TÜRKİYE FİNANS HABERLERİ

Türkiye Finans Haberleri

Türkiye Finans haber, Türkiye Finans son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Finans - 24.11.2020
Türkiye Finans'tan yapay zeka tabanlı Erken Uyarı Sistemi
Türkiye Finans Katılım Bankası, Erken Uyarı Sistemi'ni yapay zeka tabanlı olarak yeniledi.
Türkiye Finans - 18.11.2020
Türkiye Finans MÜSİAD EXPO 2020'de yerini aldı
Türkiye Finans Katılım Bankası, her yıl giderek artan katılımcı sayısı ve sektör çeşitliliğiyle ticareti desteklemeye ve geliştirmeye devam eden Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) EXPO 2020'de yenilikçi hizmetlerini tanıtacak.
Türkiye Finans - 17.11.2020
Türkiye Finans, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile protokol imzaladı
Türkiye Finans Katılım Bankası ile Antakya Ticaret ve Sanayi Odası arasında kapsamlı bir protokol imzalandı.
Türkiye Finans - 17.11.2020
Son dakika ekonomi: Türkiye Finans'tan öğretmenlere özel destek paketi
Bir son dakika haberine göre Türkiye Finans Katılım Bankası, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla oluşturduğu ve 30 Kasım'a kadar geçerli olacak "Öğretmenlere Özel Destek Paketi" ile öğretmenlere ve eğitimcilere avantajlı bireysel finansman imkanlarının yanı sıra rekabetçi kar paylaşım oranları, e-ticaret...
Türkiye Finans - 14.11.2020
Türkiye Finans'a "Entegre Kampanya" ödülü
Türkiye Finans, bankacılık sektöründeki kadın çalışanların gücünü ön plana çıkarmak amacıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde başlattığı Feride Şevket Hanım Bankası isimli dijital projesiyle, Felis Ödülleri'nde Entegre Kampanyalar bölümünde başarı ödülüne layık görüldü.
Türkiye Finans - 13.11.2020
Türkiye Finans'tan esnaf ve KOBİ'lere özel e-dönüşüm paketleri
Esnaf ve KOBİ'lerin hızlı ve kolay bir şekilde kağıtsız dönüşüme uyum sağlayabilmeleri için e-dönüşüm destek paketlerini hazırlayan Türkiye Finans, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-SMM, E-MM ürünlerini müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor.
Türkiye Finans - 28.10.2020
Türkiye Finans'tan 591 milyon lira net kar
Türkiye Finans Katılım Bankası, yılın 9 aylık döneminde 590,9 milyon lira konsolide net kar elde etti.
Türkiye Finans - 22.10.2020
Son Dakika | Türkiye Finans'ın Bol Kepçe hesabı ile Türk lirası birikimleri değer kazanıyor
Son dakika ekonomi haberi: Türkiye Finans Katılım Bankası, Türk lirası birikimlerini avantajlı kar paylaşım oranlarıyla değerlendirmek isteyen tüm müşterilerine özel bir hesap sunuyor.
Türkiye Finans - 16.10.2020
Türkiye Bankalar Birliği'nden turizm sektörüne destek paketi Açıklaması
Turizm Destek Paketini kullandıracak bankalar; Akbank, Albaraka Türk Katılım Bankası, Denizbank, Garanti BBVA, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, QNB Finansbank, TEB, Türkiye Finans Katılım Bankası, VakıfBank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Katılım Bankası ve Ziraat Bankası olarak sıralandı.
Türkiye Finans - 6.10.2020
"Üretime Dönüş - Holdinglerin Yeni Ajandası" webinarı
Alper, Türkiye Finans'ın Fast Company Türkiye iş birliğiyle düzenlediği "Üretime Dönüş - Holdinglerin Yeni Ajandası" isimli webinarda, Fast Company Türkiye Kurucusu Rauf Ateş'in pandemiye ve gelecek planlarına ilişkin sorularını cevapladı.
Türkiye Finans - 30.9.2020
Allianz'a 3 ödül
Allianz Türkiye reklam ve pazarlama kampanyalarının etkinliğini ölçen, Türkiye ve dünyanın en itibarlı yarışmalarından Effie'de "Yanlarında Ol Diye" kampanyası ile Gümüş Effie'nin sahibi oldu.
