Su Topu Haberleri

Su Topu haber, Su Topu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Su Topu - 15.10.2021
Federasyonlarda seçim süreci yarın başlıyor
2020 Tokyo Olimpiyatları ve Paralimpik Oyunları'nın koronavirüs pandemisi nedeni ile 2021 yılına ertelenmesiyle birlikte spor federasyonlarının olağan ve mali genel kurulları da bir yıl ötelenmiş oldu.
Su Topu - 29.08.2021
İstanbul Su Sporları Günleri sona erdi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraklerinden Spor İstanbul'un düzenlediği ve 3 gün süren organizasyonda yüzme, aquatlon, yelken, kano, rüzgar sörfü, modern pentatlon, su topu ve dragon bot olmak üzere 8 branşta müsabakalar yapıldı.
Su Topu - 26.08.2021
İstanbul Su Sporları Günleri, 27-30 Ağustos'ta gerçekleştirilecek
Organizasyonda yüzme, aquatlon, yelken, kano, rüzgar sörfü, modern pentatlon, su topu ve dragon bot olmak üzere 8 branşta müsabakalar yapılacak.
Su Topu - 20.08.2021
İBB iştiraki SPOR İSTANBUL, sıcak yaz günlerine serinlik getirecek etkinlikler hazırlıyor
İstanbulluların her mevsim sporla iç içe ve aktif olmaları için çalışan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki SPOR İSTANBUL, sıcak yaz günlerinde şehrin sakinlerini serin sulara davet ediyor. Kentin mavi suları, İstanbul Su Sporları Günleri ile İstanbullulara kucak açıyor. 5 AYRI NOKTADA 9 FARKLI BRANŞTA 'İstanbul Su Sporları Günleri', kentin en güzel noktalarından Maltepe Orhangazi Şehir Parkı, Haliç, Büyükçekmece, İstanbul Boğazı (Çırağan Sarayı-Anadolu Hisarı) ve Küçükçekmece'de düzenlenecek. Katılımcılar su topu, yüzme, aquatlon, kano, kürek, dragon bot, modern pentatlon, rüzgar sörfü, uçurtma sörfü ve yelken olmak üzere 9 farklı branşta yarışacak.
Su Topu - 07.08.2021
2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları yarın yapılacak yarışlar ve kapanış töreniyle tamamlanacak
Dünyanın en büyük spor organizasyonu olimpiyatlarda yarın atletizmde erkekler maraton final yarışı yapılacak. Voleybolda ve hentbolda kadınlar bronz ve altın madalya maçları oynanacak. Basketbolda kadınlar altın madalya karşılaşmasının yapılacağı Tokyo 2020, su topu maçları, pist bisikleti, ritmik cimnastik ile boks müsabakalarına sahne olacak.
Su Topu - 29.07.2021
Geleceğin sporcuları yaz spor okullarında yetişiyor
Pandemi nedeniyle uzun süredir sosyal aktiviteler ve spordan uzak kalan çocuk ve gençleri bir araya getiren Yaz Spor Okulları'nda katılımcılara Atletizm, Boks, Güreş, Engelli Atletizm, Halter, Su Topu, Voleybol, Spor Tırmanışı, MMA, Kort Tenisi ve Futbol branşlarında antrenörler eşliğinde ücretsiz eğitim veriliyor.
Su Topu - 28.07.2021
Geleceğin Sporcuları Yaz Spor Okullarında Yetişiyor
Geleceğin Sporcuları Yaz Spor Okullarında Yetişiyor Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran,   öğrencilerin yaz tatillerini spor yaparak değerlendirmesi amacıyla Nevşehir Belediyesi tarafından açılan ve 11 branşta ücretsiz spor eğitimlerinin verildiği Yaz Spor Okulları'nı ziyaret etti. Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından çocukların ve gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı koymak, ayrıca yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla açılan Yaz Spor Okulları büyük ilgi gördü. Pandemi nedeniyle uzun süredir sosyal aktiviteler ve spordan uzak kalan çocuk ve gençleri bir araya getiren Yaz Spor Okulları'nda katılımcılara Atletizm, Boks, Güreş, Engelli Atletizm, Halter, Su Topu, Voleybol, Spor Tırmanışı, MMA, Kort Tenisi ve Futbol branşlarında antrenörler eşliğinde ücretsiz eğitim veriliyor.
Su Topu - 21.07.2021
Olimpiyat heyecanı 41 farklı merkezde yaşanacak
Dünyanın gözü 2020 Olimpiyat Oyunları için Japonya'nın başkenti Tokyo'ya çevrilirken, organizasyon için hazırlanan 41 farklı tesis sporcuları bekliyor.
Su Topu - 31.05.2021
15 Yaş Altı Su Topu Erkek Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı
15 Yaş Altı Su Topu Erkek Milli Takımı, 2021 Avrupa Şampiyonası'na katılma hakkı elde etti.
Su Topu - 20.05.2021
15 Yaş Altı Kız Su Topu Milli Takımı, Nevşehir'de kampa girdi
15 Yaş Altı Kız Su Topu Milli Takımı, Macaristan'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'na katılacak aday kadronun oluşturulması için Nevşehir'de kampa girdi.
Su Topu - 06.05.2021
Şehitkamil Belediyesi yüzme sporuna verdiği desteği sürdürüyor
Bu madalyaları Türkiye'ye kazandıran sporcuları yürekten kutladığını dile getiren Fadıloğlu, şunları kaydetti: "Bu iş emek ile oluyor. Amacımız okullarımızda yetişen sporcularımızı kendini havuzumuzda da kendisini yetiştirerek üst noktaya gelmesini sağlamak. Onun bir üstünden de milli takıma gelmesi için emek vermekti. Gelinen noktada milli takımdaki 57 sporcuyla amacımız, olimpiyata hazırlık noktasında ne yapabiliriz. Bunlar sıfırdan başlayıp gelen çocuklarımızdır. Bizim yaptığımız çalışmalarla, okullardaki taramalarda kazandığımız çocuklarımız var. Burada su topu, paletli yüzme ve diğer yüzme branşlarında başarılar elde edildi.
title