Haberler

Beyşehir'de Doğal Gaz Kullanımı Yaygınlaşıyor

Güncelleme:

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, ilçedeki 22 bin 122 hanenin doğal gaz kullandığını belirtti. Bayındır, doğal gaz yatırımları hakkında bilgi verdi ve ilçede doğal gaz kullanımının daha da yaygınlaşacağını kaydetti.

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, ilçedeki 22 bin 122 hanenin doğal gaz kullandığını belirtti.

Bayındır, yaptığı yazılı açıklamada, doğal gaz yatırımları hakkında bilgi verdi.

İlçede 25 bin 630 haneye doğal gazın ulaştığını aktaran Bayındır, " Beyşehir'de 22 bin 122 hane doğal gaz konforu ve ekonomisini yaşamaktadır." ifadesini kullandı.

Bayındır, ilerleyen süreçte ilçe genelinde doğal gaz kullanımının daha da yaygınlaşacağını kaydetti.

Beyşehir'de üniversite öğrencilerine eğitim verildi

Beyşehir'de aşçılık eğitimi alan yüksekokul öğrencilerine seminer verildi.

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen etkinliğe Uzman Fırat Erbil, konuşmacı olarak katıldı.

Erbil, Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Aşçılık Programı öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği sunumunda, profesyonel mutfaklarda kullanılan bıçakları tanıttı, dünya mutfaklarında kullanılan bıçak çeşitlerini verimli kullanma teknikleri üzerine bilgi aktardı.

Seminerin sonunda gerçekleştirilen bilgi yarışmasında ise başarı gösteren öğrencilere şef bıçağı hediye edildi.

Etkinliğe, akademisyenler, idari personel ve öğrenciler katıldı.

Beyşehir'de Gazze'ye yardım kampanyası

Beyşehir'de Kur'an Kursu öğrencileri, Gazze halkı için yardım kampanyası başlattı.

Eşrefoğlu Mehmet Yardım Hafızlık Kur'an Kursu öğrencileri tarafından kampanya kapsamında toplanan yardımlar, Filistin'e ulaştırılmak üzere Türkiye Diyanet Vakfı Beyşehir Şubesi'ne teslim edildi.

İlçe Müftüsü Veysel Kükrek, yaptığı açıklamada, başlattıkları yardım kampanyasından dolayı öğrencilere teşekkür ederek, "Güzel bir dayanışma örneği ortaya koyan öğrencilerimize ve ailelerine çok teşekkür ediyorum." ifadesine yer verdi.

Kaynak: AA / Güncel

Adil Bayındır Bayındır Beyşehir Ekonomi Güncel Haberler

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

13-14 Temmuz hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? İnstagram çöktü mü? İnstagram neden açılmıyor? 12 Temmuz Cuma İnstagram'da sorun mu var, neden yüklenmiyor? Hava Muhalefeti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hava Muhalefeti filmi ne zaman, nerede çekildi? Canlı yayında kafasına sıkan adam öldü mü, yaşıyor mu? (VİDEO) Ankara'da kafasına sıkan yayıncı ne oldu, öldü mü? Üçlü Tehlike filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Üçlü Tehlike filmi ne zaman, nerede çekildi? Katil Avcısı filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Katil Avcısı filmi ne zaman, nerede çekildi? Görümce filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Görümce filmi ne zaman, nerede çekildi? Çember: Karanlığın Gözleri filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çember: Karanlığın Gözleri filmi ne zaman, nerede çekildi? Allan Saint-Maximin maaşı ne kadar? Saint Maximin yıllık ne kadar kazanıyor, Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi ne zaman, nerede çekildi? İzmir Konak, Alsancak, Bayraklı elektrik kesintisi! 12 Temmuz İzmir'de elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, ne kadar sürecek? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi ne zaman, nerede çeki Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! Dangal filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dangal filmi ne zaman, nerede çekildi? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi!
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kürtçe trafik uyarıları yazmaya başladı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Kürtçe trafik uyarıları yazmaya başladı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title