SİBER SUÇLARLA MÜCADELE DAİRE BAŞKANLIĞI HABERLERİ

Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Haberleri

Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı haber, Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 30.11.2021
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, aileleri, çocukların güvenli internet kullanımı konusunda uyardı Açıklaması
Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, ailelere, çocuklarının sanal ortamda güvende olmaları konusunda atılacak adımları anlattı.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 27.11.2021
Tayvanlı uluslararası suç şebekesi Bodrum'da villa kiralamış
Uluslararası suç şebekesinin Muğla ilinde faaliyete devam eden unsurlarının tespit edilmesi üzerine Jandarma Genel Komutanlığı Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Daire Başkanlığı, Muğla İl Jandarma Komutanlığı, Tayvan Kolluk Teşkilatı temsilcilerinin katılımı ve Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı teknik desteği ile müşterek operasyon düzenlendi.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 24.11.2021
EGM'den manipülatif döviz kuru paylaşımlarına yasal işlem
EGM'den yapılan yazılı açıklamada, Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ve bağlı il birimlerince, kanunların verdiği yetki ve sorumluluk çerçevesinde, suç ve suçlularla mücadele amacıyla internet ortamında 7/24 esasına göre sanal devriye faaliyetleri yürütüldüğü hatırlatıldı.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 24.11.2021
Döviz kurlarında gerçekleşen dalgalanmaları manipüle eden paylaşımlarda bulunan 271 hesaba, yasal işlem başlatıldı
Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, döviz kurlarında gerçekleşen dalgalanmaları manipüle eden paylaşımlarda bulunan 271 hesaba, yasal işlem başlattı.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 24.11.2021
EGM'den manipülatif döviz kuru paylaşımlarına yasal işlem
EGM'den yapılan yazılı açıklamada, Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ve bağlı il birimlerince, kanunların verdiği yetki ve sorumluluk çerçevesinde, suç ve suçlularla mücadele amacıyla internet ortamında 7/24 esasına göre sanal devriye faaliyetleri yürütüldüğü hatırlatıldı.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 03.11.2021
03.11.2021 Tarihli Basın Açıklaması
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ve bağlı il birimlerince, kanunların verdiği yetki ve sorumluluk çerçevesinde, suç ve suçlularla mücadele amacıyla internet ortamında 7/24 esasına göre sanal devriye faaliyetleri yürütülmektedir.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 03.11.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içerikli paylaşımlara inceleme
EMNİYET Genel Müdürlüğü'nce (EGM) Twitter'da 'ölmüş' etiketi (hastag) altında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret, tezvirat, onur ve saygınlığını rencide edici içeriklerin yanı sıra dezenformasyon ve manipülatif niteliğinde paylaşımlarda bulunduğu değerlendirilen 30 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldığı açıklandı.  EGM'den yapılan yazılı açıklamada, Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ve bağlı il birimlerince, kanunların verdiği yetki ve sorumluluk çerçevesinde, suç ve suçlularla mücadele amacıyla internet ortamında 7/24 esasına göre sanal devriye faaliyetleri yürütüldüğü hatırlatıldı.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 03.11.2021
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içerikli paylaşımlara inceleme
EGM'den yapılan yazılı açıklamada, Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ve bağlı il birimlerince, kanunların verdiği yetki ve sorumluluk çerçevesinde, suç ve suçlularla mücadele amacıyla internet ortamında 7/24 esasına göre sanal devriye faaliyetleri yürütüldüğü hatırlatıldı.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 07.10.2021
Emniyetten sosyal medya bağımlılığına karşı uyarı Açıklaması
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, sosyal medya bağımlılığına karşı uyarıda bulundu.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 08.09.2021
Telefonunda müstehcen çocuk videoları bulunan sanığa hapis
Evli ve 1 çocuk babası M.B.'nin cep telefonundan sık sık yasaklı sitelere girdiği ve cinsel içerikli çocuk videoları indirdiği, ABD Ulusal Kayıp ve Sömürülen Çocuklar Merkezi'nce (NCMEC) tespit edildi. M.B. hakkında NCMEC tarafından hazırlanan 'Bilişim yoluyla çocuğun cinsel istismarı' raporu, Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı'na gönderildi.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 08.08.2021
Emniyetten "yardım" adı altında para talep eden dolandırıcılara karşı uyarı Açıklaması
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, toplumun hassasiyet gösterdiği konuları kötüye kullanarak "yardım" adı altında haksız şekilde para isteyen dolandırıcılara itibar edilmemesi uyarısında bulundu.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 05.08.2021
Polisten yakın tarihte açılan sosyal medya hesaplarına "şüpheyle yaklaşın" uyarısı
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, sosyal medyada yakın tarihte açılan ve birkaç paylaşımı olan hesaplara şüpheyle yaklaşılması gerektiği uyarısında bulundu.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 04.08.2021
EGM'den sanal ortamdaki bilgi kirliliği ile ilgili uyarı Açıklaması
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, sanal ortamdaki bilgi kirliliğinin ne olduğunu ve bunun zararlarının nasıl önlenebileceğini anlattı.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 14.07.2021
SİBERAY, tatilcileri dolandırıcılara karşı uyardı
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, normalleşme sürecinin başlamasının ardından tatile çıkmaya hazırlanan vatandaşları dolandırıcılıklara karşı uyardı.
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı - 01.06.2021
Emniyetten, kurumsal yapılar ve işletmelere "fidyeci yazılım" uyarısı
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, dünyada her yıl milyarlarca dolar zarara yol açan "ransomware" (fidyeci yazılım) saldırılarına karşı kurumsal yapılar ile işletmelere uyarılarda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Haberleri | Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Haber  - Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı haberleri, son dakika siber suçlarla mücadele daire başkanlığı haber ve gelişmeleri burada. Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, aileleri, çocukların güve
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 19:31:59. #1.14#

title