Haberler

Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa

Güncelleme:

Zafer Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gökçe Talimci, sosyal medya hesabından infiale yol açan bir paylaşım yaptı. Gökçe Talimci, başıboş sokak köpekleriyle ilgili oyuncu Deniz Akkaya'nın bir paylaşımına "Keşke bir köpek sürüsü şu an şu çocuklara dalıp hepsini parçalasa... Keşkeee" yorumunu yaptı. Tepki çeken paylaşım sonrası Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı, Talimci'yi görevden aldı.

Zafer Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gökçe Talimci, sosyal medya hesabından, "Keşke bir köpek sürüsü şu an şu çocuklara dalıp hepsini parçalasa" şeklinde skandal bir paylaşım yaptı. Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı, tepkiler üzerine Talimci'yi görevden aldığını duyurdu.

Ülke genelinde başıboş sokak köpeklerinin saldırdığı mağdur insan sayısı her geçen gün artarken, Türkiye'nin gündemini meşgul eden sorunla ilgili infiale yol açan bir paylaşıma imza atıldı.

"KEŞKE BİR KÖPEK SÜRÜSÜ ÇOCUKLARA DALIP PARÇALASA"

"GkeDere8" kullanıcı adıyla X'teki sosyal medya paylaşım yapan Zafer Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gökçe Talimci, oyuncu Deniz Akkaya'nın bir paylaşımına "Keşke bir köpek sürüsü şu an şu çocuklara dalıp hepsini parçalasa... Keşkeee" yorumunu yaptı.

Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa

TEPKİLER SONRASI ÜMİT ÖZDAĞ İLE GÖKÇE TALİMCİ'NİN FOTOĞRAFINI SİLDİLER

Skandal paylaşım sonrası gelen tepkilerden korkan Talimci, sosyal medya hesaplarını kapattı. Talimci'nin infiale yol açan paylaşımı nedeniyle sosyal medya kullanıcıları, Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı'na tepki göstermeye başladı. Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı ise Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile Gökçe Talimci'nin fotoğraflarının olduğu gönderiyi sildi.

Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasaGökçe Talimci ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ

GÖKÇE TALİMCİ GÖREVİNDEN ALINDI

Tepkilerin yoğunlaşması sonrası Instagram hesabından açıklama yayınlayan Zafer Partisi Ankara İl Başkanlığı, Talimci'nin görevden alındığını duyurdu. Yapılan açıklamada ise, "Ankara İl Başkanlığımız bünyesinde Kadın, Aile ve Çocuk Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Gökçe Talimci, 20 Haziran 2024 tarihinde parti politikalarımıza ters düşen ve bulunduğu sorumluluk alanına yakışmayacak düzeyde yaptığı paylaşımlar sebebiyle bugün görevden alınmıştır." ifadelerine yer verildi.

Zafer Partili başkan yardımcısı, çocuklara beddua etti: Keşke köpekler şunlara dalıp parçalasa

Haberler.com / Abdullah Aydemir - Politika

Köpek Saldırısı Zafer Partisi Deniz Akkaya Sosyal Medya Ümit Özdağ Ankara Gökçe Çocuk Politika Güncel Haberler

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

Bakmadan Geçme

25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır? En-Nesyri müslüman mı? Youssef En-Nesyri nereli, dini ne, ailesi müslüman mı? Testo Taylan kaç yaşında, nereli? Testo Taylan'ın boyu, kilosu kaç, ne mezunu? Ruzomberok nerenin takımı? Ruzomberok hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? TBMM'de hangi milletvekilleri kavga etti? TBMM'de ne oldu, kavga neden çıktı? Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

500

Yorumlar (6)

Doğruya doğru:

Beddua sahibini bulurmuş ??

94
2
yanıtYanıtla
Marko Apostolidis:

sadece beddua değil hayır duada sahibine iade edilir.. hz isa as'e der (kısaltarak yazıyorum) "size kötülük yapana hayır dua edin"... kurana göre sizi terk eden her şey (ister şiddet ister hayır) sahibine iade edilecek.... yunus 27 mesela.... kimseyi şiddet duası yapmayın ölçü ve tartıda hile oda şiddet...

yanıt27
yanıt4
Marko Apostolidis:

bence kadının demek istediği... köpekler çocukları parçalamadığı müddet hiç bir şey olmayacak...

2
56
yanıtYanıtla
Hakan :

seni parçalar sen de kaçamazsın

48
1
yanıtYanıtla
Ali Bayat:

Arkadaş bu ne zihniyet bu ne kindir. Böyle tipler için ıslah evleri olması lazım. Yok yok bunu çovuk esirgeme kurumunun tuvaletlerini temizlettirmek lazım belki ıslah olur.

25
2
yanıtYanıtla
sade vatandaş:

bir insana kendine yapacağı kötülüğü dokuz köy bir araya gelse yapamaz derler işte bu söz böyleleri için söylenmiş bir sözdür ne yazıkki söylediği sözlerin nereye gideceğini bilmekten aciz liyakatsız insanların belli makam ve mevkilere geldiği bir toplumda yaşıyoruz

6
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title