Bayındır - 10.12.2020
Beyşehir Belediyesi hizmet binasında Kovid-19 tedbirleri artırıldı
Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaptığı açıklamada, hem halkın, hem de belediye personelinin sağlığını ön planda tuttuklarını belirterek, Sağlık Bakanlığı'nın açıklamaları ve direktifleri doğrultusunda Beyşehir Belediyesi hizmet binasında da üst düzey tedbirlerin alındığını hatırlattı.
Adil Bayındır - 08.12.2020
Beyşehir Belediyesinin aralık ayı meclis toplantısı
Beyşehir Belediye Meclisi'nin aralık ayı olağan toplantısında konuşan Belediye Başkanı Adil Bayındır, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde yürütülen mücadeleye değindi.
Adil Bayındır - 03.12.2020
Beyşehir Belediyesinde sağlık taraması çalışmaları
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, "Sağlık çalışanlarımız baş tacıdır" dedi.
Adil Bayındır - 02.12.2020
Beyşehir Belediye Başkanı Bayındır, Avrupa şampiyonu milli sporcuyu kabul etti
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Hırvatistan'ın başkenti Zagrep'te düzenlenen 8. Avrupa Kulüpler Tekvando Şampiyonası'nda Türkiye'ye 53 kiloda altın madalya kazandıran Beyşehirli milli sporcu Zeliha Ağrıs'ı makamında kabul etti.
Adil Bayındır - 01.12.2020
Beyşehir Belediyesi Mali İşler Müdürü İlhan Duran, Kovid-19'a yenik düştü
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Meclis üyeleri, Başkan Yardımcısı Zeki Ağmaz, birim müdürleri ve belediye personelinin de bulunduğu hizmet binası önünde, İlhan Duran için helallik alındı, dua edildi.
Adil Bayındır - 27.11.2020
Beyşehir Gölü Milli Parkı'nda gün batımında görsel şölen
Belediye Başkanı Adil Bayındır, Beyşehir Gölü'nün, gurup vaktinin en güzel izlendiği yerlerden biri olduğunu belirterek, sonbahar mevsiminde de en etkileyici gün batımı sahnelerinin buradan izlendiğini vurguladı.
Adil Bayındır - 24.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü
Törene, Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, İlçe Kaymakamı Yusuf Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, okul idarecileri, öğretmenler katıldı.
Adil Bayındır - 21.11.2020
Beyşehir Belediyesi kış öncesi acil müdahale ekibi oluşturdu
Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaptığı açıklamada, kış dönemi dolayısıyla belediye olarak tüm tedbirlerin alındığını belirtti.
Adil Bayındır - 21.11.2020
Beyşehir Gölü'nün Karaburun plajı büyüyecek
Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaptığı yazılı açıklamada, İç Anadolu'nun en büyük sahili olan 3 kilometrelik Karaburun sahilinin bu yıl bin 600 metrelik bölümünün Beyşehir Belediyesi tarafından plaj olarak hazırlanıp yeni yüzüyle bölge insanının hizmetine sunulduğunu anımsattı.
Adil Bayındır - 11.11.2020
Beyşehir'de "geleceğe nefes ol" sloganıyla bin 800 fidan toprakla buluşturuldu
Belediye Başkanı Adil Bayındır, "İnsanoğlu ağaca benzer.
Adil Bayındır - 08.11.2020
Beyşehir Devlet Hastanesi yanına helikopter pisti
Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaptığı yazılı açıklamada, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yeni devlet hastanesi yanındaki alana helikopter pistinin yanısıra, ihtiyaç duyulan otopark ilavesi çalışmaları başlatıldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Adil Bayındır Haberleri | Adil Bayındır Kimdir - Haberler - Adil Bayındır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adil Bayındır kimdir, hayatı ve biyografisi. Beyşehir'de tam kapanmada açık olacak pazar yerleri belli oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 14:35:07. #1.14#

title