Saraçhane Parkı Haberleri

Saraçhane Parkı haber, Saraçhane Parkı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saraçhane Parkı - 4.10.2020
İstanbul'da motosikletlilerden Azerbaycan'a destek konvoyu
Fatih'teki Saraçhane Parkı'nda bir araya gelen ve kendilerine "Osmanlı Motorcular Kulübü" ismini veren bir grup, Türk ve Azerbaycan bayrakları astıkları motosikletleriyle konvoy oluşturarak Beşiktaş'a hareket etti.
Saraçhane Parkı - 16.9.2020
Servisçilerden yeni plaka teklifi protestosu
Büyükşehir Belediyesi karşısındaki Saraçhane Parkı'nda toplanan birçok servisçi dernek ve birliğine bağlı çok sayıda esnaf, 2015-2019 döneminde taşımacılık yapanlara İBB'nin servis plakası verme teklifine tepki göstererek protesto gösterisi yaptı.
Saraçhane Parkı - 16.7.2020
Fatih'te 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında anma programı düzenlendi
Saraçhane Parkı'ndaki program, saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı ve şehitler için Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başladı.
Saraçhane Parkı - 11.7.2020
15 TEMMUZ GECESİ 14 YAŞINDA GAZİ OLMUŞTU; HEDEFİ DOKTOR OLMAK
"BİR ANNE OLARAK DÜŞÜNEMİYORSUN O ANDA ÇÜNKÜ VATANINIZ OLMAZSA HİÇBİR ŞEYİNİZ OLMAZ" Adviye'nin annesi Sevim İsmailoğlu ise kızının vurulduğu anı şu sözlerle anlattı:   "Bir an önce evden çıkmak istiyordu. Tabiri caiz ise düz duvara tırmanacaktı bıraksan. O derece heyecanlıydı. Vurulduğunu gördüğüm anda da zaten sadece 'kızım bunun için miydi' dedim. Vurulacakmış demek ki, akacak kan damarda durmaz ya o yüzden 'kızım bunun için mi' diyebildim. Sonra hastaneye götürmeye çalıştık. Sonra hastaneye götürmeye çalıştık, hastanede zaten bırakmıyorlar, herkes bir halde. Onu hastaneye götürmek isterken aklım buradaydı. İkilemde kalıyorsun, vatanın mı, çocuğun mu? Öyle bir halde kaldık. Biz hastaneye bir şekilde gittik, ulaştık, çok zorla da olsa. Herkes birbirine çok yardımcı oldu o gece. Hastaneye gelen insanlara, akrabalara, 'sizin burada ne işiniz var' dedim. Herkes Adviye'yi görmeye gelmişti, 'vatan elden gidiyor, sizin burada ne işiniz var' dedim. Yani Adviye bir şekilde şehit olursa zaten kendini kurtaracak. Yaralıysa da hastanede zaten herkes, doktorlar gerekeni yapıyor, 'sizin gidip vatanı savunmaya devam edin' dedim. Bir anne olarak düşünemiyorsun o anda çünkü vatanınız olmazsa hiçbir şeyiniz olmaz." Anne İsmailoğlu, kızın vurulduğu Saraçhane Parkı'ndaki alanı göstererek, "Hiçbir şey değil, gereken önem gösterilmiyor ve burada içki içilmesi çok zoruma gidiyor" diye konuştu.
Saraçhane Parkı - 21.5.2020
İstanbul'da Ramazan Bayramı hareketliliği
Eyüp Sultan Meydanı, Ayasofya ve Sultanahmet Meydanı, Topkapı Sarayı civarı ile Eminönü Meydanı ve sahilinde sakinlik hakimken vapur iskelelerinin, tramvay, metrobüs ve otobüs duraklarının da kalabalık olmadığı görüldü. Cevizlibağ metrobüs durağında bekleyen vatandaşların sosyal mesafe kuralına uyduğu gözlendi. Saraçhane Parkı'na gelen az sayıda vatandaş ise yürüyüş yaptı.
Saraçhane Parkı - 20.3.2020
İBB önündeki işçi eylemi anlaşmayla sona erdi
"İmamoğlu'na işçilerin karşısında değil de yanında durduğu için teşekkür ediyoruz" Protokol sonrası işten çıkarılan tüm işçiler İBB karşısındaki Saraçhane Parkı'nda bir araya geldi.
Saraçhane Parkı - 13.3.2020
Burmalı Mescit, restorasyonun ardından ibadete açıldı
Saraçhane Parkı'nın içinde kalan mescitte, 4 yıl süren restorasyon sonrası ilk cuma namazı kılındı.
Saraçhane Parkı - 20.1.2020
Hayvanseverler fayton konusunda "net ve kapsamlı" açıklama bekliyor
Büyükada'da ruam hastalığı tespit edilen atların itlaf edilmesinin ardından 33 gün önce Saraçhane Parkı'nda "Yaşam Nöbeti"ne başlayan hayvan özgürlüğü aktivistleri, Tarım ve Orman Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yetkililerinden faytona koşulan atlar...
Saraçhane Parkı - 1.1.2020
YENİ YILA İBB ÖNÜNDEKİ ÇADIRLARDA GİRDİLER
Büyükada'da 'ruam hastalığı' nedeniyle 81 atın itlaf edilmesinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye binasının önünde bulunan Saraçhane Parkı'na çadır kuran eylemciler yeni yıla bu çadırlarda girdi.
Saraçhane Parkı - 1.1.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Büyükada'da 'ruam hastalığı' nedeniyle 81 atın itlaf edilmesinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye binasının önünde bulunan Saraçhane Parkı'na çadır kuran eylemciler yeni yıla bu çadırlarda girdi.
Saraçhane Parkı - 1.1.2020
YENİ YILA İBB ÖNÜNDEKİ ÇADIRLARDA GİRDİLER
Büyükada'da 'ruam hastalığı' nedeniyle 81 atın itlaf edilmesinin ardından İstanbul Büyükşehir Belediye binasının önünde bulunan Saraçhane Parkı'na çadır kuran eylemciler yeni yıla bu çadırlarda girdi.
Saraçhane Parkı - 30.12.2019
İstanbul Valisi Yerlikaya, "Yaşam Nöbeti" tutan aktivistleri kabul etti
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Saraçhane Parkı'nda 11 gündür faytonlara koşulan atlar için "Yaşam Nöbeti" tutan hayvan özgürlüğü aktivistlerini kabul etti.
Saraçhane Parkı - 30.12.2019
"Büyükada'ya en az 30'dan fazla veterinere ihtiyaç var"
Saraçhane Parkı'nda 11 gündür faytonlara koşulan atlar için "Yaşam Nöbeti" tutan hayvan özgürlüğü aktivistleri, Adalar Kaymakamlığı ve İlçe Tarım Müdürlüğü yetkilileriyle yaptıkları görüşmenin ardından basın açıklaması düzenledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Saraçhane Parkı Haberleri | Saraçhane Parkı Haber - Haberler - Saraçhane Parkı haberleri, son dakika saraçhane parkı haber ve gelişmeleri burada. Saraçhane Parkı'nda Fransa protestosu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 16:33:11. #1.14#
title