Türkiye Finans - 25.9.2020
Adana'da 43 sanıklı FETÖ/PDY davasına devam edildi
Adana'da, daha önce haklarında işlem yapılan FETÖ/PDY üyelerine ve ailelerine para aktarılmasını sağladıkları iddia edilen, aralarında örgütün "Türkiye finans sorumlusu"nun da bulunduğu 9'u tutuklu 43 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Türkiye Finans - 24.9.2020
Son dakika haberleri | Adana'da 43 sanıklı FETÖ/PDY davasına devam edildi
Son dakika haberleri... Adana'da, daha önce haklarında işlem yapılan FETÖ/PDY üyelerine ve ailelerine para aktarılmasını sağladıkları iddia edilen, aralarında örgütün "Türkiye finans sorumlusu"nun da bulunduğu 9'u tutuklu 43 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Türkiye Finans - 21.9.2020
Türkiye Finans'a IDC Türkiye'den birincilik ödülü
Türkiye Finans, IDC Türkiye CIO Ödülleri'nin "Future Of Work/İşin Geleceği" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.
Türkiye Finans - 16.9.2020
Altının kilogramı 473 bin 200 liraya geriledi
Altın borsasında bugün en fazla işlem gerçekleştiren kurumlar Vakıf Katılım Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Demas Kuyumculuk İhracat İthalat Sanayi ve Ticaret, Goldtrans Hediyelik Eşya Ticaret, Yapı Kredi Bankası şeklinde sıralandı.
Türkiye Finans - 14.9.2020
Türkiye Finans, Türk lirası birikimlerini e-Katılma hesabı ile destekliyor
Türk lirası birikimlerini desteklemek amacıyla e-Katılma hesabını hayata geçiren Türkiye Finans, kar paylaşım oranlarını sektördeki en rekabetçi seviyeye çıkararak yüzde 98/2 olarak revize etti.
Türkiye Finans - 22.8.2020
Türkiye Finans'a Brandon Hall'dan 3 ödül
Türkiye Finans, şirket içi eğitim ve gelişim alanlarında danışmanlık veren kurumlardan Brandon Hall Grup tarafından düzenlenen Mükemmeliyet Ödülleri'nde 3 ödüle layık görüldü.
Türkiye Finans - 20.8.2020
Türkiye Finans'ın insan kaynakları projeleri Stevie'den iki ödülle döndü
Türkiye Finans, 40'tan fazla ülkeden dünya çapında başarılı şirketlerin yarıştığı Stevie Ödülleri'nde İnsan Kaynakları alanında 2 bronz ödüle layık görüldü.
Türkiye Finans - 13.8.2020
Türkiye Finans'ın Yönetim Kurulu Başkanı Wael Abdulaziz A. Raies oldu
Türkiye Finans Katılım Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Wael Abdulaziz A. Raies oldu.
Türkiye Finans - 11.8.2020
Türkiye Finans'tan, yılın ilk yarısında 403,5 milyon TL konsolide kar
Türkiye Finans, yılın ilk yarısında 403 milyon 573 bin TL konsolide kar elde etti.
Türkiye Finans - 5.8.2020
Türkiye Finans'ta yeni yönetim kurulu üyeleri seçildi
Türkiye Finans'ın gerçekleştirilen 29. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda yeni yönetim kurulu üyeleri belirlendi.
Türkiye Finans - 4.8.2020
Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreteri Özgür Obalı oldu
Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Özgür Obalı, University of Birmingham'da uluslararası bankacılık ve finans üzerine yüksek lisansını tamamladı. Obalı, İş Bankası ve Türkiye Finans AŞ gibi kurumlarda müfettişlikten teftiş kurulu başkanlığına çeşitli görevlerde bulundu.
Türkiye Finans - 27.7.2020
Kariyer söyleşileri başlıyor
Program kapsamında Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Veli Hakan Polat, Çorlu TSO Meclis Başkanı Erdim Noyan, İstanbul Rumeli Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Güler Yenipınar, Belgesel ve Reklam Filmi Yönetmeni Kemal Sevimli, Mimar Can Tamirci, Klinik Psikolog Dr. Gülin Güneri ve Dr. Pelin Burluk, Türkiye Finans Derneği Başkanı Dr.
Türkiye Finans - 21.7.2020
Gilead Sciences Türkiye'den, Almanya'ya önemli transfer
Gilead Sciences Türkiye Finans Direktörü Can Kil, Gilead Sciences Almanya Kıdemli Finans Direktörlüğü görevine atandı.
