Polo Haberleri

Polo haber, Polo son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Polo - 30.03.2021
In Street, KKTC'deki 3'üncü mağazasını açtı
In Street; Nike, Adidas, Kinetix, Dockers By Gerli, Lumberjack, U.S. Polo Assn, Skechers, Puma, Reebok, Vans, New Balance, Superga, Tommy Hilfiger gibi kendi kategorisindeki lider markaların yeni ve cazip fiyatlı modellerini Lefkoşa'da açtığı yeni mağazasında müşterilerinin beğenisine sunuyor.
Polo - 17.03.2021
BEYMEN Club 2021 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu doğa dostu ürünleriyle öne çıkıyor
BEYMEN Club'ın ikonik keten gömlekleri ve polo pike t-shirtleri geniş renk skalalarıyla öne çıkıyor.
Polo - 25.02.2021
Venezuela'da muhalif lider Guaido, 15 yıl boyunca kamu görevlerinden men edildi
Venezuela'da 6 Aralık 2020'de muhaliflerin çoğunluğunun boykot ettiği seçimlerde iktidar partisi liderliğindeki Büyük Vatansever Kutup (Gran Polo Patriotico), oyların yüzde 68,43'ünü alarak Ulusal Meclisteki 277 sandalyeden 177'sini kazanmıştı.
Polo - 26.01.2021
Norbert Fiebig: "Alman tatilci için Türkiye'nin Ege kıyıları hala gizli bir mücevher"
Travel Turkey Fuarı sunumu Toplantıda, İzmir'in butik oteller, gastronomi, keyifli yaşam tarzı, iklimi, inanç ve kültür turizmi konularında ön plana çıkarılmasının önemine değinilirken, Almanya ile Ege Bölgesi arasındaki turizm hareketliliği artırmak için destinasyonun butik ve kendine özgün yapısının da vurgulanmasının faydalı olacağı dile getirildi. İZFAŞ ile TÜRSAB ortaklığında ve İzmir Ticaret Odasının destekleriyle ilk kez sanal olarak gerçekleştirilecek Travel Turkey Fuarı'nın sunumunun da yapıldığı toplantıya, TURSAB Ege BTK Başkanı ve İZTO Meclis Üyesi Kıvanç Meriç, İzmir Vakfı Turizm Koordinatörü Alican Epözdemir, ETİK Başkanı Mehmet İşler ve Başkan Yardımcısı Bülent Tercan, ÇEŞTOB Başkanı Yakup Demir, Alaçatı Turizm Derneği Başkanı Celal Bayraktaroğlu, İzmir Rehberler Odası Başkanı Macit Şaşzade ve İzmir Skal Kulübü Başkanı Emre Gezgin ile Hml Travel, Tatilmax - Rafinesse Travel, Marco Polo Reisen, Service Reisen, FTI, LMX Touristik ve DER Touristik firma temsilcileri katıldı.
Polo - 22.01.2021
Twitter, Venezuela Ulusal Meclisinin resmi hesabını bloke etti
Venezuela'da muhaliflerin çoğunluğunun boykot ettiği seçimlerde iktidar partisi liderliğindeki Büyük Vatansever Kutup (Gran Polo Patriotico) oyların yüzde 68,43'ünü alarak Ulusal Meclisteki 277 sandalyeden 177'sini kazanmıştı.
Polo - 05.01.2021
ABD, Venezuela'da muhalif lider Guaido'yu "meşru devlet başkanı" olarak tanımayı sürdürdüğünü açıkladı
İktidar partisi liderliğindeki Büyük Vatansever Kutup (Gran Polo Patriotico) koalisyonuna ilişkin değerlendirmede bulunan Pompeo, "Hileli bir şekilde seçilmiş olan bu yapı şimdi de Caracas'taki Federal Yasama Sarayı'nı işgal etti.
Polo - 05.01.2021
Venezuela'daki parlamento seçimlerinin ardından yeni milletvekilleri göreve başladı
Venezuela'da 6 Aralık'ta muhaliflerin çoğunluğunun boykot ettiği seçimleri iktidar partisi liderliğindeki Büyük Vatansever Kutup (Gran Polo Patriotico) oyların yüzde 68,43'ünü alarak Ulusal Meclisteki 277 sandalyeden 177'sini kazanmıştı.