Türkiye Finans - 7.7.2020
Diyanetten 2020 yılı hac erteleme ve ücret iadelerine ilişkin açıklama Açıklaması
Açıklamada ayrıca, hac erteleme ve ücret iade işlemlerine ilişkin şu bilgilere yer verildi: "2020'de kesin kayıt yaptıran hacı adayları, 2021'e haccı erteleme veya 2021'de hacca gitmekten vazgeçme tercihinde bulunabileceklerdir. 2021'e haccını ertelemek isteyenler, Suudi Arabistan'da yapılan muhtelif ön ödemeler, hacı adaylarına verilen ve verilecek eser ve malzeme temini, eğitim ve bilgilendirme, sağlık ve benzeri faaliyet ve hizmetler gereği yapılan hazırlıklara ilişkin harcamaların karşılığı olarak 2021 yılı hac organizasyonu için belirlenecek ücretlerden mahsup edilmek üzere kişi başı 1000'er Suudi Arabistan riyali (SAR) hacı adayının kayıt yaptırdığı organizasyona (Diyanet İşleri Başkanlığı veya TÜRSAB'a bağlı acenteler) ait hesaplarda bloke edilecek." "Ücret iadeleri 13 Temmuz'dan itibaren yapılacak" 2021'de hacca gitme hakkından vazgeçenlere ise ödemiş oldukları ücretlerin tamamının iade edileceği ve bu kişilerin kazanmış olduğu kura katsayılarının gelecek yıllardaki kuraya dahil edileceği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Ücret iadeleri, yapılan tercih sonunda alınacak 'Hac Ücret İade Belgesi' ve T.C. kimlik numarası ibraz edilmek kaydıyla 13 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Albaraka Türk Katılım, Emlak Katılım, Kuveyt Türk Katılım, Türkiye Finans, Vakıf Katılım, Ziraat Katılım ve Ziraat bankaları aracılığıyla yapılacaktır.
Türkiye Finans - 7.7.2020
Diyanet'ten 2020 yılı hac erteleme ve ücret iadeleri ile ilgili açıklama
Diyanet İşleri Başkanlığı, 2020 yılı hac ibadetine ilişkin açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, "Covid-19 salgını nedeniyle Suudi Arabistan'ın almış olduğu karara göre 2020 yılında hac ibadeti sadece ülke içinde yaşayan ve değişik milletlerden oluşan sınırlı sayıda Müslümanlarla eda edilecek ve yurt dışından hacı adayı kabul edilmeyecektir. Alınan bu karardan sonra 2020 yılında hac ibadetini yapmak için kayıtlarını yaptıran hacı adaylarının durumu Bakanlıklararası Hac ve Umre Kurulunca görüşülüp karara bağlandı. Buna göre 2020 yılında kesin kayıt hakkı elde edip kayıt yaptıran hacı adaylarının Diyanet İşleri Başkanlığı veya TÜRSAB'a bağlı acenteler organizasyonunca alınan kayıtları 2021 yılına devredildi. 2020 yılında kesin kayıt yaptıran hacı adayları, 2021 yılına haccı erteleme veya 2021 yılında hacca gitmekten vazgeçme tercihinde bulunabileceklerdir. 2021 yılına haccını ertelemek isteyenler, Suudi Arabistan'da yapılan muhtelif ön ödemeler, hacı adaylarına verilen/verilecek eser ve malzeme temini, eğitim ve bilgilendirme, sağlık vb. faaliyet/hizmetler gereği yapılan hazırlıklara ilişkin harcamaların karşılığı olarak 2021 yılı hac organizasyonu için belirlenecek ücretlerden mahsup edilmek üzere kişi başı biner Suudi Arabistan riyalı (SAR) hacı adayının kayıt yaptırdığı organizasyona (Diyanet İşleri Başkanlığı veya TÜRSAB'a bağlı acenteler) ait hesaplarda bloke edilecektir. 2021 yılında hacca gitmekten vazgeçenler; bu durumda olanlara ödemiş oldukları ücretlerin ise tamamı iade edilecek ve bu kişiler kazanılmış kura kat sayıları ile gelecek yıllarda kuraya dahil edilecektir. Ücret iadeleri yapılan tercih sonunda alınacak 'Hac ücret iade belgesi' ve T.C. kimlik numarası ibraz edilmek kaydı ile 13.07.2020 tarihinden itibaren Emlak Katılım, Türkiye Finans, Vakıf Katılım, Ziraat Katılım ve Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacaktır.
Türkiye Finans - 3.7.2020
Son dakika haber: Securitas Türkiye büyümeye devam ediyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Securitas Türkiye Finans Koordinatörü Hakan Ilgar, Securitas'ın istikrarlı büyümesini 2019 yılında da sürdürdüğünü ve sektör lideri konumunu güçlendirdiğini belirterek, "Geçtiğimiz yıl pek çok önemli şirketi portföyümüze dahil ettik.
Türkiye Finans - 29.6.2020
Türkiye Finans, Türkiye'nin en etik şirketleri arasında yerini aldı
Türkiye Finans Katılım Bankası, her yıl etik ve iş ahlakı konusunda farkındalık kazandırmak amacıyla Etik Değerler Merkezi (EDMER) tarafından düzenlenen ve bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen "ETİKA-Türkiye'nin En Etik Şirketleri" organizasyonunda uluslararası etik standartlarına uygunluğuyla...
Türkiye Finans - 24.6.2020
Adana'daki 43 sanıklı FETÖ/PDY davası
Adana'da, daha önce haklarında işlem yapılan FETÖ/PDY üyelerine ve ailelerine para aktarılmasını sağladıkları iddia edilen, aralarında örgütün "Türkiye finans sorumlusu"nun da bulunduğu 10'u tutuklu 43 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Türkiye Finans - 22.6.2020
Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcılığına Yiğit Satılmaz getirildi
Türkiye Finans Katılım Bankası'nın Hazine Grubu'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Satılmaz oldu.
Türkiye Finans - 19.6.2020
Vakıf Katılım'a Hazine ve Stratejiden Sorumlu yeni Genel Müdür Yardımcısı
Vakıf Katılım, Hazine ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Sabri Ulus'u getirdi. Vakıf Katılım açıklamasına göre, Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezunu olan Ulus, kariyerine 1995'te Akbank TAŞ'de başladı. İş hayatına İngiltere'de devam eden Ulus, burada sırasıyla Turkish Bank UK Ltd., HSBC Bank plc/ HSBC Amanah ve UBS AG'de görev aldı, 11 yıllık İngiltere deneyiminin ardından 2009 yılında Türkiye'ye döndü. Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ'de 2 yıl Hazine Müdürü olarak görev yapan Ulus, 2011-2014 yılları arasında Fajr Capital-Dubai'ye Direktör olarak atandı.
Türkiye Finans - 19.6.2020
Türkiye Finans, Bursa Oto Galericiler Odası ile protokol imzaladı
Türkiye Finans Bursa Oto Galericileri Odası ile bankacılık hizmetlerini içeren bir protokol imzaladı.
Türkiye Finans - 18.6.2020
Türkiye Finans'tan esnaf ve KOBİ'lere destek paketi
Türkiye Finans, Türkiye'de normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte kepenk açan esnaf ve KOBİ'ler için "Kaldığınız Yerden Devam Edin" kampanyasıyla yeni bir destek paketini hayata geçiriyor.
Türkiye Finans - 2.6.2020
Türkiye Finans'tan çalışanlarına "JEST"
Türkiye Finans Katılım Bankası, çalışanları için başlattığı 4 seçenekli esnek çalışma modeli "JEST" ile bankacılık sektöründe bir ilki hayata geçiriyor.
Türkiye Finans - 20.5.2020
Ahmet Özhan "Eskimeyen Dostlar"ın konuğu oldu Açıklaması
Türkiye Finans Katılım Bankasının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Facebook üzerinden gerçekleştirdiği "Eskimeyen Dostlar" programının üçüncü konuğu sanatçı Ahmet Özhan oldu.
Türkiye Finans - 17.5.2020
Aydan Şener "Eskimeyen Dostlar"ın konuğu oldu Açıklaması
Türkiye Finans Katılım Bankasının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Facebook üzerinden gerçekleştirdiği "Eskimeyen Dostlar" programının ikinci konuğu Aydan Şener oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye Finans Haberleri | Türkiye Finans Haber - Haberler - Türkiye Finans haberleri, son dakika türkiye finans haber ve gelişmeleri burada. Türkiye Finans'tan yapay zeka tabanlı Erken Uyarı Sistemi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 15:14:16. #1.14#
title