Polo - 03.01.2021
Haftanın tarihine bakış
8 Ocak 1329- İtalyan seyyah Marco Polo Venedik'te öldü.
Polo - 29.12.2020
Maduro, Guaido'nun Meclis Başkanlığının uzatılmasının anayasaya aykırı olduğunu söyledi
Venezuela'da 6 Aralık'ta muhaliflerin çoğunluğunun boykot ettiği seçimleri ise iktidar partisi liderliğindeki Büyük Vatansever Kutup ( Gran Polo Patriotico) oyların yüzde 68,43'ünü alarak Ulusal Meclisteki 277 sandalyeden 177'sini kazanmıştı.
Polo - 29.12.2020
Venezuela'da muhalefet, Guaido'nun Ulusal Meclis başkanlığı görevini 1 yıllığına uzattı
Venezuela'da 6 Aralık'ta muhaliflerin çoğunluğunun boykot ettiği seçimleri iktidar partisi liderliğindeki Büyük Vatansever Kutup ( Gran Polo Patriotico) oyların yüzde 68,43'ünü alarak Ulusal Meclisteki 277 sandalyeden 177'sini kazanmıştı.
Polo - 08.12.2020
Son dakika haber | Venezuela'da parlamento seçimlerinin ardından meclisteki sandalye dağılımı belli oldu
Son dakika gündem haberine göre Venezuela'da önceki gün yapılan parlamento seçimlerini Devlet Başkanı Nicolas Maduro liderliğindeki hükümet koalisyonu Büyük Vatansever Kutup'un ( Gran Polo Patriotico) kazanmasının ardından meclisteki sandalye dağlımı belli oldu.
Polo - 25.11.2020
FLO'nun "Efsane İndirim Günleri" ile alışveriş keyfi katlanacak
Nike, Lumberjack, Dockers By Gerli, Kinetix, Adidas, Butigo, Polaris, US Polo, Puma, Crocs, Mercedes, Vans, Reebok, Torex, Igor gibi dünyaca ünlü markaların en trend modelleri uygun fiyatlarla kampanyada yerini aldı.
Polo - 18.10.2020
Almanya'dan Türkiye'nin Otomobili'ne övgü
Elektrikli otomobil pazarında birçok start-up şirketin fark edilmek için mücadele ettiği aktarılan haberde, TOGG CEO'su Karakaş için de, "İstanbul'daki toplantıda iyimserlik yayıyor. 54 yaşındaki oyuncu, göğsünde TOGG yazısı olan beyaz bir polo tişört ile karşılıyor.
Polo - 28.07.2020
Geri sayım başladı! İzmir'li Fade Gıda yarın halka arz oluyor
ŞİRKETİN AKTİF BÜYÜKLÜĞÜ 225 MİLYON TL 1995 yılında 7 ton kurutulmuş domates üretimi ile faaliyetlerine başlayan Fade Gıda, zaman içinde üretim kapasitesini 2.964 tona çıkardı, 2019 yılı itibarıyla 1.457 ton kurutulmuş domates üretimi gerçekleştirdi. Başta AB ülkeleri ve ABD olmak üzere Kanada, İsrail, Brezilya ve Arjantin'e kurutulmuş domates ihracatı gerçekleştiren şirketin aynı zamanda yüzde 100 bağlı ortaklığı Hade Fidecilik ile fide üretim faaliyetleri bulunuyor. KUZEY EGE'NİN TEK AVM'SİNE SAHİP Fade Gıda bünyesinde ayrıca Novada Menemen AVM'de bulunuyor. Kuzey Ege'nin tek AVM'si konumunda olan Novada Menemen AVM bünyesinde başta LC Waikiki, US Polo, Koton, Mavi, Köfteci Yusuf, Tekzen, İpekyol, Altınyıldız Classics, ebebek, Flo, Penti, Ayyıldız, Süvari, Starbucks, Madame Coco, Gratis, Watsons, Özdilek, Yves Rocher, Taç Linens, English Home, Toyzz Shop, Karaca gibi mağazalar, sinema ve oyun salonları var.
title